Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

user posted image

Sveikutės, Mergaitės, naujoje pavėsinėje. Kviečiu kavos užsukti kiekvieną, kam šiuo metu sunku ir kas nori pasidalinti džiaugsmais, kas įveikė ligelę ir kas su ja dar draugauja... Pasidalinkime ir pasitarkime, palinkėkime ir išklausykime, parodykime ir pasidžiaukime, ... wub.gif
Atsakyti
Ačiū, rasų lanka, esi visiškai teisi, kad tęsi pasikalbėjimus...

Mes jau paminėjom Mamytės pusmetį. Tikroji diena bus antradienį, bet antradienį aš su visa šeima jau būsim ore ir nusileisime Londone - MB pusseserės vestuvės. Įdomu bus pamatyti maišytų kultūrų šventę, nes išrinktasis - ne lietuvis.

Buvau jau ir aš "į kelnes pridėjus". Sirgo tėtis, vyras - virusais pasidalino. O man po liežuviu išaugo gumbelis. Stovi, paskauda. Tikrai supanikuoti spėjau. Prisiskaičiau visko, visokias diagnozes prisitaikiau... Tai penktadienį viską metus lėkiau pas gydytoją. Panašu, kad užsikimšo seilių liaukos ar latakai. Kol kas no-spa ir citrina. O paskui bus matyt - dažnai ir pačios atsikemša, to ir tikiuosi.

Paskaitau kasdien, tik parašymui kartais laiko, o karatis ir sveikatos priktrūkdavo.
Labai noriu, kad visoms užtektų tvirtumo ir stiprybės. Kasdien. Iki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 06, 21:42)
O kada tau operacija?


Man poryt - vasario 9 d. Siandien eisiu siuntima paimt ir suzinosiu ar tinka tyrimu rezultatai. Sirdies perplakimai buvo daznoki pas mane...

Jau apsiraminau ir beveik nebijau.

Aruniuk, mano vyresnieji sunkiai persirgo gripu. Sunus dabar kovoja su sinusitu (komplikacija). Linkiu, kad jusu su dukriuku bukle susitvarkytu iki galo ir be pasekmiu 4u.gif

Labas rytas.
Atsakyti
Ačiū, Rasų lanka, už temutę 4u.gif

Atsakysiu rasyt, šioje temoje, ką klausei. Buvau nuėjus pas šeimos daktarę po 4 sirgimo dienų, tai išrašė antibiotikų. Bet tebestovi jie nepradėti gerti. Pati gyd. sako, ojei ojei kiek gruodį gavusi antib. stiprių , "ką čia ospamox bepadės?" Katinukas tai protinguolis, visas tas dienas slaugė mudvi, gulėsi pas tą, kuri labiau sirgo, ir murkė murkė... Protingi gyvūnėliai smile.gif

O vakar atsikosėjau vėl su negerom priemaišom. Jetau, kaip mane tai išmuša iš pusiausvyros! Eisiu vėl šiandien pas šeimos daktarę...

_________

Romantike, sėkmės tau! Tu pirmoji atlaikysi frontą, po to Rasytė rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2011 02 06, 23:21)
Ačiū, rasų lanka, esi visiškai teisi, kad tęsi pasikalbėjimus...

Mes jau paminėjom Mamytės pusmetį. Tikroji diena bus antradienį, bet antradienį aš su visa šeima jau būsim ore ir nusileisime Londone - MB pusseserės vestuvės. Įdomu bus pamatyti maišytų kultūrų šventę, nes išrinktasis - ne lietuvis.

Buvau jau ir aš "į kelnes pridėjus". Sirgo tėtis, vyras - virusais pasidalino. O man po liežuviu išaugo gumbelis. Stovi, paskauda. Tikrai supanikuoti spėjau. Prisiskaičiau visko, visokias diagnozes prisitaikiau... Tai penktadienį viską metus lėkiau pas gydytoją. Panašu, kad užsikimšo seilių liaukos ar latakai. Kol kas no-spa ir citrina. O paskui bus matyt - dažnai ir pačios atsikemša, to ir tikiuosi.

Paskaitau kasdien, tik parašymui kartais laiko, o karatis ir sveikatos priktrūkdavo.
Labai noriu, kad visoms užtektų tvirtumo ir stiprybės. Kasdien. Iki  4u.gif


Labas
Gyvenimas tęsiasi ir su liūdnais prisiminimas ir su džiaugsmingais įvykiais.Na lauksim vestuvinio pyrago iš Londono.

