Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukų anglistės

QUOTE(Auda @ 2014 10 11, 22:12)
O kompiuterio nera klaseje? Galima per kompa klausytis. O komisijai dazniausiai sipudi padaro kai pradinukai angliskai sakinukus delioja, kad ir su I like ir t.t.t...

Turiu kompiuterį ir multimedia, bet kažkodėl kompiuteris nebepriima cd, kažkas sugedo... Na, maniškiai moka tokius elementarius sakinukus pasakyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 10 12, 11:52)
Turiu kompiuterį ir multimedia, bet kažkodėl kompiuteris nebepriima cd, kažkas sugedo... Na, maniškiai moka tokius elementarius sakinukus pasakyti... g.gif

Tai ir pakalbink, pasiruyosk skaidres, jau dabar pesitreniruok, kad jie nesakytu, kad tik ta diena, naudoji kompiuteri smile.gif

Koks diskas tau reiklaingas gal kai kurias dalis galeciau atsiusti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auda: 12 spalio 2014 - 14:48
QUOTE(Auda @ 2014 10 12, 14:43)
Tai ir pakalbink, pasiruyosk skaidres, jau dabar pesitreniruok, kad jie nesakytu, kad tik ta diena, naudoji kompiuteri smile.gif

Koks diskas tau reiklaingas gal kai kurias dalis galeciau atsiusti?

Tai per pamokas aš gana dažnai naudoju multimedia... Lenta tokia vargšė, tai multimedia gelbėja smile.gif Aš cd turiu pati, kažin ar iš to cd eina viską į kompiuterį persirašyti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 10 12, 19:05)
Tai per pamokas aš gana dažnai naudoju multimedia... Lenta tokia vargšė, tai multimedia gelbėja smile.gif Aš cd turiu pati, kažin ar iš to cd eina viską į kompiuterį persirašyti..  g.gif

Kazkada bandžiau, bet labai sunkiai seksi. Geriau pasiruosk siaip kokia pamoka, gal net ir sukarpyk lapukus, sakiniu sudejimui
Atsakyti
Merginos, o kokias priemones naudojate įsivertinimui? g.gif Galvoju, ką su tais mažiukais sugalvoti įdomaus, naujo g.gif
Atsakyti

Laba vakara

Kreipiuos i visas kam tikrai negaila. Bet skoloje tikrai nelikciau. Galiu atsiskaityti 4u.gif
Skubiai reikia man metiniu planu "Family and Friends" 2 . 3 . 4. Klasems.

Kaip sakau skoloj galiu nelikti.

Aciu kas galit!!!!! 4u.gif blush2.gif ax.gif i a.z.
Atsakyti