Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių trukmė

Neradau tokios ar panašios temos, todėl sukuriau naują.
Kiek truko jūsų sužadėtuvės? Ką manote apie tai, jog sužadėtuvės turi trukti metus ir ne ilgiau?
Tik vakar susižadėjau, nors apie vestuves kalbam jau seniai ir po truputį, po truputį planuojam. Gyvename užsienyje, dirbame čia, tačiau aš greitai turiu išvykti pasibaigti savo mokslų ir grįšiu tik po 4 mėnesių. Neramu dėl to, jog tik vasarį, kai gausiu naują darbą, žinosiu savo pajamas, o MB tuo metu sužinos, ar jį pasilieka šiame darbe. Vestuves norime švęsti birželį, turime datą, tačiau nežinodami savo pajamų, negalime planuoti, nes nežinom, ar spėsim susitaupyti pakankamai pinigų, be to, mūsų pasirinkta data šį birželį ketvirtadienis... Todėl draugus ir šeimą jau pratiname prie minties, kad vestuves kelsime 2015m. birželį, t.y. daugiau nei po pusantrų metų... Ir tikrai nustebau, kad visi prikišinėja, kad sužadėtuvės privalo trukti tik metus, kad paskui nebegalioja, kad jam teks pirštis iš naujo ir kad išvis mes čia ne rimtai doh.gif Ką mes čia blogo padarėm? Ar man nereikėjo sutikti ir paprašyti pasipiršti po pusmečio? biggrin.gif
Atsakyti
kas jums tokių nesąmonių į galvą prikimšo? Būna, žmonės ir po 5 ir po daugiau metų tik susituokia. čia gi ne koks dokumentas, nėraa piršlyboms galiojimo laiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kodėl būtent po metų? O jeigu po mėnesio? O jeigu po pusantrų metų? Jei jau ne taip, kaip būna dažniausiai (visgi, matyt, paprastai po metelių vestuvės keliamos, nors manau, tikrai ne dėl to, kad piršlybos metus tegaliotų, o dėl to, kad sulaukusi žiedelio nuotaka ima planuot, o viską norint padaryti tobulai, paprastai apie metelius ir užtrunka) tai jau bogai?
Mes va tuoksimės rugpjūtį. Bus lygiai 2 metukai, kai esame susižadėję. Tikrai nematau čia nieko blogo ir juo labiau reikalo pirštis antrą kartą. kažkoks absurdas būtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 21 rugsėjo 2013 - 07:23
musu suzadetuves truko 8-9 men.
Atsakyti
Pasisakysiu ir as smile.gif Mums ir visi prikaisioja kad suzadetuves galioja tik metus, bet i tokias nesamones as nekreipiu demesio. biggrin.gif
Per vestuves mums bus 5 metai kai esame kartu ir 2 metai su trupuciu, kai susizadeje. smile.gif Ir nematau tame nieko blogo. smile.gif po suzadetuviu mes tik pradejome galvoti kokiu norime vestuviu ir tik pradejus metams po ju pradejome viska organizuotis. wink.gif Ir tikrai dziaugiuos kad db galime palengva viska planuotis, nors iki musu nuostabios dienos liko kiek daugiau nei 8 men.
Atsakyti
gal as ir klystu, bet man regis, kad is teisines puses, tai suzadetuviu laiku laikomas laikotarpis nuo pareiskimu padavimo iki vestuviu.
