Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

manau pas odos gydytoją reik užsiregistruot, jis su azotu panaikins wink.gif
Atsakyti
Juxt, o šalina ir poliklinikuose? unsure.gif Atsimenu, kažkada turėjau karpų, tai reikėjo privačiai eiti į kosmetologijos kabinetus, kad pašalintų, nes čia, atseit, tik grožio reikalas... O va mano vyras dabar didžiulę tokią karpą turi (jau daug metų, pats tai gyvenime užpakalio nepajudins ir nenueis šalinti), tai, sakau, gal rimtai į polikliniką nusiųsti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2009 08 18, 12:52)
Juxt, o šalina ir poliklinikuose?  unsure.gif  Atsimenu, kažkada turėjau karpų, tai reikėjo privačiai eiti į kosmetologijos kabinetus, kad pašalintų, nes čia, atseit, tik grožio reikalas... O va mano vyras dabar didžiulę tokią karpą turi (jau daug metų, pats tai gyvenime užpakalio nepajudins ir nenueis šalinti), tai, sakau, gal rimtai į polikliniką nusiųsti...  g.gif


MB turėjo milžinišką ant pėdos, pasakė kad jokie vaistai kiek naudojo nepadėjo, daktaras pasakė gana čia žaist ir šaldė, l.daug kartų, nes diiidelė buvo ir sakė skaudėjo,
tegu užsiregistruoja pas gyd. per galvą neduos gi, o jūsų atveju gal karpos kitokios buvo, ar ant veido, nes tada tai poliklinikose tokiomis neužsiima
Atsakyti
jeigu Kaune tai rekomenduoju antra ligonine, ten yra kazkoks odos reikalu padalinys, pati buvau pries kokis metus, tai apzejo odos gydytoja, nes manieji dariniai nebuvo panasus i normalias karputes buvo gal tik kokiu 2 ir kt 1 mm, tai bet pasake, kad kazkokios atmainos karpos, i kt auksta uzmarino ir uzsalde, labiausia skaudejo tik kai vaistus leido, nes turejo po nagu suleisti, nes man ant kojos buvo prie nago prie pat pat, ir viskas, pusdieni pastipinejau annt kulno ir viskas sveika, bet tikrai as labai bijau skausmo ir nepernesu, bet buvo imanoma iskesti zinokit.
Atsakyti
kadangi namų sąlygom naikinom neišnaikinom, pradėjom šaldymo procesą su azotu, deja vieno karto nepakako, teko antrą kartą šaldyti doh.gif , kaip suprantu iškentėti galima, nes jei vaikas neverkia ax.gif , tai įmanoma tikrai , tik bijau ,kad dar teks eiti verysad.gif , Klaipėdoje mes einam į miesto ligoninės padalinį, kuris yra netoli balticum televizijos, ne kosmetinė karpa kainuoja 12,50 4u.gif
Atsakyti
o man saldymas su azotu nepadejo, ant rankos pirsto buvo nedidele, po to isvis baisi paliko po keliu saldymu doh.gif tad nusipirkau vaistinej Acetocaustin vaistus, tai po keliu kartu visai isnyko schmoll.gif
Atsakyti
ar kas nors bandete,o gal siaip daugiau info turite apie radiochirurgija?Kaip ten tos karpos pasalinamos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxox: 19 rugpjūčio 2009 - 13:43
o gal žinote, kaip dezinfekuoti, kad karpų skaičius nedidėtų ir, kad, vdrug, nepaskleistum užkrato kitiems šeimos nariams? smile.gif

vargstu ir aš su karpomis. Na, tiksliau viena, pėdos srityje. Pirmąkart susidūriau, net nepastebėjau, kada atsirado. Jau kelis mėnesius vargstu (skaudži, rupūžė!), bet tik dabar pradėsiu gydymą. Na, bent jau tiksliai žinau, kad tai dėl vitaminų stygiaus biggrin.gif
Atsakyti
Man 3 karpas nuo delno pašalino azotu Vilniuje, Centro poliklinikoje. Šiaip truputėlį skaudėjo, bet laikinai. Vienos karpos šalininimas - apie 10 lt. Tikrai padėjo, labai draugiška odos gydytoja. Antrą karta net nėjau, nes nebuvo ko -karpos visiškai išnyko, net jokio randelio nėra. Vaistai, su azotu, kuriuos pirkau vaistinėje ir mokėjau apie 60 lt visiškai nepadėjo, gydytoja sakė, kad jie dar nėra niekam padėję . . . ax.gif
Šiaip saviveikla daugiau neužsiimčiau, padėjo tik apsilankymas pas gydytoją.
Papildyta:
QUOTE(Nieko_rimto @ 2009 08 19, 18:47)
o gal žinote, kaip dezinfekuoti, kad karpų skaičius nedidėtų ir, kad, vdrug, nepaskleistum užkrato kitiems šeimos nariams? smile.gif

