Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto, Dalinamės patari

QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 11, 19:17)
labai grazi suknele,graziai figurai bigsmile.gif

Bet rasai angliskai turbut?

Aciu:) Taip angliskai.Bet jie patys nelabai ka supranta,nes syki bandziau nusiusti nuotrauka sukneles,kur pazymejau keliom spalvom sukneles vietas kurios norejau,kad atitiktu foto,bet atrase,kad nelabai suprato tai nusprendziau "nebalamutint" ,kad neiseitu blogiau negu tikiuosi:D Bet patikino,kad suknele atitiks 95%.Tiesa,kai rasiau jog noriu sukneles tiulo su taskiukais,tai nesuprato,tada nusiunciau pavyzdi,o jis suprato,kad tai nuometas doh.gif Tai dar karta is naujo viska aiskinau.Dar buvo atsiuntes spalvu pavyzdziu,tai pasirinkau pieno baltumo.Ka gausiu matysiu mazdaug uz 5 dienu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute19: 11 birželio 2014 - 19:33
QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 11, 18:26)
Ka gausiu matysiu mazdaug uz 5 dienu:)

Na lauksim pasirodyk is karto kai gausi.

As tada irgi bandysiu angliskai,nors ne bumbum pati angliskai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 11, 19:37)
Na lauksim pasirodyk is karto kai gausi.

As tada irgi bandysiu angliskai,nors ne bumbum pati angliskai  doh.gif

Butinai ikelsiu,net jeigu ir nepatiks:)Pasitelkit google translate,manau jie irgi ji naudoja rolleyes.gif
Atsakyti
Grazios sukneles,bet ne mano tipo 4u.gif o jus matavotes pries perkant tokius modeliukus? Kaip idomu g.gif maniau lightinthebox siuncia is US ir angliskai bus be problem,o cia va kaip doh.gif jau pasimetus,tu saitu ir tu sukneliu TIEK DAUG ...
Atsakyti
As matavausi pries uzsakant, nes dar patnka modelis kur pustas sijonas is tiulio.Bet man netinka,labiausiai tinka undines (zuvytes) modeliukas.
Atsakyti
QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 12, 08:38)
As matavausi pries uzsakant, nes dar patnka modelis kur pustas sijonas is tiulio.Bet man netinka,labiausiai tinka undines (zuvytes) modeliukas.

Na ka nuotakos,gavau sukneles nuotraukas.Jau matau,kad bus per didele,bet svarbu ne per maza,bus ka pataisyti:) Ikeliu foto.
Papildyta:
QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 20, 09:31)
Na ka nuotakos,gavau sukneles nuotraukas.Jau matau,kad bus per didele,bet svarbu ne per maza,bus ka pataisyti:) Ikeliu foto.


Papildyta:
QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 20, 09:36)
Na ka nuotakos,gavau sukneles nuotraukas.Jau matau,kad bus per didele,bet svarbu ne per maza,bus ka pataisyti:) Ikeliu foto.
Papildyta:


Papildyta:
QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 20, 09:37)
Na ka nuotakos,gavau sukneles nuotraukas.Jau matau,kad bus per didele,bet svarbu ne per maza,bus ka pataisyti:) Ikeliu foto.
Papildyta:

Papildyta:

Atsakyti
QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 20, 08:37)
Na ka nuotakos,gavau sukneles nuotraukas.Jau matau,kad bus per didele,bet svarbu ne per maza,bus ka pataisyti:) Ikeliu foto.

Gražiai atrodo.padalkų kažkaip mažiau nei orginale,bet graži smile.gif
Atsakyti
Na ką mano pulsas oi kaip padažnėjo,katik pamačiau kad jau išsiuntė šiandien mano suknelę,vuaaaaaa kaip jaudinuosi kaip jauna panelytė ax.gif 4u.gif wub.gif rašo 3-5 darbo dienos siuntimas.Gale kitos savaitės džiūgausiu arba raudosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelsvas drugelis: 20 birželio 2014 - 23:53
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 20, 22:59)
Gražiai atrodo.padalkų kažkaip mažiau nei orginale,bet graži smile.gif

As jau buvau pamirsusi,kaip originalas atrodo,pasiziurejau,kad originalo apacia pustesne,kaip jus sakot:) O siaip,bendras vaizdas man visai nieko.Dar aisku reikes pataisyti.Manau bendras vaizdas turetu buti neblogas.Dar paprasiau kiniecio,kad pridetu daugiau tu nerinuku apacioje ir kad pataisytu ta linija kur apacia prisiuta.Tai sutiko:)
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti