Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

Mielos mamos,
Lyg ir apziurejau visas temas, bet neradau niekur tokios temos. Norejau paklausti, gal kuri zino ar gali buti, kad esi nescia, o menesines lyg niekur nieko aplanko? Esu keleta kartu girdejusi, kad taip buna. Kad moterys del sios priezasties net keleta menesiu neitaria esancios nescios. Idomu ar jos nesiskiria nuo iprastiniu menesiniu? Nes man paranoja kazkokia, labai keistai jauciuosi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tvarkele: 04 birželio 2004 - 21:47
na as girdejeu, kad taip buna. mano pazistamai buvo rodos 3 ar 4 menesines, kol paaiskejo, kad ji nescia. bet ar skiriasi nezinau, turbut nesiskiria, jei neitare. O kad keistai jauties, tai gal pasidaryk testa?
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif as irgi girdejusi tokiu dalyku, kad kartais nors ir pastojusi moteris serga menesinemis, bet kaip tai paaiskinti biologiskai? idomios cia isimtys... dry.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 06 04, 21:49)
na as girdejeu, kad taip buna. mano pazistamai buvo rodos 3 ar 4 menesines, kol paaiskejo, kad ji nescia. bet ar skiriasi nezinau, turbut nesiskiria, jei neitare. O kad keistai jauties, tai gal pasidaryk testa?

Zodziu pasidariau as testa, nes labai keistai jauciausi, bet jis buvo neigiamas. Tada nuejau pas ginekologe, sake, kad viskas ok ir pasiskundus silpnumu ir visa laika jausmas, lyg prasidetu menesines ji liepe issitirti del tuberkuliozes blink.gif . Na as issityriau, aisku ten nieko nebuvo. Turejau eiti pakartotinai pas ginekologe, bet prasidejo menesines, pavelavusios keleta dienu. Bet vel gi, kazkaip keistai visa laika jausmas, lyg pirma menesiniu diena. Paprastai i menesiniu pabaiga tie visokie pamaudimai pilvo apacioje, nugaros srity manes nebekamuodavo. Ir dar, kadangi maitinu, tai per menesines jokiu pakitimu krutyse nebudavo, o cia kazkaip lyg patvinkusios butu ir skrandzio srity taip lyg dusina, lyg pykina, lyg ko noriu valgyt , bet ir vel nenoriu....ai, vien zo uzsiparinau as. Reiks man vel nestumo testa pirkti, pakartotinai.
Atsakyti
QUOTE (Tvarkele @ 2004 06 04, 20:05)
Zodziu pasidariau as testa, nes labai keistai jauciausi, bet jis buvo neigiamas. Tada nuejau pas ginekologe, sake, kad viskas ok ir pasiskundus silpnumu ir visa laika jausmas, lyg prasidetu menesines ji liepe issitirti del tuberkuliozes blink.gif . Na as issityriau, aisku ten nieko nebuvo. Turejau eiti pakartotinai pas ginekologe, bet prasidejo menesines, pavelavusios keleta dienu. Bet vel gi, kazkaip keistai visa laika jausmas, lyg pirma menesiniu diena. Paprastai i menesiniu pabaiga tie visokie pamaudimai pilvo apacioje, nugaros srity manes nebekamuodavo. Ir dar, kadangi maitinu, tai per menesines jokiu pakitimu krutyse nebudavo, o cia kazkaip lyg patvinkusios butu ir skrandzio srity taip lyg dusina, lyg pykina, lyg ko noriu valgyt , bet ir vel nenoriu....ai, vien zo uzsiparinau as. Reiks man vel nestumo testa pirkti, pakartotinai.

Va, man ka tik atsinaujino menesines - po gimdymo praejo puse metu... Bet jausmas tai panasus kaip tau - lyg skrandyje negera buvo, valgyt nezmoniskai norisi... Tik kad as taip visu kritikuojama spirale turiu isidejus... Tai gal ir ne nescia unsure.gif Bet juk ir jos 100% negarantuoja...
P.S.pirma menesiniu diena, t.y.vakar 2.gif vaikas ir kruties nelabai norejo imt, siandien siaip ne taip truputi valge rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 04 birželio 2004 - 23:35
Nenorejo, nes menesiniu metu gal kiek keiciasi pienelio skonis. Zanetux, tik ir tu neisikalbek, matai as nenaudoja nei prezervatyvu, nei spirales neturiu, isleidziam spermatozoidus pasivaiksciot kitur, bet labai gali buti, kad kos visvien vidun isibrove doh.gif
Gal labiausiia tai mane neramina prie visu negalavimu gelimas krutyse, o juk ka tik baigesi menesines umn.gif
Tavo vietoje nervinciausi nebent, jei nepasirodytu menesines, cia gal jau butu per daug jei spirale , menesines ir dar + nescia doh.gif
Atsakyti
Mano viena pazystama vat taip nesisaugant antra menesi po gimdymoir pastojo blink.gif jos vaikams nebus net ir metu skirtumo, nes nusprende ji gimdyti thumbup.gif daktare jai sake, kad labai jau daug sansu yra pastoti pirmaisiais menesiais po gimdymo,kadangi kunas dar neatsigaves ir harmonai nesusitvarke! atsargiai jus ten nesisaugodamos, nebent jei labai jau labai kito maziaus norit 2.gif
Atsakyti
Man buvo, todel dukryte gime "anksciau" laiko ir pernesiota blink.gif Musu gimineje be manes tai nutiko dar trim moterim unsure.gif Bet gydytojai nevadina to menesinemis, o paprastu kraujavimu. Pastojus jau nebera ovuliacijos. Bet mes to nezinom, nes kraujuojant neitariam nestumo laugh.gif nestuke.gif

Pasidaryk testuka, bus ramiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (gven @ 2004 06 05, 00:17)
atsargiai jus ten nesisaugodamos, nebent jei labai jau labai kito maziaus norit 2.gif

Saugotis visada butina, menesiniu nebuvimas po gimdymo nerodo nevaisingumo!!! Tiesa!!! smile.gif
Atsakyti
ar tau gausus kraujavimas buvo tuo metu ar tik sioks toks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (gven @ 2004 06 05, 01:01)
ar tau gausus kraujavimas buvo tuo metu ar tik sioks toks unsure.gif

kaip normalios menesines, visas penkias dienas unsure.gif
Atsakyti
Nu pasidariau vel testuka - neigiamas. Veltui panikuoju, jei butu nestumas, testas tikrai parodytu.
Atsakyti