Įkraunama...
Įkraunama...

27-oji ONKO kertelė

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 26 gegužės 2010 - 19:48
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema
21 tema
22 tema
23 tema
24 tema
25 tema
26 tema

Kas kovoja, gali pralaimėti. Kas nekovoja, tas jau pralaimėjo. Bertolt Brecht
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 26 gegužės 2010 - 20:11
Mamytei nuo skausmo leidziam tramadoli ir klijuojam pleistrus tai kolkas padeda, nereikia kenteti dideliu skausmu tik labai drebulys kamuoja gal reikia gydytojos prasyti kad pakeistu i kitus? Gal galetumete patarti ka daryti ,mama siandiena gryzo po spinduliavimo , jo metu ja visa laika pykino ir pykina dabar, kuo mazinti pykinima? gydytoja sake leisti cerukali gal ka nors papildomai galima duoti arbatas ir pan. buciau labai dekinga uz patarimus.

Labai jaukus namai smile.gif
Atsakyti
Saulėlydi- wub.gif aš tai pasidariau tokią nesamonę, tai dabar bloga....gal ryt nebebus,,,,labanakt
Atsakyti
QUOTE(Oduvančikas @ 2010 05 26, 22:33)
Saulėlydi- wub.gif aš  tai pasidariau tokią nesamonę, tai dabar bloga....gal ryt nebebus,,,,labanakt

g.gif Kaip čia suprasti? g.gif
Atsakyti
Labas vakaras! Saulelydis ,aciu uz nauja tema wub.gif

As vis dar renku adis zinutes blush2.gif niekaip negaliu greiciau...tai radau ,nesenai kalbejome apie tai:


"Ramybės meditacija:
aš ramybė
aš apsupta ramybės
ramybė mane gaubia
ramybė mane palaiko
ramybėje aš saugi
ši ramybė mano
ramybė manyje
Vsikas gerai.
viskas gerai.

(Aš dar įsivaizuoju kaip mane supa, kaip gaubtas gaubia, kaip mane visą užpildo.
labai nuramina protą ir suteikia saugumą) pageidautina kelis kartus per dieną. Jau rašiau, nesu prarijusi nė vienos raminančios tabletės – nereikia."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 26 gegužės 2010 - 22:59
QUOTE(SVETA K. @ 2010 05 26, 23:58)
aš ramybė



smile.gif Tikrai taip nė vienos, gal tik vieną dėžutę įkalbėjo nusipirkti daktarė, bet net nepraimta...
Atsakyti
Saulėlydi, pirmiausisi džiaugiuosi už gerus pasitikrinimo rezultatus.Tai geriausia kas gali būti.Linkėjimai vyrui.

user posted image

Labai gražiai papuošiai mūsų namus.Šaunuolė. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2010 05 26, 23:58)
Labas vakaras! Saulelydis ,aciu uz nauja tema wub.gif

As vis dar renku adis zinutes blush2.gif niekaip negaliu greiciau...tai radau ,nesenai kalbejome apie tai:
"Ramybės meditacija:
aš ramybė
aš apsupta ramybės
ramybė mane gaubia
ramybė mane palaiko
ramybėje aš saugi
ši ramybė mano
ramybė manyje
Vsikas gerai.
viskas gerai.

(Aš dar įsivaizuoju kaip mane supa, kaip gaubtas gaubia, kaip mane visą užpildo.
labai nuramina protą ir suteikia saugumą) pageidautina kelis kartus per dieną. Jau rašiau, nesu prarijusi nė vienos raminančios tabletės – nereikia."


Aš šiuo metu tokiam nusiteikimui naudoju jau mano minėtas programas.Programos , kurios įtaiga -sveikata- , poveikyje jau dingsta ligonio jausmas.
Atsakyti
QUOTE(simona24 @ 2010 05 26, 21:37)
Mamytei nuo skausmo leidziam tramadoli ir klijuojam pleistrus tai kolkas padeda, nereikia kenteti dideliu skausmu tik labai drebulys kamuoja gal reikia gydytojos prasyti kad pakeistu i kitus?