O jei ziuret ne teisines puses, tai koks kieno reikalas. Ziurekit saves, o ne kazkokiu bobuciu paistalu apie negaliojancias suzadetuves. O jei ir toliau tom nesamonem kliedes, tai paprasykit, kad informacijos saltini nurodytu, nes norit pati tuo isitikinti beee.gif
Atsakyti
mes susizadejom mdg savaitele pries wub.gif vestuves planuojame 2015 vasara, nes ateinanti vasara jau suplanuota, plius per daug ivykiu siais metais smile.gif tad turesime sociai laiko pasiruosti sventei. del suzadetuviu trukmes. mano nuomone, kad jei jau pasipersa, tai ir laikas galvoti apie vestuves, o ne tempti po to dar 5 metus smile.gif tada koks tikslas pirstis, jei vedybos tik po n metu? g.gif na cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Mes susizadeje prabuvom 16 menesiu, o prasymus parasem baznycioje praejus 5 men po suzadetuviu rolleyes.gif as taip pat tuo netikiu, kad metai tegali buti susizadejes...taip yra todel, nes mano manymu, visi tikisi ir laukia, kad po suzadetuviu metu begyje bus vestuves g.gif
Atsakyti
Man pasipiršo kovo mėnesį, todėl net ir negalvojom tuoktis tą pačią vasarą, nes nebūtumėm spėję visko pasiruošt. Susituokėm tik kitų metų rugsėjį, vadinasi susižadėję išbuvom pusantrų metų. Tik vienas žmogus mums prikišo, kam tada pirštis, jei nežadi tuoj tuoktis. Bet tai gi negali vyrui nurodyti iki kurios dienos būtinai reikia pasipiršti, kad dar spėtum susituokti ateinančią vasarą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panele-vasara @ 2013 09 23, 21:54)
Man pasipiršo kovo mėnesį, todėl net ir negalvojom tuoktis tą pačią vasarą, nes nebūtumėm spėję visko pasiruošt. Susituokėm tik kitų metų rugsėjį, vadinasi susižadėję išbuvom pusantrų metų. Tik vienas žmogus mums prikišo, kam tada pirštis, jei nežadi tuoj tuoktis. Bet tai gi negali  vyrui nurodyti iki kurios dienos būtinai reikia pasipiršti, kad dar spėtum susituokti ateinančią vasarą smile.gif

pas mane lygiai ta pati siuacija, pasipirso man kova, tai ta vasara tik data issirinkom, sodyba ir baznycia uzsisakem ir tuokemes tik kita vasara rolleyes.gif
Atsakyti
o mes susizadeja prabuvome beveik tris metus, ir nieks nuo to nepasikeite, praejom visas krizes ir panasius dalykus, visko buvo ir viskas isejo tik i gera smile.gif Lietuvaicai apskritai skuba su tom vestuvem. Man ir teko nekarta girdeti kad po metu reik naujo ziedelio ir pan. NESAONE biggrin.gif
Atsakyti
Būsime susižadėję metus, kai susituoksime. Jei būtų pasipiršęs mėnesiu ar keliais anksčiau, būčiau bandžius vestuves rugpjūtį suorganizuot. Tas variantas man būtų buvęs priimtinesnis.
Šiaip gyvename liberaliais laikas ir kas kaip nori, taip ir daro. Bet man kažkaip sužadėtuvės, trunkančios ilgiau nei 1-1,5 metų atrodo kažkokios įtartinos. Kokių velnių susižadėti, jei nėr minčių tuoktis?
Ne, bent jau mano pasaulyje po pasipiršimo turėtų sekti praktiškas vestuvių datos aptarimas ir nustatymas.
Bent jau mano tokio reakcija buvo: praėjus keliom dienom po piršlybų, paklausiau "tai kada tuokiamės?"
Atsakyti
bet juk jei planuoji tuoktis ne po metų, nereiškia, kad apie vestuves negalvoji. Mums pavyzdžiui labai norėjosi po metelių šventę kelti, bet taip išėjo, kad ir sesė vos ne tuo pačiu metu su savuoju susižadėjo, o dvejes vestuves mūsų šeimoje vieną vasarą jau būtų sudėtinga iškelti dėl įvairių priežasčių, tai nusprendėme tiesiog dar meteliams nukelti. Ir kas tame blogo? Nė karto nesuabejojom, kad būsime kartu ir tuoksimės. O susižadi- jau parodai, kad tikrai tikrai nori visą likusį gyvenima būti su tuo žmogumi. tad kame įtartinumas?
Atsakyti