Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(Rasma @ 2014 03 14, 19:56)
Aišku bus gerai. Aš kitokių minčių sau ir stengiuos neprileisti. Ne tokias logas žmonės išgyvena, medicina išvis dabar l.daug gali, atrodo beviltiškus atvejus paneigia, suteikiant vilties.

Troponinas, sakė lygus 3, tel.pasakė "normos ribose" thumbup.gif
Kiti (infekcijų) tyrimai - neigiami..vadinas, greičiausiai ritmą trikdo ne miokarditas. Tai dar ir žiūrės kitą savaitę, kas ir kodėl. Išsiaiškinsim smile.gif
Tai aš ir pagalvojau, kad nieko neišsėdėsiu. Gerai tai, kad jau dabar į ligoninę tiesiai siunčia. Nekainuos tiek, kiek privatiems medikams palieki ir nereik mėnesių mėnesiais laukti eilės.
Dar nežinau kaip bus, tik turiu prisistatyt  ligoninę, bus matyt, kai nuvyksiu..
Iš tikrųjų taip, aš tikrai jaučiu, jog esu pavargus. Kūdikis ir kiti vaikai su poreikiais, tai leki leki dėl šeimos. Vyras l.padeda man, ir su vaikais, ir buityje, bet irgi ne geležinis..dirba, šeimą išlaiko, nenoriu jau visai ant sprando sėdėt ir namie dar nukankint savo reikalais, ir jam nelengva ax.gif Meilei nelieka laiko doh.gif Nei su vyru vienudu pailsim, nei aš l.sau galiu kažkiek laiko skirti (minimaliai, kaip turbūt nemažai moterų), tai g.b., jog paaštrina nuovargis tuos visus negerumus.

Šiaip, visas raginu pasitikėti medikais. Iš tikrųjų, kai reikia, tai daroma daug kas 4u.gif

sveiki,as jau kazkada rasiau, kad smagu, kad susilauket 3, nes kiek pamenu pas jus ir paradoksizmai uzeidavo ar maisau? g.gif as is didelio noro pastoaju ketvirat karta, nes trecias 12sav nutruko, tai si karta prasidejo tikras malonumas paradoksizmai kiekviena nakry spaudimas 80/50 patare nestuma nutraukt, nes ir nestumas rizikos grupeje, atsiliko, kraujavau ir t,t dabar praejus keletai sav nuo abrazijos viskas susitvarke, tik kiekviena kart nyuo streso nervu vis uzeina sinusine tachikardija, praejus savaitems kelioms nurimsta doh.gif atliko tyrimus viskas kaip ir gerai, vadinasi viskas nuo nervu nuovargio streso, o kaip sutrinka sirdeles ritmas tada ir paradoksizmai uzsiveda unsure.gif
Atsakyti
Taip, man nėštumo metu ir prasidėjo negerumai..paroksizminės tachikardijos, kelių tipų ekstrasistolės, spaudimas kvailiojo ir t.t.
Tyrė, bet nestuke.gif metu ir ne visi tyrimai galimi, ir gydymas..
Kalį ir magnį gert liepė, pagimdyt ir žiūrėt savijautą. Ir po gimdymo džiaugiausi, nes gerų pusę metų viskas buvo thumbup.gif O va paskutines kelias sav. vėl prasidėjo nemalonūs pojūčiai, priepuoliniai tokie (pagrinde svaigimai, oro trūkumas, skausmai krūtinėje). Praeina..užeina..vieną dieną geriau, kitą dieną vos ne visąlaik negera, naktim sunku - pabundu nuo tos savijautos negeros, neužmiegu porą val.kol pagerėja kiek.
Kažkaip geresnė savijauta grynam ore vaikštant, tai l.daug nueinu su vežimu..matuoju aktyvumo registratoriumi, tai vid. apie 10 km kasdien.