Ar seniai fentanilio pleistrus klijuoja? Gal dozė kito? Drebulys gali būti nuo opiatų, t.y. pleistrų. Dėl pykinimo - kokias dozes ir kiek kartų per parą naudojate leidžiamo tramadolio? Gali būti, kad čia jis "nagus prikišęs" - pykinimas, galvos svaigimas viena iš šalutinių tramadolio reakcijų. Galit prašyti, kad jį keistų kitais vaistais, pvz ketanaliu, arba pramaišiui naudoti tramadolį su ketanaliu.
Dėl cerukalio - jo yra tabletėmis. Geras vaistas, nekietina vidurių. Tik paprastai jis naudojamas chemo metu ir po jos, nuo spinduliukų neturėtų pykinti g.gif Gal su krauju negerovės? Ar darė tyrimą? Kaip tik vakar kalbėjau su moterimi, kuriai spinduliavimą savaitei stabdė dėl kritusių leukocitų. Minėjo bendrą silpnumą, pykinimo lyg ir ne. Šiandien galėsiu perklausti.
Sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 26, 16:39)
radau pigiai zometos ir pamidronto cia tik kazin ar jie siuncia i kitas salis, kainos neitiketinai mazos, paskaiciavau zometa jei parasyta 5 injekcijos po 4mg. kainuoja 880lt, tai viena 176lt, pamidronatas apie 100lt viena injekcija, kazin ar cia realu, na cia be siuntimo, bet jis daug ten baisiai ir nekainuotu.
http://www.americand...m/questions.asp
nieko nebus, reikia US gydytojo recepto g.gif

Dėl receptų - gal būtų įmanoma prasisukti su lietuvišku "raudonu" receptu, gal leistųsi į kalbas. Tik reikalas dar vienas - siuntimo kaštai. Iš JAV berods nuo 150 dol (geriau žinantys gal patikslins) deda muitus. O su vaistais apskritai neaišku, kokia sistema. Jei rimtai planuosit, sakykit, turiu pažįstamų pažįstamą smile.gif muitinėje dirbantį - gal galės patikslinti kokie ten subtilumai.

QUOTE(Viktorija9 @ 2010 05 26, 19:56)
Manau ir mums reiketu tokiu vaistu.Tramadolis turi bjauru salutini poveiki,mamai negerai nuo jo,dusina labai.Nezino net ka leistis nuo skausmo.Ketanolis jau nepadeda.

Viktorija, jei gerai pamenu, gydotės Kauno Onkologinėje ligoninėje? Kreipkitės į 121 kab. skausmo gydytojaą (t.p. anesteziologė – reanimatologė) L. Baltraitienė (tel. +370 670 74140). Ji dirba ne visomis dienomis, pasiskambinkite, žinau, kad trečiadieniais - ketvirtadieniais tikrai būna. Nusineškite kortelę (jei registratūroje neregistruos, eikite vis tiek, neišvys tikrai), jei pajėgs nueiti - būtų gerai, kad ir mamytė eitų, jos prašys įvertinti skausmą. Ten gausite visą reikiamą pagalbą skausmui malšinti. jei tramadolis nepadės - gausite opiatų, t.y. pleistro arba morfino. Tik BŪTINAI paklauskite apie šalutinius poveikius, jie bus - kad neišsigąstumėte. Ir paskubėkite, NEGALIMA kęsti skausmo, negalima.

QUOTE(Art. @ 2010 05 26, 20:36)
Transderminis fentanilio pleistras. Stiprus vaistas nuo skausmo, priskiriamas opioidų grupei. Bet gal čia yra labai stiprus vaistas, gal tokių nereikia jums, pakaklauskite gydytojos.

Taip, aš tik vis kaip ta karksinti varna noriu pridurti - pradedant (ir nutraukiant!) vartoti opiatus galimas (1-2 paras) stiprus šalutinis poveikis. reikia būti pasiruošus : )
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 05 27, 12:03)
Ar seniai fentanilio pleistrus klijuoja? Gal dozė kito? Drebulys gali būti nuo opiatų, t.y. pleistrų. Dėl pykinimo - kokias dozes ir kiek kartų per parą naudojate leidžiamo tramadolio? Gali būti, kad čia jis "nagus prikišęs"  - pykinimas, galvos svaigimas viena iš šalutinių tramadolio reakcijų. Galit prašyti, kad jį keistų kitais vaistais, pvz ketanaliu, arba pramaišiui naudoti tramadolį su ketanaliu.
Dėl cerukalio - jo yra tabletėmis. Geras vaistas, nekietina vidurių. Tik paprastai jis naudojamas chemo metu ir po jos, nuo spinduliukų neturėtų pykinti g.gif Gal su krauju negerovės? Ar darė tyrimą? Kaip tik vakar kalbėjau su moterimi, kuriai spinduliavimą savaitei stabdė dėl kritusių leukocitų. Minėjo bendrą silpnumą, pykinimo lyg ir ne. Šiandien galėsiu perklausti.
Sveikatos.




Jau seniai klijuojame pleistrus, doze nekito, tramadoli leidziame du kartus per para. cerukalio tabletemis negere nes geriau tinka leidziamieji. Ketanolis kazin ar pades nes ketanovas diklofenakas jau nepadeda. Leukocitu kraujyje pamazejo turesime pakelti nes po dvieju ar triju savaiciu reikes leisti chemija, bet mama sake, kad jeigu taip ir toliau negales valgyti nesileis ne chemijos, kokius vaistus naudojate leukocitu kiekiui didinti. Praejusi karta kai gryzo po spinduliavimo irgi pykino dvi savaites beveik negalejo valgyti. Gal negerai jauciasi po pomidronato lasinimo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(simona24 @ 2010 05 27, 12:23)
Jau seniai klijuojame pleistrus, doze nekito, tramadoli leidziame du kartus per para. cerukalio tabletemis negere nes geriau tinka leidziamieji. Ketanolis kazin ar pades nes ketanovas diklofenakas jau nepadeda. Leukocitu kraujyje pamazejo turesime pakelti nes po dvieju ar triju savaiciu reikes leisti chemija, bet mama sake, kad jeigu taip ir toliau negales valgyti nesileis ne chemijos, kokius vaistus naudojate leukocitu kiekiui didinti. Praejusi karta kai gryzo po spinduliavimo irgi pykino dvi savaites beveik negalejo valgyti. Gal negerai jauciasi po pomidronato lasinimo.  g.gif

Pasikonsultuokite su skausmo daktare - gal jau galima derinti fentanilio pleistrus su morfinu? Nelygu koks skausmas. Mes pradėjome nuo fentanilio, paskui fentanilis + tramadolis, toliau fentanilis + tramadolis / ketanalis, toliau fentanilis + tramadolis/ morfinas, dabar fentanilis + morfinas. Vadinasi, Jums dar yra pasirinkimo. Be to, jei gerai toleruoja fentanilį, galima didinti ir jo dozes. Tik pasitikslinkite - ne visiems skausmams jis vienodai efektyvus.
Labai tikiuosi, kad nuo pykinimo Jums padės Cerukalis.
Dėl pomidronato šalutinių poveikių neturiu supratimo. Bet šiuo klausimu noriu štai ką pasakyti: jei patys finansiškai neišgalite pirkti, bandykite belstis į visas įmanoma duris dėl Zometos. Pradėkite nuo ligoninės - yra kažkokia sistema, kad ligoninė pati gali pirkti vaistus (čia ne kompensavimas), toliau - seniūnija, toliau - savivaldybė. Gal bent dalinį finansavimą duotų. Zometos pranašumas prieš pomidronatą įrodytas... Apmaudu iki negalėjimo, kad šio vaisto kompensavimą panaikino....
Atsakyti