Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Nijolė46 @ 2013 06 01, 02:28)
Sveikos,
gal kam buvo nustatyta leukocitozė? Tiksliau limfocitozė?
Prieš dvejus metus susirgau Laimo liga, tačiau  apie metus laiko niekas nenustatė tos ligos. Skaudėjo raumenis, tino sąnariai, skausmas stubure.
Tik po metų pradėjau gerti antibiotikus, gėriau 21 dieną, pradėjo skaudėti žarnyną. Dabar Laimo liga kaip ir išgydyta. Tačiau blogi bendri kraujo tyrimai. Pablogėjo sergant Laimo liga. Bebaigiant gydytis nuo Laimo ligos, žiemą susirgau gripu su komplikacijomis, aukšta temperatūra, skausmas gerklėje, padidėję kaklo limfmazgiai, gėriau vėl antibiotikus, trečiąkart per pusmetį.  Gydytojas pasakė, kad pasidaryčiau kraujo tyrimą po mėn. Rezultatas - leukozitų 12( norma iki 8), tame tarpe 63% limfocitų(norma iki 46%). Davė siuntimą pas hematologę. Hematologė iškart pasakė, kad sergu leukemija, tik "nuramino", kad 0 stadija ir jokio gydymo nereikės. Bet kraujo tyrimus pasidaryti paprašė dar kartą. Rezultas tas pats - 63% limfocitų. Kad nereikėtų daryti kaulo čiulpų tyrimo, paprašė pasidaryti tėkmės citrometriją. Ten buvo parašyta išvada, kad pagal leukocitų populiaciją gali būti būdinga leukemija. Vienu žodžiu, tokia galimybė neatmesta(kaip paaiškino gydytoja), bet gali būti ir kokia infekcinė liga. Reikia laukti. Jei didės leukocitozė, vėl eiti pas ją.
Paskaičiau internete apie leukocitozės simptomus, man jie kažkaip neatitinka.
Raudona gerklė vis dar po gripo, prasidėjo sinusitas, siaubingai skauda sąnarius, tinsta. Šiandien buvau pas LOR, bet pūlingos anginos nerado, nusiuntė pas alergologą dėl slogos ir gerklės uždegimo.
Visai nebežinau, ką daryti ir ką begalvoti.
Žinau, kad Laimo liga kerta per imunitetą ir palieka pasekmes visam gyvenimui. O mano atveju dar visus metus ji buvo negydoma.
Dabar stiprinu imunitetą gerdama burokėlių-morkų sultis ir kt.
Gailiuosi, kad anksčiau tuo nepasirūpinau.
Atsiliepkite, gal kažkam iš jūsų pažįstamų ar artimųjų kažkas panašaus yra buvę ir kaip baigėsi.
Dėkoju iš anksto.


Sveika galima tavo bėdos priežastis yra organizme išvešėję grybeliai . Pasiskaityk

QUOTE
Sisteminė kandidozė, kaip atskira liga, nebuvo atpažinta ir apibrėžta iki pat 1980 metų, nes jos simptomai yra labai įvairūs ir dažnai dubliuojasi su kitų ligų simptomais. Pvz.: gydytojas diagnozuodavo sinusitą vietoj grybelio infiltravimo į nosies ertmes. Viena iš pagrindinių sisteminės kandidozės priežasčių yra gydytojo paskirti antibiotikai, kurie užmuša žarnyno bakterijas, kontroliuojančias grybelio augimą. Kandidozės diagnozė buvo apribota tik matomų simptomų – vaginalinės ar burnos grybelio infekcijos. Gydymas buvo skiriamas tik šių būklių šalinimui, nebandant žvelgti į rimtesnę, bet užslėptą infekciją.

Kandidozė skirtingiems žmonėms gali pasireikšti skirtingais simptomais ir būti įvairaus sunkumo, tačiau yra pagrindiniai, dažniausiai visiems bendri simptomai: chroniškas nuovargis, ypač pavalgius, depresija, didelis noras duonos ir cukraus (mielės minta cukrumi), didžiuliai nuotaikų svyravimai, pykčio jausmas, ypač pavalgius saldaus maisto, girtumo jausmas, pavalgius daug angliavandenių turinčio maisto (grybelio atliekos yra alkoholis), hipoglikemija, didelis gleivių kiekis gerklėje, nosyje, plaučiuose, chroniškos grybelinės odos ligos, vaginalinė/burnos pienligė, viduriavimas, išangės niežėjimas, trumposios atminties praradimas, išsiblaškymas, pilvo pūtimas ar dujų kaupimasis pavalgius.

