Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

QUOTE(antrakartmamyte @ 2010 02 25, 16:50)
Laba diena  smile.gif
matau čia yra jau daugiavaikių mamyčių su patirtim, o mūsų šeima nesenai tapo daugiavaike. Mudu su vyru auginam mano du vaikučius ir vyro sūnų. Esam kaip ir 5 asmenų šeima. Juk vis tik šeima, nesvarbu kad vaikai skirtingų tėvų. Ar mums priklausytų vaiko pinigai po 52 litukus? Pajamas paskirsčius išeina tik po 460 Lt žmogui  g.gif

Jei jūs esate vyro vaiko globėja ar jį įsivaikinote, teisę tokią įgysite. Jei ne - kur vaiko mama? Ar moka alimentus? jei taip - jie irgi įskaičiuojami į šeimos pajamas. jei ne - reiks juos prisiteisti arba kreiptis į Vaiko išlaikymo fondą, kad juos mokėtų valstybė, o paskui išskaičiuotų iš mamos.
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2010 02 25, 17:42)
Jei jūs esate vyro vaiko globėja ar jį įsivaikinote, teisę tokią įgysite. Jei ne - kur vaiko mama? Ar moka alimentus? jei taip - jie irgi įskaičiuojami į šeimos pajamas. jei ne - reiks juos prisiteisti arba kreiptis į Vaiko išlaikymo fondą, kad juos mokėtų valstybė, o paskui išskaičiuotų iš mamos.


Vaiko gyvenama vieta priteista pas teva, taip pat priteisti alimentai, bet mama ju nemoka kol kas, na gal mokes, nes viskas neseniai ivyko. As sudedama visas pajamas, jau pridejau vaiku alimentus, nors ir negaunam. Tai kazin ar mums priklausys tie vaiku pinigeliai, vis kazkokia paspirtis finansine blush2.gif
Atsakyti
gal kas pades ir man isspresti viena klausima, ar bent jau paaiskinti kas ir kaip nes jau nebesusigaudom visiskai istatymu labirintuose kas priklauso o kas ne: mano mama uzaugino ir tebeaugina 8vaikus, siuo metu situacija yra tokia kad 4 jau gyvenam savo asmeninius gyvenimus ir esam vyresni nei 22metai. o kiti 4 yra 19, 17, 14 ir 9metu. mama dabar gauna vaiko pinigus uz tris maziausius, negi uz 19-meti nebepriklauso jei jis ir mokosi, ir dirba puse etato?
o seimos pajamos vienam nariui siekia vos po 300lt. taip iseina kad paramos jokios apart vaiko pinigai nebera? doh.gif ar nieks jau nebeskaiciuoja kad vienam nariui iseitu minimalus pragyvenimo lygis? seima yra socialiai tvarkinga.

aciu is anksto uz pagalba!

Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2010 02 28, 13:29)
negi uz 19-meti nebepriklauso jei jis ir mokosi, ir dirba puse etato?

ne. kita informacija - tam skirtoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 02 28, 14:53)
ne. kita informacija - tam skirtoje temoje mirksiukas.gif

aciu labai uz info.
Atsakyti
mamytes o man idomu tas laisvas dienas kurios priklauso per menesi darbe kas turi apmoketi?ar darbdavys ar sodra?!gal kas zinotu?aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 03 03, 18:04)
mamytes o man idomu tas laisvas dienas kurios priklauso per menesi darbe kas turi apmoketi?ar darbdavys ar sodra?!gal kas zinotu?aciu smile.gif

darbdavys.
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2010 02 18, 08:35)
tikrai taip 4u.gif vakar buvau soc .skyriuje..daugiavaikėm niekas nepriklauso jei pajamos viršija 525lt.per mėn kiekvienam šeimos nariui,tokių kaip vaikų pinigų irgi nebėra,nebent pajamosmažiau525...o jei yra vaikas iki dviejų metų irgi niekas nepriklauso nebent mamos pajamos už praėjusius metus neviršyjo 500lt doh.gif  blush2.gif


Sveikos,
norėjau paklausti (ko gero, labai naviai 4u.gif ), o apskaičiuodami tuos 525 vienam šeimos nariui, kas nors įvertina, kiek šeima sumoka, sakykim, už būsto paskolą ar pan... 4u.gif smile.gif ir kiek tų pinigėlių tada lieka?
Atsakyti
neivertina, isipareigojimai yra deja tik jusu bedos, skaiciuoja tiesiog pajamas, be jusu butinu islaidu 4u.gif
Atsakyti
esam pasiklyde ir mes g.gif
turim 3 vaikucius 6men, 4metuku ir 19metu. pajamos nesigauna 525lt. uz maziausia negaunu nes daunu is sodoros didesnes nei 525lt. ar uz 4 metuku ir 19 metu vaikus kas priklauso? (19metis mokosi ir nedirba)
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voodou @ 2010 03 04, 23:11)
esam pasiklyde ir mes  g.gif
turim 3 vaikucius  6men, 4metuku ir 19metu. pajamos nesigauna 525lt. uz maziausia negaunu nes daunu is sodoros didesnes nei 525lt. ar uz 4 metuku ir 19 metu vaikus kas priklauso?  (19metis mokosi ir nedirba)
Aciu uz atsakyma  4u.gif

Priklauso:
Nuo 2010 m. sausio 1 d. iki 2011 m. gruodžio 31 d.

Išmoka vaikui

1. Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų yra skiriama ir mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos dydžio (97,5 Lt) išmoka per mėnesį, jeigu vaiko tėvai ar globėjai pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa yra mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

2. Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui yra skiriama ir mokama 0,4 bazinės socialinės išmokos dydžio (52 Lt) išmoka per mėnesį, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt):

- kai vaikas yra nuo 2 iki 7 metų;

- kai vaikas yra nuo 7 iki 18 metų, jeigu šeima ar bendrai gyvenantys asmenys augina ir (ar) globoja tris ar daugiau vaikų. Išmoka vaikui mokama, kol kiekvienam vaikui sukaks 18 metų, jei vyresni kaip 18 metų vaikai mokosi, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 24 metai.
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 22, 19:33)
Taip, Natuke, aš grįžau darbelin, jau mažiukei puse metukų tebuvo...
Tai be šitų poros laisvų dienų jokių daugiau lengvatų tris ir daugiau auginantiems nėra?  g.gif


Jei trys vaikai lanko darzeli, reikia moketi 50 proc 4u.gif
Atsakyti