Dar kartą rašau, kad mums neliko kitų ligų apart vėžio.Buvo ir man po liežuviu limfmazgis padidėjęs, nes bandė virusas gerklę atakuoti,o trečia chemo turėjo būti, tai pasidalinom MB antibiotiniu purškalu, nes jam nuo gerklės uždegimo limfmazgis padidėjo.Jis dar antibiotikų gavo dozę, o aš kaip stpruolė išsisukau.Namuose karantinas dukrai su šeima.Kažkas dabar su gerklėmis visi serga.

Arūne koks daktarų verdiktas ?

Pasidariau kraujo tyrimus :neutrofilai 0,75, tai sakė užteks vienos ampulės , o dabar laukiu markerio.

Rasele dėkui už atidarytą temą ir kavą.Išgeriu rytais spaudimui pakelti, bet dabar po chemo skonis sugadintas.Na netokia kava .
Visoms linkiu stiprios sveikatos , kantrybės, optimizmo .
user posted image

Laukai jau buoluoja , greit ir žibučių sulauksim. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 07 vasario 2011 - 12:33
Prisiruošiau parašyti apie vėžio profilaktikai naudojamą auksą.
Gryną auksą 5 gr panardinti į vanden-200 ml .Puodas emaliuotas, stiklinis , keramikinis.Virti kol nugaruos pusė vandens.Arba stikliniame inde 100 ml vandens , laikyti 5 gr gryno aukso saulės apšviestoje vietoje.Auksinį vandenį vartoti 10 dienų po 1-3 valgomus šaukštus per dieną.
Neturint gryno aukso , kuo aukštesnės prabos dirbinius, jie su vario ir sidabro priedais, prieš virinimą reikia pamirkyti acto esencijoje.Taip paruošti reikia prieš kiekvieną virinimą.
Naudoti nuo vėžio suaugusiems 100 ml, vaikams -30 ml.Vartoti periodiškai 10-12 dienų, pertrauka 20 dienų.
laikraštis "Medicina ir dar kai kas visiems" Nr1 /401/

Aukso kainos
http://www.9999.lt/i...o...3&Itemid=24

Čia labai brangu.Reiktų draugo juvelyro, kad neišdurintų.

Atsakyti
Sveikos! ax.gif

As jau pradejau antra savo chemijos kursa. Ketvirtadieni keliausiu antrai dozei. Si karta viskas lengviau ir paprasciau. Keista, bet savijauta pagerejo sulasinus chemija. Iki tol kasdien turedavau temp apie 37.5. Hemoglobinas pakrites, dabar apie 100. Kai savijauta gera ir nuotaika visai kitokia:)
Su asarom atsisveikinau su savo plaukais. unsure.gif Nors ne pirmas kartas, vistiek lengva nebuvo, bet geriau nuskusti, nei traukti is galvos sruoga po sruogos. Su draugu isrinkom man nauja ir labai panasia kaip nesiojau sukuosena.smile.gif
Pries savaite, savaitgali patyrem daug streso - anksti ryte uzsidege virs musu kaimynu butas. blink.gif Gere pries tai savaite, matyt ruke kur ir uzdege. Pabudom nuo triuksmo, MB isbego i laiptine, sako - dega! Iskvietem gaisrine, patys apsirengem, pasiemem pinigus, dokumentus ir islekem i lauka. Aciu Dievui mus tik uzpyle, daiktai ir mes patys nenukentejom. Bet turbut nesu gyvenime taip issigandusi, kaip ta ryta... Dabar dairomes kitos vietos. Nesmagu po tais degesiais gyventi.
Jau atrodo patyriau tiek visko, kiek zmones per visa gyvenima kartais nepatiria ir vis dar nauju isgyvenimu atsiranda...
Svarbiausia likome gyvi, nes viskas daug liudniau galejo baigtis.
Sestadieni aplanke geriausia drauge, o sekmadieni visa pratingejom:)
Tiek naujienu:)

Sveikatos ir geros nuotaikos visoms!
Atsakyti
QUOTE(robyte_ff @ 2011 02 07, 16:24)
Sveikos! ax.gif

As jau pradejau antra savo chemijos kursa. Ketvirtadieni keliausiu antrai dozei. Si karta viskas lengviau ir paprasciau. Keista, bet savijauta pagerejo sulasinus chemija. Iki tol kasdien turedavau temp apie 37.5. Hemoglobinas pakrites, dabar apie 100. Kai savijauta gera ir nuotaika visai kitokia:)
Su asarom atsisveikinau su savo plaukais. unsure.gif  Nors ne pirmas kartas, vistiek lengva nebuvo, bet geriau nuskusti, nei traukti is galvos sruoga po sruogos. Su draugu isrinkom man nauja ir labai panasia kaip nesiojau sukuosena.smile.gif
Pries savaite, savaitgali patyrem daug streso - anksti ryte uzsidege virs musu kaimynu butas. blink.gif  Gere pries tai savaite, matyt ruke kur ir uzdege. Pabudom nuo triuksmo, MB isbego i laiptine, sako - dega! Iskvietem gaisrine, patys apsirengem, pasiemem pinigus, dokumentus ir islekem i lauka. Aciu Dievui mus tik uzpyle, daiktai ir mes patys nenukentejom. Bet turbut nesu gyvenime taip issigandusi, kaip ta ryta... Dabar dairomes kitos vietos. Nesmagu po tais degesiais gyventi.
Jau atrodo patyriau tiek visko, kiek zmones per visa gyvenima kartais nepatiria ir vis dar nauju isgyvenimu atsiranda...
Svarbiausia likome gyvi, nes viskas daug liudniau galejo baigtis.
Sestadieni aplanke geriausia drauge, o sekmadieni visa pratingejom:)
Tiek naujienu:)

Sveikatos ir geros nuotaikos visoms!


Keista kaip gali chemo savijautą pagerinti g.gif Bet jei geriau , tai labai puiku.

Aš kai pasižiūriu reportažus , kada daugiabučiuose su bomžais gyvena ir užsidega , tai bandau įsivaizduoti kokią baimę tenka kiekvieną dieną patirti.Žinok, kada prisigėręs ar prisirūkęs po savim matrasą pasikurs.O kiek dar šlamšto apie jų guolius, tik degti .
Tokiu atveju pinigus , papuošalus ir dokumentus turi banke seife laikyti.Gerai dar jums nors daiktai liko ir patys sveiki.

Aš irgi su peruku vaikštau.Savaitę pešiau sruogomis, po to nervai neišlaikė.Įdomiausiai , kad slenkant plaukams oda skaudėjo.Dedi galvą ant pagalvės ir visą galvos odą skauda.Panašiai būdavo, kai jaunystėje plaukus surišdavau į arklio uodegą, o vakare išleidus atrodydavo , kad kas juos rauna.
Atsakyti
Robyte, to tau dar betrūko su tuo gaisru blink.gif na, bet pažvelk į viską ramiai, - ėjo - praėjo - užmiršk. Apkabink savo mylimą žmogų, ir drauge, kartu viskas ne taip baisu. Labai džiaugiuosi, kad tu jį turi. O tau - kantrybės, ir daug daug mažų džiaugsmų smile.gif linkiu.

Buvau pas šeimos daktarę, sakiau dėl atsikosėjimo, sakė gali būti dėl bronchito, nors retas reiškinys. Ir tai turėtų būti pirmom dienom sirgimo. Na tuom kart apsiraminau. Iš šeimos gydytojos gavau iš kažkokio rezervo fondo vaistus "Relenza", - inhaliacijos gripo simptomams palengvinti. Daina ant dėžutės 125 lt. Gavau veltui. Gydysiuos toliau.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 02 07, 10:57)
Romantike, sėkmės tau! Tu pirmoji atlaikysi frontą, po to Rasytė  rolleyes.gif

Aciu. friends.gif

Gydykis iki galo. Taip labai svarbu.

robyte, stiprybes Tau. Na ir isgyvenimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 02 07, 19:49)
Robyte, to tau dar betrūko su tuo gaisru  blink.gif  na, bet pažvelk į viską ramiai, - ėjo - praėjo - užmiršk. Apkabink savo mylimą žmogų, ir drauge, kartu viskas ne taip baisu. Labai džiaugiuosi, kad tu jį turi. O tau - kantrybės, ir daug daug mažų džiaugsmų  smile.gif  linkiu.

Buvau pas šeimos daktarę, sakiau dėl atsikosėjimo, sakė gali būti dėl bronchito, nors retas reiškinys. Ir tai turėtų būti pirmom dienom sirgimo. Na tuom kart apsiraminau.  Iš šeimos gydytojos gavau  iš kažkokio rezervo fondo vaistus "Relenza", - inhaliacijos gripo simptomams palengvinti. Daina ant dėžutės 125 lt. Gavau veltui. Gydysiuos toliau.

Cia pernykstis, Kiauliu gripui gydyti , as savo mazyliui pernai daviau, nesupratau Jusu gydytojos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domogintare: 07 vasario 2011 - 19:06
QUOTE(Domogintare @ 2011 02 07, 20:02)
Cia pernykstis, Kiauliu gripui gydyti , as savo mazyliui pernai daviau, nesupratau Jusu gydytojos  g.gif

na tikiuos, ne kiaulių gripas man blink.gif , būtų gi pasakius gydytoja, jei įtaria, ir tyrimus atlikus... davė, tai ir paėmiau, biggrin.gif , nieko neklausinėdama, ir džiaugdamasi, kad veltui ax.gif
Atsakyti