Šalia viso to dažnai būna  limfmazgių patinimas, sunkus PMS, naktinis prakaitavimas, krūtinės ir sąnarių skausmas, atminties praradimas, kordinacijos sutrikimas, miglotas matymas, smarkus, netikėtas galvos skausmas, protarpinis galvos svaigimas, nemiga, čiaudulio priepuoliai ir padažnėjusi alergija maistui. Asmuo būna ypač jautrūs drėgmei, pelėsiais užkrėstai aplinkai, ir kartais net kvepalams, odekolonui, rūkalams. Jei grybelis infiltruojasi į šlapimo takus, gali pasireikšti ūmi inkstų infekcija, cistitas, prostatitas.

Šie simptomai gali reikšti kitas ligas, bet jei yra tam tikri faktoriai, tie simptomai gali būti sukelti grybelio išvešėjimo. Šie faktoriai yra:

    1. Ilgas ar pakartotinas antibiotikų, kortikosteroidų ir/ar kontraceptinių tablečių vartojimas bet kada praeityje.
    2. Dieta su daug perdirbto cukraus, kas skatina grybelio vešėjimą.
    3. Imunosupresija dėl vaistų, piktnaudžiavimo alkoholiu, kraujo perpylimas, sekinančios ligos, organo  transplantacija ar chemoterapija. Nebūtinai turi būti visi trys faktoriai. Gausus cukraus vartojimas gali būti priežastimi, kaip ir antibiotikai. Nėštumas taip pat gali būti priežastimi, nes jo metu keičiasi hormonų ir pH balansas. Grybelis veša šarminėje aplinkoje.


Padedantys faktoriai yra:

    1.Mažas skrandžio rūgštingumas, dėl ko yra blogai suvirškinamas maistas.
    2.Netinkama žarnyno motorika, kas sąlygoja išmatų susilaikymą. Abu šie
    faktoriai taip pat skatina grybelio vešėjimą.

Mieloji, yra įtarimas, kad tau antibiotikais išnaikinus tinkamą žarnyno mikroflorą dabar jame veša mieliagrybiai. Ir sinusitas galimai grybelio išvešėjimo nosiaryklėj pasekmė . Laimo liga taip pat rodo ,kad su imunitetu pas tave ne kas, nes jei jis stiprus, žmonės nesuserga, nesvarbu, kad nešiotoja erkė įkando.
Pats didžiausias imuninis organas pas žmogų yra žarnynas ir imunitetas labiausiai priklauso nuo to, kokia mikroflora jame gyvena. O dabar, kai antibiotikais išnaikinta konkuruojanti mikroflora, jame, ko gera klesti grybeliai.
Tas guziukas irgi gali būt padidėjęs limfmazgis.

Priešgrybelinė mityba tuo pačiu yra ir priešvėžinė, taigi, vienu šūviu du zuikiai. Aš sirgau vėžiu- limfoma kažkada, todėl dabar pati taip maitinuosi.
Atsakyti
Dėkoju "voresta" už patarimus:)
Anksčiau niekada nepasižymėjau silpnu imunitetu, atvirkščiai, visi sakydavo, kad esu labai stipri, net gripu beveik nesirgdavau. Tik paskutiniu metu turėjau akmenukų tulžyje, reikėjo taikytis maistą. Kai susirgau Laimo liga, pirmąkart užėjo priepuolis, išvežė su greitąja ir tuomet išoperavo. Žinoma, žarnynas, esant tulžyje akmenukams, kentėjo. Nuoat skrandyje kildavo rūgštys.

Maždaug prieš 1,5 mėn. pakeičiau visiškai mitybą. Nevartoju cukraus, jokių saldumynų, pieno produktų, išskyrus truputį varškės ir grietinės, negeriu kavos. Valgau daugiausiai žalias daržoves,vaisius, rupią juodą duoną, kruopas,kažkiek liesos mėsos,geriu žalią arbatą, sultis. Truputį mėsos valgau tik su daržovėmis, bulves valgau atskirai arba visai jų nevalgau. Dabar nebeskauda žarnyno, nebespazmuoja kaip anksčiau. Stiprinu imunitetą pagal 3 receptus paruoštus produktus, kasdien sportuoju (pratimai, dviratis). Atrodo, sveikata gerėja. Staiga praėjo sąnarių skausmas, dar sloga - tai praeina, tai vėl prasideda.
Kandidozę keletą kartų yra man radusi kažkada ginekologė. Greitai pasigydžiau.
Kad būtų žarnyne pirmą kartą girdžiu. Bet įmanomas dalykas.
Kaip reikėtų išsitirti ir gydytis?
Ar negali praeiti savaime, kai imunitetas sustiprėja?
Juk pats organizmas tuomet kovoja su ligomis.
Atsakyti
na, dažniau peršalimo ir virusinės ligos kimba kai organizmas nurūgštintas, o kai nušarmėjęs tai kaip tyla prieš audrą. Aš irgi daugybę metų niekuo nesirgau, tačiau kai susirgau, tai iškart- vėžiu doh.gif
Tai kaip supratau, tulžį išėmė kartu su akmenukais? O taip nesunkiai buvo galima jų atsikratyt...skrandžio skausmai irgi galimi, kai druskos rūgšties per maža.
Šį tą apie rūgščių- šarmų pusiausvyrą pasako žmogaus kvėpavimas. Ramiai atsisėdusi paskaičiuok, kiek kartų per minutę kvėpuoji, o po to įkvėpk ir pamėgink kuo ilgiau išbūt nekvėpavusi. Kiek sekundžių? Parašyk tuos du skaičiukus.


Atsakyti
Įkvepiu ir iškvepiu per minutę 20 kartų.
Nekvėpavusi išbūnu 42 sek.
Tulžį išėmė visą su daug smulkių akmenukų.
Atsakyti
gaunam rezultatą 11.6
formulė skaičiavimo iš
pH indekso formulė yra kvėpavimo dažnumas-(kvėpavimo sulaikymas/5). Taigi, jei kvėpavimo greitis yra 16, o kvėpavimo sulaikymas 60, mes gauname 16-(60/5) = 16-12 = 4. Tai yra pH indeksas (jis tiesiogiai neatitinka pH, tačiau šį indeksą jūs lengvai galite apskaičiuoti ir jis suteikia tikslią informaciją apie kraujo rūgščių-šarmų pusiausvyrą). Normalus pH indeksas yra 7, pH indeksas didesnis už 7 bus rūgšties pusėje. pH indeksas mažesnis už 7 yra šarminis. Ketogeninis asmuo dažnai turės indeksą žemesnį už nulį . Tai priešingai pH parametrui - indeksui didėjant, organizmas rūgštėja. pH indeksas išskaičiavimas yra vienintelis praktinis būdas žmonėms patiems apskaičiuoti jų kraujo pH pusiausvyrą.


Rūgščių pusiausvyrai sutrikus, kvėpavimo dažnumas yra 19 ar daugiau. Kvėpavimo sulaikymo trukmė 40 sek. ar mažiau. Kai kvėpavimo sulaikymas dalijamas iš 5 ir rezultatas atimamas iš kvėpavimo dažnumo ( pH indeksas), rezultatas paprastai būna 10 ar didesnis.

Kai kraujas rūgštėja, vyksta organizmo šarmėjimas. Taip ir atkeliaujam iki onkologijos.
Dabar, norint viską išspręsti, būtina atstatyti pusiausvyrą. Pusiausvyrą atstačius vėžio grėsmė dings.
O skrandyje, ko gera buvo ne per daug, o per mažai druskos rūgšties, tą rodytų akmenukų atsiradimas.
Atsakyti
Labai įdomu:)
O kaip atstatyti tą pusiausvyrą?
Kažką užsiminėte apie priešgrybelinę mitybą? Kokia ji?
Kaip Jūs maitinatės ar stiprinate(valote) kraują?
Atsakyti
man dabar nereikia valyti kraujo, tik reikia žiūrėti kad organizmo medžiagų apykaitoje nebeatsirastų didelių nukrypimų- disbalansų. Kol jų nėra, žmogus negali sirgti.
Labiausiai medžiagų apykaitą išderina dideli angliavandenių kiekiai, todėl aš jau pusantrų metų nevalgau krakmolo- grūdų ir bulvių, saikingai valgau vaisius.
Tie, kurie maitinasi panašiai, renkasi ČIA
Temoje yra žmonių, įveikusių neišgydomas ligas, nes jos paprasčiausiai išnyksta kai atstatoma pusiausvyra.
QUOTE
DIETA. KAS GALIMA IR KAS NE.

