Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalbos mokytojų būrelis

unsure.gif gal kas nors turite medziagos tema " Grammar teaching in English classroom"

huh.gif nelikciau skolinga
Atsakyti
englishtips.org neieskojai? unsure.gif
Atsakyti
Mes irgi pasvarstom dėl vadovėlių penktokams. Viena kolegė, kuri turi daugiau patirties dirbant su įvairiais vadovėliais, o ir šiaip labai sumani, siūlo Opportunities, Success arba Solutions. Šiuo metu dirbam su Energy. man Energy labiau patinka nei Snapshotai, faini tekstai, daug klausymo, daug dainų, projektai, yra testai, daug papildomų užduočių. Tik gal galėtų būt biškelį sunkesnis g.gif, nors ką čia žinai kokie penktokai ateis doh.gif.
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2009 05 04, 19:34)
smagu, kad pas mus grizai su geresnem naujienom  smile.gif  4u.gif

Aciukas 4u.gif As ir pati labai dziaugiuosimtvarkausi dabar sveikatos dokumetus ir t.t.Aisku kiti sako,ko cia taip dziugauji juk tik menesiui,bet man ir menesiui jau gerai,nes tikiuosi kad vistiek pasiulys kokia nors mokykla 4u.gif
4u.gif einu vakarienes gaminti 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz patarimus, uzsakeme Snapshot penktokams smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka New Opportunities. 9-10okai mokosi iš Intermediate dalies. Knygos sunkokos, bet įdomios. O Pre-Intermediate yra skirtos mokytis 7-8 klasėse ?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2009 05 06, 08:11)
Man labai patinka New Opportunities. 9-10okai mokosi iš Intermediate dalies. Knygos sunkokos, bet įdomios. O Pre-Intermediate yra skirtos mokytis 7-8 klasėse ?

Man ir patinka mirksiukas.gif
Taip turetu buti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinariuke: 06 gegužės 2009 - 10:08
Merginos, o as yra New Opportunities 5 klasei? Kiek girdejau nuo 6 klases tik g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti