Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidimas "Monopolis".

Negi taip niekas ir nezino nieko apie kompiuterine monopolio versija verysad.gif
Tikrai ten labai fainas zaidimiukas thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi visa šeima mėgstam pažaisti monopolį, puikus laiko praleidimas, o vaikas vyriausias, pasirodo besantis dar ir puikus verslininkas biggrin.gif

QUOTE(laurada @ 2007 02 24, 16:42)
Man labai patiko kompiuterinis monopolis, bet ne lietuviskos, o uzsenietiskos versijos  thumbup.gif  bet kompiuteris uzluzo ir monopolis issitryne  verysad.gif gal kas zinot is kur galeciau parsisiusti uzsenietiska versija?

šito tai nežinojau g.gif gal galima būtų plačiau apie tai? unsure.gif
Atsakyti
mes irgi turejome kompiuterini monopoli, man ji slabai patiko thumbup.gif , nes gali zaisti ir vienas pries kompuetri. ir dviese su draugu. Perinstaliavom kompiuetri ir dingo monopolis doh.gif Bandziau ieskoti internete bet neradau
Atsakyti
geraszaidimas monopolis.man dar Alias ir Uno labai patinka. irgi super!
Atsakyti
radau bigsmile.gif tikrai labai fainas thumbup.gif
monopolis

o cia crack'as
My Webpage
Atsakyti
Ačiū, aurutte, reikės rytoj parsisiųsti thumbup.gif
Atsakyti
Kaip gaila, bet amn tik valandele dave pazaisti verysad.gif toliau liepia pirkti doh.gif o kaip jums kas parsisiuntet ar ir taip buvo?
Atsakyti
tai juk idejau cracka 4u.gif parsisiusk ji ir nukopijuok kur zaidimas suinstaliuotas, tada galesi zaist kiek noresi cool.gif
Atsakyti
Aurute, ta nuoroda neatsidaro. Net tas puslapis nebeatsidaro, nors akar buvau pasiruošusi siūstis, bet netūrėjau laiko... Gal žinai dar kokių nuoruodų crack'ui monopolio 3? labai pagelbėtum ax.gif blush2.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mam4_xl: 12 birželio 2007 - 11:31
QUOTE(Mam4_xl @ 2007 06 12, 12:30)
Aurute, ta nuoroda neatsidaro. Net tas puslapis nebeatsidaro, nors akar buvau pasiruošusi siūstis, bet netūrėjau laiko... Gal žinai dar kokių nuoruodų crack'ui monopolio 3? labai pagelbėtum  ax.gif  blush2.gif  4u.gif  biggrin.gif

cia tikrai yra
www.torrents.ru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurutte: 14 birželio 2007 - 16:22
Yra naujesnis kompiuterinis monopolio variantas MONOPOLY here&now ax.gif
jei mamytes pageidauti,atsiusciau arba ikelciau is kur parsisiust,kartu su veikianciu cracku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Celeste: 24 birželio 2007 - 21:36
Butu labai smagu jei ikeltum nuoroda 4u.gif
Atsakyti