Kadangi grybelis mėgsta cukrų, būtina jo vengti visose formose (dekstrozė, cukrozė, gliukozė, maltozė, laktozė, fruktozė). Nereikėtų valgyti vaisių, išskyrus tuos, kurie turi mažai cukraus – braškės, vyšnios, papajos - bet ir jas su saiku. Perkant maisto produktus, reikia skaityti etiketes, kad sudėtyje nebūtų cukraus.

Dieta yra pagrindinis ginklas prieš grybelį, reikalaujantis daugiausia pastangų, nes tenka atsisakyti kai kurių produktų. Reikia atsisveikinti su kviečiais, rugiais, pienu, sūriu, alkoholiniais ir kofeino turinčiais gėrimais, bulvėmis, medumi, grybais, actu: visi šie produktai skatina grybelio augimą. Reikia laikyti visus maisto produktus šaldytuve, tinkamai supakuotus, kad išvengti pelėsių atsiradimo. Jei valgote ne namuose, paklauskite, iš ko ruošiami patiekalai ir paprašykite nepilti sojos padažo ar majonezo.

Apibendrinant - pirmenybė teikiama mažai angliavandenių turinčiai dietai. Angliavandeniai virškinamajame trakte skaldomi iki gliukozės, o ji maitina grybelį. Taip pat reikėtų reikėtų vengti maisto, turinčio krakmolo: saldžių bulvių, pastarnokų, moliūgų. Skirtingi žmonės jautrūs skirtingiems produktams. Pats žmogus geriausiai jaučia, ko jam derėtų vengti. Bet visų rūšių cukraus PRIVALOMA vengti.

Žvelgiant į apribojimus, gali kilti klausimas - o ką tada valgyti.

Tinkamas maistas, jeigu nėra jam alergijos: žuvis, paukštiena, mėsa, visos daržovės

susirask visą pacituotą straipsnį ir perskaityk.
Beveik teisingai maitinies dabar, tačiau dar tektų išmest kruopas ir sultis ir pridėti sočiųjų riebalų. Kruopos (krakmolas) skatina tą nukrypimą. Krakmolas organizme pavirsta gliukoze ir skatina grybelio (ir vėžio) vešėjimą.


Kadangi pas tave priešvėžinė būklė, reikėtų tiksliai išsiaiškinti savo būklę ir gauti tikslius nurodymus mitybai. Tam reikėtų pasidaryti metabolizmo tyrimus. Juos atlieka Kaune. Kažkada ir aš ten juos dariausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 16 birželio 2013 - 18:44
tiesa, jei dareisi tyrimus gal yra žinomi šlapimo pH ir tankis ?
Atsakyti
Turiu namuose atsišvietusi kraujo tyrimus, o šlapimo tyrimą dariausi, bet reikia nuvažiuoti į šeimos kliniką ir pasižūrėti kortelėje.
Atsakyti
na šarminis šlapimas ir mažas jo tankis būtų papildoma dėlionės dalis. Pagalvojau gal po ranka yra.
Nebūtina važiuoti ieškoti dėl mano klausimo 4u.gif
Atsakyti
Specialiai nevažiuosiu, toli man iki klinikų, bet pasižiūrėsiu, kai būsiu ten.
Pabandžiau paskaitinėti Paleo mitybos temą. Labai daug skaitymo, viską perskaityti reikia daug laiko. Paskaitinėjau ir maždaug susidariau vaizdą.
Iš tikrųjų maitinuosi dabar pakankamai sveikai, išskyrus retkarčiais bulves prie šaltibarščių, juodą rupią su rugiais ar saulėgražomis duoną (batonų seniai atsisakiau, kaip ir visų miltinių), grikių ar rupią rugių košę retkarčiais, ryžius valgau virtus vandenyje, todėl ryžių košės su pienu- mano mėgstamiausios - turėjau atsisakyti. Sultis geriu tik savo spaustas burokėlių-morkų-citrinų ir arb.šaukštelis medaus, 10 dienų po didelę stiklinę, po to darau pertrauką 10 dienų, nes burokėliai tirština kraują. Dabar beveik 20 dienų geriu naminio kiaušinio žalią trynį su trupučiu citrinos sukltimis ir arb.šaukšteliu medaus, įpylus pusę stiklinės vandens, gaunasi toks kokteiliukas. Tas kokteiliukas taip patiko, kad negaliu nei dienos be jo, nors kiti žmonės žalio kiaušinio negali net mintyse praryti. Dabar man dėkingas laikotarpis - vasara, turiu daržiuką, tai daugelį daržovių ir braškes valgome savo augintas.
Paleo man tinka, nes pripažįsta mėsą. Aš augau kaime ir mėsa buvo kasdieninis patiekalas, todėl iki šiol negaliu be mėsos. Mano pusseserė gal 20 metų nevalgo mėsos ir skatina mane atsisakyti mėsos. Nevalgiau savaitę mėsos ir nuo dukters užsikrėčiau gripu, ir dar kaip sirgau! Dukra pasveiko per 3 dienas, o aš dar iki šiol jaučiu padarinius.
Žuvis man taip pat patinka, tik bėda, kad geros žuvies Lietuvoje reikia ieškoti "su žiburiu" arba kainos nežmoniškai padidintos.
Aš turiu knygą "Sudie, ligos!", parašyta vienos gruzinės Majos Gogulian. Pirkau prieš keletą metų, kai susirgo anyta vėžiu (auglys galvoje). Pradėjau tuomet domėtis sveika gyvensena, susimąsčiau, kodėl nei šio, nei to žmonės staiga suserga tokiomis baisiomis ligomis. Anyta numirė, net nežinodama, kad sirgo vėžiu, vis manė pasveiksianti, tokia buvo jos sūnų valia - nesakyti kuo serga, nes ji buvo be galo jautri, o pasveikti jau nebuvo jokių vilčių.
Pabandžiau laikytis knygos patarimais kurį laiką, bet esant namuose 3 vaikams, iš kurių 1 vaikui tik metukai, sergančiai anytai, vyras grįždavo iš darbo tik vėkai vakarais išsimiegoti, buvo sunkoka, gal ir noro neužteko...
Kai paskutiniu metu sušlubavo sveikata, iškart prisiminiau tą knygą, vėl perskaičiusi, ėmiau keisti mitybą, judėti, sportuoti (nedirbu, tai namie žiemos metu užsisėdėjau). Džiaugiuosi, kad kažkiek tikrai padeda. Aišku, reikia ilgesnio laiko, negali stebuklingai iškart puikiai jaustis. Tik nepadarau vieną rytą pratimų, iškart tą dieną blogiau pasijaučiu. Tie pratimai labiau skirti stuburui, kapiliarams. Mažiau skauda nugarą, daugiau energijos.

