Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

LNK pradeda rodyti tobulą turkų serialą apie tobulą meilę ir tobulą vyrą biggrin.gif Pažiūrėkime kartu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif biggrin.gif Ziuresim ziuresim !
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad bus geras ir neliudnas...
Atsakyti
Aš irgi žiūrėsiu, bet tikiuosi, kad nebus tokių šaudymų, kaip kad "Atpilde", nes man jų jau per daug per visas "Atpildo" 70 serijų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 17, 11:51)
Labai tikiuosi, kad bus geras ir neliudnas...

drinks_cheers.gif nesinori meksikietiško muilo burbulo,bet...taip norisi tooos laimingos pabaigos ax.gif jei ir šio pabaiga nebus gera,vsio,nebežiūrėsiu daugiau ax.gif atseit,ką išgąsdinsiu lotuliukas.gif bet jau tos tragiškos jų pabaigos doh.gif neatsigauni paskui kurį tai laiką...
Atsakyti
pagrindinis sitam filme azat,is ezelio serialo,vyras smile.gif
Atsakyti
Bandysiu ir aš žiūrėti. Iš anonsų tai labai graži pagrindinė aktorė ir tas vyras, ne jos sužadėtinis smile.gif
Tikiuosi įdomus bus.
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 17, 17:10)
drinks_cheers.gif  nesinori meksikietiško muilo burbulo,bet...taip norisi tooos laimingos pabaigos ax.gif jei ir šio pabaiga nebus gera,vsio,nebežiūrėsiu daugiau ax.gif atseit,ką išgąsdinsiu lotuliukas.gif bet jau tos tragiškos jų pabaigos  doh.gif neatsigauni paskui kurį tai laiką...

Man tyliai paukštelis pačiulbėjo, kad sulauksim geros pabaigos topsecret.gif biggrin.gif

QUOTE(SpriNta @ 2014 03 17, 18:21)
pagrindinis sitam filme azat,is ezelio serialo,vyras smile.gif

Nieko nesupratau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 18, 00:08)
Nieko nesupratau biggrin.gif  blush2.gif

Ta kur Ezelyje vaidina Azat,realybeje jos vardas lyg tai Burcin, yra Murato zmona smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 17 kovo 2014 - 23:15
QUOTE(lauravala @ 2014 03 18, 00:15)
Ta kur Ezelyje vaidina Azat,realybeje jos vardas lyg tai Burcin, yra Murato zmona smile.gif



taip,ta ir turejau omeny:)



pagrindinis tai man lb lb wub.gif bet jau pagrindine tai vajezau...nzn kas man yra..tai jei moteris grazi vyras negrazus(sekrezada ir onuras,bihter ir behliulis) arba jei vyras grazus tai pagrindine nekokia(ezelis-aisan,savasas-jesemin)...dar jei tiesintais plaukais tai simpatiska,bet nu tie garbanoti plaukai nekaip ziuris nors tu ka...
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 17, 22:15)
Ta kur Ezelyje vaidina Azat,realybeje jos vardas lyg tai Burcin, yra Murato zmona smile.gif

Dėkui už vertimą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 18, 01:05)
Dėkui už vertimą biggrin.gif  4u.gif

mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti