Įkraunama...
Įkraunama...

Merkurita

Norisi ir man vilnos patalyne nusipirkti, bet girdejau, kad gali plaukai is jos labai kristi. Ar ji "nesiseria" jums, kas naudojate?
Atsakyti
Butent apie vilnos patalynes negaliu nieko pasakyti, bet tos vadinamos (tipo sinteponines su tais burbuliukais ar rutuliukais sintepono viduje) tai man tikrai patinka. Anklodes buna is sluoksniuoto sintepono - irgi liux.
Atsakyti
Pirkite patalynę "Merkuritoje".... jeigu norite susigadinti sau nuotaiką ilgam laikui!

Anyta Kalėdų proga padovanojo dvigulį vilnonį medvilne uždengta patalynės komplektą, pirktą "Merkuritoje".
... Ar bandėte kada nors susegę abi antklodes knopkytėmis įkišti jas į užvalkalą!? Ne? Tai geriau ir nebandykite! Pirmiausiai suplyš užvalkalo siūlė, nes ji yra akivaizdžiai per maža tokiom storom antklodėm įkišti. Šiaip ne taip sugrūdus antklodes į vidų ir pamačiusi "vaizdelį", anyta net apsiverkė!Susimaišius ryškiom antklodžių spalvoms su pasteline ružava užvalkalų spalva, gavosi "PURVINŲ" spalvų mišinys. Patiems atsigulti nemalonu, o kitiems rodyti - gėda, blush-anim-cl.gif atrodo, kad 2 mėnesius užvalkalai neplauti(tikras turginis varijantas). Norint užmaskuoti šią spalvą, reiktų vilkti nebent tik juodais užvalkalais.
Žodžiu, šitą patalynę gali naudotis tik ....aklieji arba einantys miegoti ir besikeliantys tamsoje. (Visiškas š... (šlamštas cool.gif , o pinigai išmesti į balą).
Atsakyti
pati baisiausia firma yra MERKURITA prekiaujanti patalyne, si firma ne tik ivilioja i savo prezentacijas, kvietimuosae nurodydama kad vyks pokylis chm chm..... "pokylyje" buvome pavaisinti pigiausio vyno taure, o toliau prezentacija, na isklausem, susigundem lateksine pagalve, imokejom pinigelius ir laukem kol pristatys i namus.... esme tokia, kad nuo sausiu 16 dienos, laukiam iki siol... o pristatyti turejo per kelias dienas, taciau..... jau nakalbu apie tai kad tos pagalves simtais kainuoja.
Atsakyti
Na man ši patalynė patinka, taigi kiekvienas turi savo nuomenę :super
Atsakyti
Buvau du kartus Merkuritos pristatyme viena karta mama nusitempe kita karta draugai dvi skirtingos vadybininkes, bet litanija ta pati ir labai jau neitikimai kalbejo apie ta pataline 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2006 06 01, 09:50)
pagalvė 80 x 50, dvigulė antklodė 200 x 220. antklodei užvakala rast nesunku, bet va su pagalvėm...  g.gif  tenka arba taisyt standartinius 70 x 70, arba gerai gerai paieškot.  biggrin.gif


Mes kai pirkom patalinę, mums pasiūlė nusipirkt ir užvalkalus. Tai nusipirkom keleta. Nes jeigu prastus užvalkalus ta prasme su sintetika naudosit tai jokio efekto nebus(mums taip aiškino).
Atsakyti
Gal kas galite patarti noriu pirkti antklode tik neapsisprendziu ar su vilno suzpilu ar su vilnos 50procentu ir polisterio 50 procentu? gal kas galite patarti?
Atsakyti
N va ir as siandien buvau ju renginyje, visai patiko, gal papuole gera konsultante, tai labai fainai buvo. Susigundem ir mes nusipirkom dviguli komplekta patalynes, penktadieni laisva diena turesim tai vaziuosim pasiimt, galesiu ir as parasyt atsiliepima smile.gif Ejau nieko nezinodama apie sia firma, tai kol vaziavau namo visa kelia galvojau gal durna, kad uzsisakiau, nieko apie juos nepaskaicius, gal bloga ta patalyne, bet zinokit kaip palengvejo cia pasiskaicius, kaip akmuo nuo sirdies nukrito smile.gif
Atsakyti
mes tik šiandien gavom iš ARVICO pagalvę nuo knarkimo ir manau nenusivilsime.laibai noretųsi ir patalynes bet kainos tikrai didokos
Atsakyti
O kur nors nete jų gaminių apžiūrėt nebūtų galima? ax.gif
Atsakyti
o kur Arvico galima butu isgyti? o gal zinote, gal savaitgali vyks kur nors patalynes pristatymas? 4u.gif
Atsakyti