"voresta", gerai suprantu, ką teko išgyventi sužinojus diagnozę. Žaviuosi tokiais žmonėmis, kurie nenuleidžia rankų, ieško būdų pasveikti ir laikytis sveikų gyvenimo principų. Mano vyro draugas taip pat prieš keletą metų turėjo kirkšnyje limfoma, išoperavo ir dabar kuo puikiausiai jaučiasi. Tik jis labai nekalbus, nepasakoja, net žmona tuo metu nežinojo, kad jis serga, mat greitai jie išsiskyrė. Mano vyras teigia, kad jam tokia liga galėjo atsirasti nuo streso, nes daugelį metų su žmona jau nebesusikalbėjo, atšalo jausmai, nors abu labai ramūs ir atskirai geri žmonės. Negaliu jo paklausti, pasiteirauti, labai jau nekalbus.
Atsakyti
limfoma yra kraujo vėžys, beje, gerai gydomas mediciniškai. Niekas negali būti operuojamas, tik imamas padidėjes limfmazgiukas tyrimams ir pagal tai, ką jame randa nustatomas limfomos tipas. Man iš kaklo ėmė.
Vėžys atsiranda, kai sutrinka medžiagų apykaita. Tada visose terpėse fiksuojami pH kitimai o organizmas nebegali normaliai funkcionuoti. Tai, kas vėliau nutinka -vėžys ar vienokia ar kitokia liga yra tik pasekmės.
Taip, dabar tavo mityba daugmaž normali- tačiau tik sveikam. Kai yra toks nukrypimas kruopos, sultys ir medus( jis yra beveik tas pat kas cukrus/sacharozė. sacharozė = fruktozė+ gliukozė, medus= fruktozė+ gliukozė)) dar labiau šarmina organizmą ir gilina tą galimą anabolinį/ anaerobinį disbalansą .

žalias kiaušinis irgi yra stiprus anabolikas, mano vėžys labai greit apsireiškė, kai aš irgi mėginau stiprinti organizmą/kelti geležį žaliais putpelių kiaušiniais blush2.gif
Tačiau tik dabar tai suvokiu, kai ėmiau domėtis kas vyksta mūsų organizmuose. Kaip maitintis, kad išvengti vėžio recidyvo.
Tada buvau tundra doh.gif


Atsakyti