Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Prieš naudojant kontraceptinį pleistrą, kaip ir bet kurį kitą hormoninį kontraceptiką, reikėtų pasirodyti ginekologui. Tačiau nemanau, kad ateityje turėtų kilti kažkokių komplikacijų.
Atsakyti
Gerb. gydytoja,
Jau 3 metai kaip geriu KKT - Harmonet. Buvau l. patenkinta siais kontraceptikais, kadangi jokio pasalinio poveikio nuo ju nebuvo - nei augo svoris, atvirksciai pavyko suploneti, sumazejo spuoguotumas, susireguliavo menesines. Organizmas linkes i menesiniu nereguliaruma ir cistu formavima, taigi hormonai pagrindinis gydymosi budas.
Deja pastaruoju metu l. pradejo kankinti nei is sio, nei is to atsirades pasalinis hormonu poveikis - reguliariai atsikartojanti prienlige, sausumas makstyje bei sumazejes lytinis potraukis cry.gif Turiu reguliaru partneri ir gyvenu pastovu lytini gyvenima bei del sveikatos sutrikimu KKT man pats tinkamiausias budas butu isvengti nepageidaujamo nestumo. Skaiciau apie alternatyvas, pakeisti dabartinius KKT III kartos kontraceptikais su kitokia sudetimi pvz. Cilest, kurie turi maziau neigiamu poveikiu organizmui arba kontracepciniu pleistru ar kontraceptiniu ziedu. Kiek zinau Harmonet taip pat yra priskiriami silpniems kontraceptikams, taciau del kazkokiu priezasciu pastaruoju metu ypatingai pasireiske ju neigiamas poveikis, ypatingai liudina sumazejes libido, nes tikrai myliu savo antraja puse ir labai trokstu tu pojuciu, kurie buvo taip pries kuri laika.
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Iš tiesų tai nėra išspręsta problema, ir gali būti, kad ir preparatų pakeitimas čia nieko nepadės. Tačiau siūlyčiau jums pabandyti peistrą arba žiedą.Šiuo atveju hormonai į organizmą patenka tolygiai visos paros bėgyje, ir kai kurioms moterims dėl to žymiai mažesnės šalutinės reakcijos.
Atsakyti
Sveiki!
Noreciau paklausti ar nuplesus viena pleistra galima ant tos pacios vietos klijuoti kita?Ar reikia keisti vietas pvz.:viena karta ant zasto, kita karta ant pilvo?

Aciu.
Atsakyti
Gamintojai siūlo vietą keisti, bet galima klijuoti ant tos pačios srities, pvz. ant pilvo, tik ant kito odos lopinėlio.
Atsakyti
Laba diena,

Del kiausides uzdegimo ir del to, kad jau kuris laikas nepavyksta pastot, gydytoja pasiule 2-3 menesius pavartoti kontraceptini pleistra arba zieda (pasirinkt turiu pati), nes tableciu gert negaliu del problemu su kepenimis. KT esu gerusi pries metus ir tik 2 menesius (su vieno menesio pertrauka - del kepenu pablogejimo). Tada vartojau Harmoneta, bet istisus abu menesius kasdien tepliodavo, jauciausi negerai, nes tuo metu buvau gydoma ir nuo gimdos gleivines uzdegimo. Gydytoja pasake, kad toks tepliojimas rodo, kad Harmonetas man per silpnas, todel sake, kad jei noreciau vel vartot KT, geriau rinktis Gracial arba Jeanine. Taciau, kaip jau rasiau, geriamu kontraceptiku vartoti negaliu. Tai ka butu geriau pasirinkt - kontraceptini pleistra ar zieda? Skaiciau, kad ziede hormonu kiekis yra daug mazesnis, tai ar nebus jis man vel "per silpnas", kaip buvo su Harmonetu? Ar tureciau ji tiesiog bandyt metodu "tiks-netiks"?
Is anksto aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Jei dėl kepenų ligos tikrai negalite gerti tablečių, tai jums negalima nei pleistro, nei žiedo. Juk jie taip pat susideda iš tų pačių hormonų, tik kitoks patekimo į kraują kelias.O galutinai visi hormoniniai kontraceptikai metabolizuojami kepenyse.
Atsakyti
3 metus geriau cilest kontraceptikus, taciau pastaruoju metu emiau juos gerti nereguliariai, o siuo metu nustojau visai.
Todel dabar emiau dometis taip placiai reklamuojamais pleistrais.
Noreciau suzinoti, ar tai tiek pat veiksmingas preparatas, kuris nedidins svorio bei taip pat pades sureguliuoti menstruaciju cikla?Dekui,
Atsakyti
Pleistras yra taip pat patikimas kontraceptikas, kaip ir tabletės, nes veikimo mechanizmas yra lygiai toks pat. Skiriasi tik patekimo į kraują kelias - iš pleistro hormonai rezorbuojasi per odą, o iš tablečių- per žarnyną.
Atsakyti
Labas diena,
Kadangi keisdama pleistrą keičiu ir jo klijavimo vietą, tai per skubėjimą (ruošiaus išeiti), naują užsiklijavau, o senojo nenuplėšiau ir tik po dienos beprisiminiau blush2.gif
Ar nieko blogo?

Ir dar norėjau paklaust, atėjus pleistro keitimo dienai ar būtiną jį keisti tuo pačiu laiku, ar nieko blogo jei vieną kartą ryte, o po savaitės tik vakare naują užklijuoju doh.gif

Labai ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti
Tai, kad nenusiplėšėt senojo, tikrai nieko blogo.
Pageidautina keisti pleistrą tuo pačiu laiku, tačiau, jei kartais ir būtų kelių valandų svyravimai, nieko neatsitiks.
Atsakyti
Niekur nerandu informacijos apie tai, ar norint naudoti kontr. pleistra menesines butinai turi but reguliarios. Ir siaip pas mane menesiniu ciklas apie 50d. Ar galiu ji naudot?
Aciu 4u.gif
Atsakyti