Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

Kaip gali padeti bulviu nuoviras naikinant karpas?

Papildyta:
O lazeriu salinant ar skausminga, gal kas salinotes?
Atsakyti
Nueikite pas gydytojus ir išnaikins tas karpas, jeigu įmanoma dar be lazerio. Netempkit nieku gyvu, nes esant įvairiems faktoriams (tarkime, stresui), jos tik didėja smile.gif aš turėjau ant piršto visiškai mažytę, bet su laiku ji taip išdidėjo, kad jau baisu buvo ir žiūrėti doh.gif schmoll.gif nepadėjo jokie vaistai, neišnaikino net tos mažytės. Man užšaldė vienu vizitu, labai skaudėjo, nes maniškė ribojosi su nagu (sakė pačios skausmingiausios), bet po dviejų savaičių nukrito ir nieko neliko. Nei žymės smile.gif nejaugi taip sunku nueiti pas gydytojus? g.gif
Atsakyti
taip, kai organizmo imunine sistema nusilpsta, tuomet uzpuola visokios karputes, papilomos ir pan. Taip pat ir užsikrėsti labai lengvai galima. Turiu vienas maza ant pirsto, tai nieko nelauksiu ir eisiu artimiausiom dienom pas gydytoja. Tikiuosi labai neskaudes smile.gif
Atsakyti
Vis pašniukštinėju temoj, nes baigiu išdurnėti nuo karpos ant kulno. Kuo labiau aš ją gydau, tuo labiau ji " gražėja" ir dar "draugę" šalia auginasi. Žadu ir aš paburti su siūlu, nes nežinau daugiau ko griebtis. Tik jei karpa iškilusi, tai ją galima užrišti ir ji nudžiūva, o manoji gili, į paviršių nelipa. Teplioju su visokiais tepalais ir čistoteliu jau gal kokie 3 mėn. ir nieko. Su azotu vyras sau yra bandęs nusišaldyti, tai gavosi priešingas efektas, pūslės ir t.t. Negalima vadinamų burtų visai paneigti. Mano močiutė užkalbėdavo vadinamą rožę ir yra pagydžiusi daugybę žmonių, kurių net daktarai nebenorėdavo gydyti. Taip tiesiai ir pasakydavo: eikit pas bobulę. Parašysiu, kaip seksis.
Atsakyti
Netikiu as jokiais siulais, nuovirais ir panasiai. Uzsirasiau pas gydytoja ir paziuresiu, kaip cia kur kas ir su kuo turi buti salinama.
Atsakyti
As turiu ant vienos kojos daug mažų...niežtinčių... Buvau Klinikose... Pasižiūrėjo, kaip į durnelę... Tipo nieko čia nėra doh.gif ... Nusišveičiu su akmenuku...ir vėl atsiranda, niežti... doh.gif
Nežinau ką daryt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2015 02 17, 23:57)
As turiu ant vienos kojos daug mažų...niežtinčių... Buvau Klinikose... Pasižiūrėjo, kaip į durnelę... Tipo nieko čia nėra doh.gif ...  Nusišveičiu su akmenuku...ir vėl atsiranda, niežti... doh.gif 
Nežinau ką daryt...  doh.gif

eit į kapines. Susirasti akmenuką, patrinti ir mesti per petį neatsigręžiant, kur nukris smile.gif
Atsakyti
Karpa turejau ant rankos pirsto ir ant smakro.
Nusipirkau Wartner - ir 4 kart naudojau pirstui, rezultatas nulinis. Kreipiausi i dermatologa (kauno g.) - ant pirsto salino azotu,labai ilgai gyjo, slapavo, liko prideginimo randas. Ant veido salino lazeriu - gyjo greitai, praejo 3 men vos matomas randelis yra.
Atsakyti
oj su tom kapinem kaip prajuokino smile.gif
as nuejau, su lazeriu pasalino, nei skaudejo, nei ka. tik dabar mazas sasiukas dar likes, bet manau, kad kelios dar dienos ir nukris. Visai nebaisu ir greitai. O taip ilgai dvejojau smile.gif tad nevarkit su azotais, siulais ir pan., merginos.
Atsakyti
Turėjau aš taip pat ant kaklo vieną tokią mažytę mažytę. Po keleto mėnesių šalia jos atsirado dar trys. Drebėdama nuvažiavau pas gydytoją, tačiau juokai vieni čia su tuo lazeriu. Tikrai neskauda ir viskas labai greitai įvyksta. mirksiukas.gif Šašiukai man buvo apie keturias dienas.
Atsakyti
Sudominot su lazeriu. Aš iš Žemaitijos, įdomu kur tai daro g.gif . Baigiu užsiknisti negyvai, nes su vaistais ji man tik didėja blink.gif . Ir vaikščioti siaubinga ant maždaug 0,5 cm skersmens karpos doh.gif
Atsakyti
Pabandykite internete paieškoti, kažkur tikrai turi daryti, nes su tais vaistais tai ir laiko, ir kantrybės gaila. smile.gif
Atsakyti