Įkraunama...
Įkraunama...

šaltiena

Na man sustingo labai skaniai gavosi tik....Niekas nevalgo pas mane..tik as ir mano sunyte...Vyras atsisako valgyti nezinau gal todel kad niekada nera saltienos ragaves??? unsure.gif
Atsakyti
bandysiu ir as cia padaryti, bet turbut vyrui, kaip ir taviskiam, melagele, nelabai patiks smile.gif jau prisimenu kaip i saltibarscius ziurejo... blush2.gif
Atsakyti
ir aš kaip noriu šaltienos pasidaryti. bet labai iš vištienos noriu. tai jaučiu darysiu su paprasčiausia želatina.
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 03 11, 12:47)
ir aš kaip noriu šaltienos pasidaryti. bet labai iš vištienos noriu. tai jaučiu darysiu su paprasčiausia želatina.
juk gali maisyti. imesk trejeta kiaules kojyciu, o veliau vistyte. mano mama taip virdavo.

be to skani saltiena gaunasi is kiaules kulniuko. ant jo ir mesytes nemazai. bet pora kojyciu irgi reiktu imesti.

ir as labai pasiilgau saltienos. bet pas mus su ziburiu jokiu kiaules kojyciu nerasi pirkti sad.gif dziaugiuosi, kad nors kepeneliu buna. bet ir tos saldytos ir fasuotos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(inga888 @ 2004 10 07, 18:36)
wink.gif galima visai paprastai yra parduotuvej tokie misinukai spesl saltienai jau paruosti tai tik issiverdi mesytes susipjaustai ir uspili ir tikrai visada sustings o tikra saltiena labai jau ilgai reikia virti kol tos kojytes isverda o ir mesytes nuo ju neperdaugiausiai


o ten su želatina? Nea, man taip nepatinka, noriu tikros šaltienos blink.gif Kokiose parduotuvėse yra, neteko kažkaip matyti... g.gif

Dar noriu paklausti kur tas kojas ir kt. perkat?Jas išvirus reikia nuimti mėsytę, supjaustyti, o paskui užpilti tuo sultiniu?
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 03 16, 19:53)
o ten su želatina? Nea, man taip nepatinka, noriu tikros šaltienos blink.gif Kokiose parduotuvėse yra, neteko kažkaip matyti... g.gif

Dar noriu paklausti kur tas kojas ir kt. perkat?Jas išvirus reikia nuimti mėsytę, supjaustyti, o paskui užpilti tuo sultiniu?


As viska kas reikalinga saltienai perku maximoje ukininku turguje. O daryti tikrai reikia taip kaip pati ir parasei mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau idejusi varskes gaminiu temoje, bet galima si recepta pritaikyti kaip viena is saltienos sluoksniu:

Varškės užkandis su lašiša
300 ml grūdėtos (nebūtinai) varškės
300 ml riebesnės grietinėlės
2 pomidorai
200 g sūdytos lašišos
1,5 šaukšto želatinos (Dr.Otker)
Krapų, svogūnų laiškų, kitų žalumynų, prieskonių pagal skonį (labai tinka Santa Marijos „Prieskoninių žolelių mišinys žuviai“
~pusė šviežio batono
Lašišą, pomidorus supjaustyti kubeliais, žalumynus susmulkinti. Želatiną užpilti puse stiklinės verdančio vandens ir ištirpinti. Grietinėlę su varške išplakti mikseriu arba mentele (jei grūdėta varškė) 2 litrų asotyje plakimui, į šį plakinį sudėti visus kitus produktus, gerai išmaišyti.
Želė žiedą plonai patepti aliejumi šepetėliu. Silikonine mentele arba saukstu į žiedą dėti sluoksnį gautos masės (~1,5 cm), ant viršaus dėti vieną prie kitos keturias plonai atpjautas batono riekeles, ant viršaus vėl – varškės masė ir vėl batonas. Galima daryti tik du sluoksnius, bet storesnius. Uždenkite želė žiedo dangteliu.
Jei skubate, padėkite į šaldiklį pusvalandžiui ir tada atsargiai išimkite iš želė žiedo. Jei neskubate, dėkite į šaldytuvą ir galite palikti per naktį.
Pjauti aštriu peiliu.
Skanaus!
Atsakyti
kaip Jus darote Šaltiena? Mano tai nelabai skani gaunasi, labai noriu išeiginėm pagaminti ax.gif
tiesa tikios temos neradau, bet jai kas rasit įmeskit man nuoroda blush2.gif
Atsakyti
yra žinok, man rodos prie užkandžių.
Atsakyti
einu ieskot, kažkaip kad antras tai pateikalas nusprendziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 11 25, 15:19)
yra žinok, man rodos prie užkandžių.


tema paieškojus radau, bet tai kas mane domina ne, man įdomu ar su vegeta ar kitais prieskoniais bandė kas daryti šaltiena ir kaip gaudavosi?
Atsakyti
Reiktų ir man šaltienos išsivirti, bet net nežinau kažkaip man atrodo, kad nesustings vien tik nuo nuoviro. Žiūriu pagal tai, kad kai išverdu kiaulės kojas dažniausiai skystis visiškai neužstingsta.
O tai kiek jūs to skysčio užpilate? Kad apsemptų mėsą ar daugiau?
Atsakyti