Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Žygimanto Augusto mokykla

o as tai zinau kelis atvejus taip pat is sios mokyklos gyvenimo:
1.Direktorius nedrausmingiems vaikams sau leidzia trinktelet jiems arb joms-vaikai tai priima kaip norma, ir jis net savotiskai jiems patinka.
2.Vienas fizinio mokytojas pries kelis metus prisigeres buvo pamokoje, ir taip rankomis pamoke mokinigero elgesio.
Sios mokyklos vaikai laksto rukyt prie buvusios Norfos parduotuves, kadangi direktorius pasake"Prie mokyklos nerukykit-negalima.Eikit kur nors kitur".Tai vat jie ir ejo, kol vieno masina nepartrenke(kaukole skilo..)Dabar jau , manau, kolkas-nebeleidzia..Zodziu betvarke mokykloj visiska.
Atsakyti
Nu jau dėl direktoriaus trenkimo tai visiška nesąmonė. biggrin.gif Nežinau iš kur ištraukei.
O dėl rūkymo - taip. Direktorius juk negali uždraust nerūkyt. Jis gali uždraust nerūkyt mokyklos teritorijoj. Tai ką jam dabar daryt? Juk dabar ir tai durys rakinamos, nelabai ir rūkyt tegali. rolleyes.gif
Atsakyti
[COLOR=darkviolet][B]Sveikos supermamytes smile.gif

Na siaip as cia naujokas, tai jei kas ne taip nepykit, stipriai nemuskit...
Norejau paklausti del kai kuriu Zygimanto Augusto mokytoju, nes maniskis palieka pradine mokyklele ir eis i 5 klase. Vakar buvo atviru duru diena pristate busimas aukletojas. bet as nei vienos nepazistu, gal galetumet kazka pasakyti apie sias mokytojas: Jaskelevičiene, Auguniene, Poplavskiene, Matuleviciene. Buvo dar dvi jaunos vardai Kristina ir Vita (desto informatika). Augunienes is viso nebuvo taip kad informacijos apie jas minimaliai. Man kaip dar ne visai senam teveliui tai Matuleviciene visai nieko atrode thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2006 11 06, 16:19)
Moon, tai Jūs pabandykit darbų mokytojai išaiškinti, kad darbai nėra pagrindinis dalykas. Ją tai nedomina. Kaip ir šis faktas nedomina nei direktoriaus, nei vienos pavaduotojos. Dukra sėdės ir tik darbus darys, o darbų mokytoja pils dvejetus tiesiai į žurnalą, žalos vaiką, grasins egzaminu ir visokiom kalbom:"verksit mergaičiukės kraujo ašarom". Atmosfera?  Viskas priklauso nuo klasės. Yra gerų mokytojų, labai gerų, o yra...ką jau ir kalbėti. Bet jau darbų mokytoja prisidėjusi nemažai prie mokyklos "švarinimo" nuo protingų moksleivių, kurios negalėjo skirti visą savo laiką + plius laisvalaikį darbams.

prisiklausiusi vienos forumietes buvau susidariusi ne kokia nuomone apie darbu mokytoja blush2.gif, bet kaip suprantu mane informavo buvusi mokinuke-tinginuke biggrin.gif . kadangi dukra ten mokosi jau antrus metus - galiu pasakyti, kad si mokytoja gera, ismoke mergate siuvimo, mezgimo, valgio gaminimo. o kad reikalauja padaryti kruopsciai visus darbelius, nematau tame nieko blogo.
Atsakyti
To Luisiana.



