Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

Jau užsisakiau vietą pokyliui, muzikantus, šį savaitgalį susitarsim su kunigu, bet lieka viena didelė problemėlė g.gif Nesinori viso scenarijaus kūrimo ir organizavimo užkrauti savo mamai, o svočios nepažįstu, nes ji iš mano brangiojo pusės... Pati mielai viską susigalvočiau, susiorganizuočiau, bet norisi sulaukti staigmenų, netikėtumų, smagių nelauktų atrakcijų, kurios priverstų ilgam įsiminti šią dieną.... rolleyes.gif
Galvoju, gal susodinti abiejų tėvus, brolius, seseris, draugus, kad susitartų ir pasiskirstytų darbais, bet bijau, kad bus daug pleplų, o ne darbų....
Gal kas turit kokių pasiūlymų???? biggrin.gif
Atsakyti
Aš viską beveik planuoju pati. Na, vakar dar paprasiau sesers su vyru, kad jie butu musu liudininkais, tai dabar jin didžioji planuotoja bus. Bet viską derins su manim, nes mes staigmenų nelabai mėgstam. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazz0330 @ 2005 06 09, 14:58)
Jau užsisakiau vietą pokyliui, muzikantus, šį savaitgalį susitarsim su kunigu, bet lieka viena didelė problemėlė  g.gif  Nesinori viso scenarijaus kūrimo ir organizavimo užkrauti savo mamai, o svočios nepažįstu, nes ji iš mano brangiojo pusės... Pati mielai viską susigalvočiau, susiorganizuočiau, bet norisi sulaukti staigmenų, netikėtumų, smagių nelauktų atrakcijų, kurios priverstų ilgam įsiminti šią dieną.... rolleyes.gif
Galvoju, gal susodinti abiejų tėvus, brolius, seseris, draugus, kad susitartų ir pasiskirstytų darbais, bet bijau, kad bus daug pleplų, o ne darbų....
Gal kas turit kokių pasiūlymų???? biggrin.gif


Chi g.gif as irgi su tokia dilema susiduriau. net nezinau, kaip cia neikyriai ir neizeidziant paprasyti man padeti, nes vienai jau galva baigia apsisukti, o kazkaip visus itraukus gali kose makalose gautis blush2.gif
Atsakyti
pas mane taip pat panasi situacija, nes taip pat svocia bus is maniskio puses ir as jos nepazystu doh.gif tad sukiau galva kaip cia dabar visa scenariju sugalvoti, nes kiek zinau ji dar nelabai ir kalbi, na pirslys sake smagesnis g.gif tai is sio forumo paprasiau paneliu paslaugos ir jos man atsiunte scenarijus rolleyes.gif paduosiu juos svociai, o ji jau gales ka nors pakeisti ar ismesti ir turetu uti viskas thumbup.gif ir man ramiau bus ir jai lengviau - maziau rupesciu smile.gif
Atsakyti
nu jo man irgi ta dalykas aktualus. lyg ir pati viska planuoju, bet juk reiks uz ta programos vykdyma paskirti ka nors atsakingu.
o kaip jus darot tuos scenarijus. ar susidarote apytiksli plana, ar jau tikslu su visais zodziais ir veiksmais?
Atsakyti
Turbūt planuojant dideles vestuves ir turint daug pinigų tikrai verta kreiptis į vestuvių planuotoją.

Pagalvok pati, pasiūlys tau ir muzikantų, ir vakaro vedėjų, ir fotografą, ir pramogų... Juk neisi pas pirmą pasitaikiusį fotografą, norėsi pamatyti jo darbus, gal net kažkokių rekomendacijų. Planuotoja juk turi visus kontaktus po ranka, gal net asmeniškai pažįsta reikiamus žmones.

O tu pati ruošdama vestuves iš proto išeisi, kol rasi ką nors vertą dėmesio. Arba turėsi dienų dienomis sėdėti supermamoj biggrin.gif ieškodama patarimų ar idėjų.

Mažas vestuves geriau organizuoti patiems.
Atsakyti
Mes su brangiuoju irgi patys viską planuojam smile.gif Jis dar toks šiek tiek smulkmeniškas, tai pasidarė tokį visos dienos sąrašiuką ir viską bandom rašyt maždaug 15 min. intervalui. Aišku, neišeis viskas lygiai taip kaip planuojam, bet bent kokį scenarijų turėsim ax.gif
Atsakyti
Aš ruošiuosi pati stambiais punktais, būsimasis aišku padeda, bet jis dabar ne Lietuvoj, tai per atstumą derinam. smile.gif
Kai nuspręsim, ko patys norim, tada duosim viską smulkiau užbaigti piršliams. Nonorim labai jų užkrauti ir viską palikti tik jiems, tad prisidedam ir mes. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 04 20, 13:37)
girdejau kad tie planuotojai nemazus pinigelius lupa ir dar nieko gero nepadaro


Mes savo vestuvem samdem planuotoja(Kristina K.)ir ka galiu pasakyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nemanau,kad pati belakstydama buciau maziau pinigeliu isleidus,o ir tokiu superiniu ideju bei siurprizu nebuciau sugalvojus ax.gif kas filma pamato,reakcija buna:"vajetau,kaip pasakoje"..Tiesa,musu vestuves nebuvo tradicines-mes su vyru skirtingu tautybiu,tai buvo tik keletas tradiciju paim,ta is abieju tautu..Ir siaip jautemes,kad tai tikrai musu svente wub.gif
O ir pati planuotoja-liuks zmogus!Miela,gera bendraut! thumbup.gif

Atsakyti
Kreipiuosi i tas, kurioms vestuves padejo planuoti profesionalai smile.gif
Gal galite parasyti, kokiu idomiu smulkmenu ar siurprizu jums sugalvojo?
Atsakyti
As siaip manau vestuviu planuotojai yra geras dalykas, jei tikrai pats neturi laiko ir nera tiesiog kaip viska suorganizuoti. Be to jie daug ir ka pasiulyti gali, naujienu ir siaip visokiu promogu ir panasiai. Bet as pati niekaip neatiduociau niekam tokio malonumo. Juk kazkaip paciai idomu organizuoti savo vestuves. blink.gif
Atsakyti
ir man įdomu, kokių staigmenų ar siurprizų buvo paruošta per vestuves? juk tai būna tik kartą gyvenime mirksiukas.gif bent jau to tikimės smile.gif
Atsakyti