vargstu ir aš su karpomis. Na, tiksliau viena, pėdos srityje. Pirmąkart susidūriau, net nepastebėjau, kada atsirado. Jau kelis mėnesius vargstu (skaudži, rupūžė!),  bet tik dabar pradėsiu gydymą. Na, bent jau tiksliai žinau, kad tai dėl vitaminų stygiaus  biggrin.gif


Aha, man gydytoja sakė, kad nuo vitaminų stygiaus (nors aš apsikrėčiau nuo žmogaus, kuris ant delno turėjo apie 10 karpų). Šiaip patarė gert lyg tai BERES lašus.
Papildyta:
QUOTE(cingute @ 2009 08 19, 21:16)
Man 3 karpas nuo delno pašalino azotu Vilniuje, Centro poliklinikoje. Šiaip truputėlį skaudėjo, bet laikinai. Vienos karpos šalininimas  - apie 10 lt. Tikrai padėjo, labai draugiška odos gydytoja. Antrą karta net nėjau, nes nebuvo ko  -karpos visiškai išnyko, net jokio randelio nėra.  Vaistai, su azotu, kuriuos pirkau vaistinėje ir mokėjau apie 60 lt visiškai nepadėjo, gydytoja sakė, kad jie dar nėra niekam padėję . . . ax.gif
Šiaip saviveikla daugiau neužsiimčiau, padėjo tik apsilankymas pas gydytoją.
Papildyta:
Aha, man gydytoja sakė, kad nuo vitaminų stygiaus (nors aš apsikrėčiau nuo žmogaus, kuris ant delno turėjo apie 10 karpų). Šiaip patarė gert lyg tai BERES lašus.

Tie BERES lAŠAI - VIETOJ VITAMINŲ, STIPRINA IMUNITETĄ.
Atsakyti
mano vienintelis variantas - chirurginis įsikišimas. Tik, kad likus savaitei iki mokslo metų pradžios, nebus kada žaizdai sugyti. Ir kaip tyčia vieta labai nepatogi, vaikščioti tai reikia. Nori nenori tenka užsiimti saviveikla. Jei negelbės - rimtai kreipsiuos į gydytoją dėl pašalinimo.
Atsakyti
na ką mūsų karpa nukrito bigsmile.gif , galiu paskyti vis tie skystaliukai, gal ir gali padėti mažoms, negilioms karpoms, mūsų buvo didelė ir tikrai gili, po dviejų azoto šaldymo procedūrų poliklinikoje ėmė ir nukrito, dabar einu pasižiūrėti kiek laiko naikinom naminiais būdais doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 04, 12:50)
o čia tas pats pieštukas kur per teliką reklamuoja  g.gif , mano vaikinui išdygo karpa ant rankos piršto  doh.gif tai dabar nežinau ar eiti pas gyd ar pačiai mėginti gydyti  g.gif

nu va daugiau kaip metai bereikalingo vargo doh.gif , manau saviveikla neužsiiminėkit ir negaiškit laiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nieko_rimto @ 2009 08 19, 19:04)
mano vienintelis variantas - chirurginis įsikišimas. Tik, kad likus savaitei iki mokslo metų pradžios, nebus kada žaizdai sugyti. Ir kaip tyčia vieta labai nepatogi, vaikščioti tai reikia. Nori nenori tenka užsiimti saviveikla. Jei negelbės - rimtai kreipsiuos į gydytoją dėl pašalinimo.


savaites zinokit gana per akis, juk ten ne kokia didziule zaizda padarys, o tik karputes vieta, nebent pas jus kazkoks didelis dalykas baisiai butu, kad reiktu atideliot, greiciau tik eikit, kol turit, galimybe atviresne avalyne vaiksciot mirksiukas.gif aisku uzsiklijavus.
Atsakyti