Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Graikijoje

gal kam pravers...
http://www.4321.co.i...CFVCS3wodS3v1Fg
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

gal yra bendraminčių, besiruošiančių tuoktis Kretoje? wub.gif
Atsakyti
labai neaktyvi tema, o tiek daug klausimų yra pvz. kur ieškote vestuvinių pasiūlymų, ar agentūrose, ar patys? ar renkatės vestuvinį paketą, ar tik simbolinį paketą? kokių dokumentų reikėjo, kaip įteisinote viską LT?Koks buvo vestuvių scenarijus? ir dar daugybę kitų klausimų turiu, nėra nei su kuo pasitarti ax.gif
Atsakyti
Sveikos busimos nuotakos, as pries pora metu istekejau Santorini saloje. O buvo taip:
sugalvojau, kad noriu ne Lietuvoj, aiskinausi kur paprasciau ir kad butu grazu, Graikija man pasirode pati geriausia salis. Susiradau kazkoki (nebepamenu koki) graiku internetini skelbimu portala ir idejau zinute mazdaug tokia "pora is LT nori susituokti Graikijoj, ka daryt?" ir man i ja atsake pora vedybu planuotoju, pagal ju pateiktus pasiulymus pasirinkau sita "Poema Weddings & Special Events - Santorini (facebooke yra). Is visu pasiulytu galimybiu isisrinkau kas man tiko. Planuotoja pasake kokiu dokumentu reikia, viska sutvarkem. Ten susituokem. Cia grizom ir su garikiskais popieriais nueje i zaksa tik issiemem liudijima. Galioja viskas, nieko papildomai daryt nereikejo.

p.s. temos neprenumeruoju, tad uzklausas galit rasyti i az o atsakysiu i cia visom smile.gif
Papildyta:
Foto kaip tai atrodo yra cia
http://www.santorini.../...tml&lang=en

tarp ju visu esu ir as su vyru biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moriube: 28 rugpjūčio 2013 - 15:53
labai gražios nuotraukos, šiurpuliukai laksto pagalvojus, kad ir manęs laukia tos nuostabios akimirkos wub.gif mes planuojame Kretoje tuoktis, deriname irgi su vietine agentūra, reikėtų ir LT agentūras pakalbinti...
Atsakyti
Kokius dokumentus reikejo suruosti pasake man vedybu planuotoja, susiradom kas LT vercia dokumentus i graiku kalba su notaro patvirtinimu, mazdaug kainavo 300 lt, dokus ruosem apie 40d. anksciau negalima nei menesis ar du iki vestuviu nes jie galioja tik kokius tris menesius. Tai is savo gyvenamosios vietos isisemem gimimo liudijimus europinius, tai ten buna visom kalbom. pasu kopijos, pazyma kad netekejus o jis nevedes. kazkas dar buvo bet nepamenu.
ten ceremonija vyko kur norejom, visi nori skirtingai, mes norejom ant juros kranto besileidziant saulei. ant rytojaus nuejom suplanuotoja i merija ir ten pasirasem dokus, trecia diena planuotoja visus sutvarkytus dokus atveze mum, patiem nereikejo vaziuot. na o LT juos pristatem i zaksa berods. trumpaiu tariant ka cia as rasau tai jum tik orientyras del laiko ir kainu, o siaip viskas daroma step by step, nes viska lemiat jus, as pvz lietuve is kaimo tai man dokai tvarkesi leciau, vyras is vilniaus tai jam greiciau, jei butume ne leituvos pilieciia, vel kitaip.

del kainu. jei siulo vedybu paketus nuo 600euru iki gal 10 000euru. mes jamem uz 1000euru. tai gavom visapusiska pagalba del doku, pasiemima ir pristatyma is orouosto iki viezbucio, geles, torta, sampana, papuosta teritorija, fotografa, pacia vestuviu ceremonija. na o vis kita kiek kas moka suktis. man 5 dienos atenuose, 5 santorini slaoj, seknele, kostiumas, ziedai ir ta ceremonija kainavo mazdaug 11 000 lt. tai jei vaziuot tik taktuos ir ilsetis tai manau uz 7000lt laisvai.
Atsakyti
ir mes planuojam už 1000 eur imti paketą, tik Kretoje būsim 7 dienas, gaila, bet ilgiau neišeina... O kaip Graikijoj su santuokos ceremonija, kada galima tuoktis po atvykimo į šalį?
Atsakyti
Kadangi keliaujam "be sienu" tai manau gali nuvaziuot ryte, vakare susituokt ir jau kita ryta but LT, tik dokumentus ten jie pasirasineja letokai tai po ceremonijos mes dizugemes kad sekancia diena jie kaip ir sutarta juos pasirase, nes dar sekancia visi valstybiniu istaigu darbuotojai streikavo ir nedirbo, ta diena kaip tik isskrist turejom, tai gerai kad lektuvai yra privatizuoti biggrin.gif jie pietieciai, tikrai neskuba niekur tai geriausia atvaziuoti ir trecia diena tuoktis, tai ir pries ir po buna laiko smile.gif
Atsakyti
o kokią avalynę avėjot, jei ceremonija ant jūros kranto vyko?aš tai mastau apie basutes, bet gal nepatogu bus vaikščioti smile.gif MB sako, basas norėčiau būti ax.gif o suknelė kokia? kitose temose skaičiau visos nori lengvų, plėvesuojančių, aš irgi apie tokią visada galvojau, bet kad man niekas nepatinka iš tų lengvų- plėvesuojančių bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif Na del avalynes ar rubu tai yra atskiru temu, ten atsiras kas gales patarti smile.gif
Atsakyti
moriube wow, kaip faina 4u.gif

Aš labai norėčiau susituokti Santorinio saloje wub.gif bet vestuvės dar nearti, o aš taip užsidegiau bigsmile.gif manau, kreipsiuos į Jus pagalbos smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Facebooke yra grupė Vestuvės užsienyje manau ne vienai pravers smile.gif
Atsakyti