Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

Nebezinau net kur cia rasyti, zodziu, paskaiciau apie stebuklinga krema veidui ir jau niekaip neatkasu kurioje temoje...
Gal jus ka zinot,kai daug isbande? Vadinasi LAGREND HYALURON intense skin repair day...
nu vienzo, ir iternete ieskojau,nieko nerandu, gal man jau visai? fool.gif
Atsakyti
pasiziurek, kaip ta Marija is tiesu gyvenime atrodo, kuri savo isradima pristatineja, ir viskas bus aisku. Google visagalis:D
Atsakyti
QUOTE(letka @ 2014 01 06, 01:04)
pasiziurek, kaip ta Marija is tiesu gyvenime atrodo, kuri savo isradima pristatineja, ir viskas bus aisku. Google visagalis:D


Niu tai kad as tik randu berods Martha , ne Marija,gal ne taip ieskau? unsure.gif
O kaip jus suvedet i google? ax.gif
Atsakyti
ir man įdomu pasidarė - galvoju, ar verta bandyti... kažkaip per daug jau stebuklingai skamba tas raukšlių išsilyginimas per kelias savaites g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2014 01 07, 13:07)
ir man įdomu pasidarė - galvoju, ar verta bandyti... kažkaip per daug jau stebuklingai skamba tas raukšlių išsilyginimas per kelias savaites  g.gif

As uzsisakiau, turbut kuoktelejau doh.gif info isvis neradau, jukuk taip negali buti,kad niekur
Atsakyti
Gal ir ne stebuklas, bet mano odai atradimas forever priemones, turiu geli, sveitikli, veido kauke, prausikli ir pigmentines demes sviesinanti geli, po truputi oda tvarkos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avituke @ 2013 11 21, 11:43)
As tai tiesiog pasidarau labai stiprios arbatos (cefyro taip vadinamo) ir supilstau i ledo kubelius. Uzsaldau, ir kai prausiuosi, perbraukiu su ledu per veida, dekolte sriti. Irgi rezultatai stulbinantys. Girdejau, kad toks stresas su saltu ledu, labai elastinga oda padaro, rauksles mazina. Tai kaip ir investicija i ateiti:)

Arsargiau su ledukais veidui. Man iskele kapiliarus ant odos, uzdraude kosmetologe naudoti ledukus, labai didelis kontrastas odai, geriau apipurksti veida arbatzoliu dulksna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2014 01 07, 11:07)
ir man įdomu pasidarė - galvoju, ar verta bandyti... kažkaip per daug jau stebuklingai skamba tas raukšlių išsilyginimas per kelias savaites  g.gif

Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair Day tai Marijos Lagrend 4-ių savaičių formulė

ir as uzsisakiau biggrin.gif niekad neužkimbu ant tokiu stebuklu, o dabar uzkibau, dar nebadziau, siandiena tik atveze

man siek tiek kelia itarima, kad absoliuciai jokios info google nėra, va sia tema ismete ir viskas, bandziau parasyti komentara ju psl, neskelbia, nors nieko blogo nerasiau, tik tai, kad kai pabandysiu parasysiu atsiliepimus.
Nemanu, kad nera jokiu atsiliepimu, gal kazkaip blokuoja juos viesoje erdveje g.gif

nu aprasysiu cia kas ir kaip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Intravert @ 2014 01 07, 19:58)
As uzsisakiau, turbut kuoktelejau doh.gif info isvis neradau, jukuk taip negali buti,kad niekur

parasykite kaip Jums tas kremas 4u.gif info ir as neradau g.gif ir dar ka pastebejau, tie patys komentarai kabo ju psl, o datos salia ju keiciasi, ta prasme, lyg rasytos siandien, vakar......o ziurejau as juos tai pries penkias dienas .......ech......nu ziuresim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domicele: 08 sausio 2014 - 13:16
Tai as todel ir klausiau, kur rado info, nes as niekur nerandu apart toje reklamoje, nu ziuresim, pameginkit jus, o po to mes visos is paskos... biggrin.gif
Atsakyti
Nezinau, kaip del tu kremu, bet berods tas pats gamintojas anksciau reklamavo lieknejimo kapsules, kurios apskritai yra draudziamos! Net Ne maisto produktu inspekcija nesusitvarko su jais, nes nera kontakniu asmenu, jie labai uzsislaptine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caridian: 08 sausio 2014 - 14:26
mano atradimas La roche posay effaclar linija riebiai misriai odai, su issipletusiomis poromis.
Atsakyti
O gal dar galit parasyti kiek kainuoja tas Marijos Lagrend kremas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalantukass: 08 sausio 2014 - 16:30