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 03 14, 22:17)
Taip, man nėštumo metu ir prasidėjo negerumai..paroksizminės tachikardijos, kelių tipų ekstrasistolės, spaudimas kvailiojo ir t.t.
Tyrė, bet  nestuke.gif metu ir ne visi tyrimai galimi, ir gydymas..
Kalį ir magnį gert liepė, pagimdyt ir žiūrėt savijautą. Ir po gimdymo džiaugiausi, nes gerų pusę metų viskas buvo thumbup.gif O va paskutines kelias sav. vėl prasidėjo nemalonūs pojūčiai, priepuoliniai tokie (pagrinde svaigimai, oro trūkumas, skausmai krūtinėje). Praeina..užeina..vieną dieną geriau, kitą dieną vos ne visąlaik negera, naktim sunku - pabundu nuo tos savijautos negeros, neužmiegu porą val.kol pagerėja kiek.
Kažkaip geresnė savijauta grynam ore vaikštant, tai l.daug nueinu su vežimu..matuoju aktyvumo registratoriumi, tai vid. apie 10 km kasdien.


o kokius tyrimus dare del infekciniu ligu?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2014 03 15, 20:30)
o kokius tyrimus dare del infekciniu ligu?

Imunoglobulinus tyrė.dėl Laimo ligos.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 03 15, 21:51)
Imunoglobulinus tyrė.dėl Laimo ligos.

tai erke buvo ikandusi?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2014 03 15, 21:46)
tai erke buvo ikandusi?

Niekada gyvenime.
Aš sakiau, tikrai ne, bet tyrė. Sako būna žmonių, kurie erkės nepastebi ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 03 15, 22:51)
Niekada gyvenime.
Aš sakiau, tikrai ne, bet tyrė. Sako būna žmonių,  kurie erkės nepastebi ar pan.

truputi keista, paprastai Laimo liga sanarius puola, bent jau man taip sake gydytoja, kai sunui itarinejo erkini encefalita po erkes ikandimo,
Atsakyti
Ar kas susidūrė/ išmano ką apie kairio širdies skilvelio padidėjimą ne dėl aukšto kraujospūdžio, o nuo didelio fizinio krūvio (sportuojantiems)?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2014 03 13, 13:54)
niekur ir nieko spausti negalima,
nesioji ir viskas, maudytis negalima su  aparatuku,
va ta bloguma ir uzfiksuos holteris,



S0nui buvo uždėję aparatą - ir pypsėjo, ir išsijungęs buvo. Mes įjungėme ir toliau jis veikė(nes gydytoja pati rodė, jei bus problemų) biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės,
Žmogui reikia operacijos dėl aritmijos. Gal galite rekomenduoti geriausius chirurgus Lietuvoje šioje srityje?
Ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(danguolecka.buk @ 2014 04 23, 13:41)
Mergaitės,
Žmogui reikia operacijos dėl aritmijos. Gal galite rekomenduoti geriausius chirurgus Lietuvoje šioje srityje?
Ačiū labai.


Jei neklistu tai Aidietis. Sian ir as uzsirasiau operacijos laika jau ax.gif
Atsakyti
Laba visom smile.gif Gal atsiras sportuojanciu merginu ? kaip jums sekas sporte ? As niekaip negaliu persilauzti ir nesuprantu ar pati patapau skydalu ar tai kazkas su sirdimi susije, niekur nerandu informacijos. Atrodo nieko sudetingo nedarau, bet net paprasti itupstai ar svareliu kilnojimas sukelia silpnuma, dusuly ir galiausiai toks lyg pykinimo jausmas. Siandien pasportavus 25min. kai jau kvepuot tapo sunku pasimatavau spaudima 120/58(norma), pulsas (150) irgi norma, saturacija 96 lyg ir viskas tvarkoje. Na nesuprantu kame cia beda. O sportuoju tai jau apie 2metus. Buna dienu idealiu kai padarau ir 1.5val. treniruociu, o buna, kad kelias savaites tiesiog negaliu net menkiausio kruvio.
Atsakyti