Tai pasitikslink pas sesute ar ji tikrai papasakojo taip kaip buvo ar irgi kaip dauguma tik gandu prisiklause. 1.Ji partrenke kai jis ejo per pereja. 2.Jis ejo i bandeline(del to dabar i mokykla veza bandeles o ne kepa joje). 3.Masina vaziavo ne maziau 80km/h, kai ten buvo galima vaziuot 50 km/h. O Margarita tikrai nera gera mokytoja, praeitais metais ji trenke mano klasiokei. Jau seniai butu ismesta is darbo, bet sake kad negali del jos darbo stazo ;p Seip zhap'as tikrai nera gera mokykla, yra ir geresniu. Nors ziurint i kokia klase ir pas kokius mokytojus pakliuni. Lenkiuosi prie mokytoja Laurinaviciene. Nuostabi mokytoja. Griezta, bet teisinga. Ismoko tobulai, niekas per jos pamokas neissidirbineja. Beto, dar ir draugiska, galima pasneket. Liux! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhibutia: 03 rugsėjo 2007 - 18:15
sveiki.
gal kas ka nors zino apie mokytoja j. padegimaite(lietuviu kalbos mokytoja).
tik be reklamos. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2006 11 27, 15:29)
Anais metais išėjau iš šios mokyklos... Ką žinau, atsiminimai visai neblogi man. Nors kai kurios mokytojos - tyliu.. Pvz dailės. Ne nu jau kartais apsirengdavo tai ką žinau. Gražiau išsireiškus - labai ekstravagantiška moteris.
O šiais metais durys rakinamos dėl to, jog ėjo mokiniai parūkyt perėjus gatvę. Bėgo vienas bernas ne per perėją ir jį partrenkė. Sesuo mokosi, pasakojo.. g.gif
Taip pat muzikos mokytojos... Kažkokios keistuolės. Viena girdėjau anais metais kažkokiam šeštokui su dienynu per galvą trenkė. g.gif
Bet galiu pagirti istorijos mokytoją Daivą, visas matematikos mokytojas ir kūno kultūros mokytoją Margaritą - tikros šaunuolės  thumbup.gif

kiek žinau ,tai šioje mokykloje yra tik dvi istorijos mokytojos:Milda ir Dalia.Pastaroji-esu aš. 4u.gif Malonu girdėti gerus atsiliepimus. smile.gif

Atsakyti
Kaip gauti mokytojos D.Augūnienės kontaktą, gal galėtum padėti? Esu jos senas pažystamas, jau seniai pametęs visus kontaktus. O Kalėdos juk stebuklų metas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronne @ 2007 12 01, 22:31)
Kaip gauti mokytojos D.Augūnienės kontaktą, gal galėtum padėti? Esu jos senas pažystamas, jau seniai pametęs visus kontaktus. O Kalėdos juk stebuklų metas? mirksiukas.gif Kontaktus galima siusti ronne75etagmail.com

Atsakyti
mokiausi pati sioje mokykloje
IR kaip man ji nepatiko, buvo tikra kancia, kaip baigiau tai buvau tokia laiminga... thumbup.gif
Niekam nepatarciau sioje mokykloje mokytis...kai kurie mokytojai blink.gif
Atsakyti
Hmm,
Ne tokia ir baisi ta mokykla, aisku naujumu nekvepia, bet tikrai yra mielu ir geru mokytoju. kai mokiniai geri ir mokytojas mielas pasidaro, o tinginiukams visada blogi reiklus mokytojai wink.gif
Zinant kaip mokiniai dabar sau leidzia elgtis nera ko stebetis kai mokytojas supyksta ar pakelia balsa, juk tai normali zmogaus reakcija! Ir nereikia kurti nebutu istoriju apie direktoriu... juokinga smile.gif
Atsakyti
Sitoje mokykloje jau nebesimokau 3 metus, bet vis tik geru prisiminimu yra, tiek su mokytojais susijusiu, tiek su klases draugais, tiek su popamokine veikla.
O apie kuria jus darbu mokytoja Jus diskutavote? nes kiek pamenu jos yra dvi... smile.gif O siaip sia mokykla likau patenkinta. Jei nori mokytis - mokaisi. Na nekalbu apie tuos atvejus, kai mokytojai akivaizdziai sodina mokinius...
Atsakyti