Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Isigijau toki user posted image
Ir antakiams, ir blakstienoms. Man svarbiau buvo antakiams, bet tepu ir blakstienas. Kol kas naudoju 3 savaites ir rezultatai jau pastebimi
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2013 02 02, 19:01)
Isigijau toki user posted image
Ir antakiams, ir blakstienoms. Man svarbiau buvo antakiams, bet tepu ir blakstienas. Kol kas naudoju 3 savaites ir rezultatai jau pastebimi



Papasakokite placiau, kas cia per priemone, kur ir uz kiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 11 22, 15:06)
mane taip pat domintu atsiliepimas smile.gif
Vat butent, mane del to ir atbaido si priemone. Mano teciui gliaukoma, lasina vaistus i akis kiekviena diena, kad numustu spaudima, gresia apakimas. Jis lasina ne careprost, bet irgi panasius vaistus (kelias rusis jau naudojo). Jie tokie stiprus, antibiotikai, kad negalima ilasinti daugiau nei vieno lasiuko. Tai ka kalbeti, kai tepamos blakstienos ir lieciamos sveikos akys? Ir tik del to, kad butu ilgesnes blakstienos??? Manau vistiek tu vaistu patenka i akis. Rizikinga. Gerai kol viskas gerai baigiasi, bet nezinai kaip gali toliau tam atsiliepti. Nors mano tecio tai blakstienos tikrai pailgeje, ir tokios pastoreje biggrin.gif

Glaukoma antibiotikais negydoma. Jais gydoma bakterinė infekcija.Glaukoma nėra infekcija.
Ta pati cheminė medžiaga,kaip Lumigan,USA jau ne vieni metai naudojama būtent blakstienų ilginimui,pavadinimu Latisse. Ją su receptu ,išrašytu šeimos gydytojo,galima nusipirkt laisvai.
Jei būtų kažkokių reikšmingų pašalinių poveikių,tokioje valstybėje tikrai būtų iškeltas ne vienas ieškinys gamintojui ir įsigijimas nebūtų sąlyginai toks paprastas. Manau,naudojimo saugumas priklauso nuo vartotojos supratingumo,tept reikia tik blakstienų šaknis,nenaudot apatinėms balkstienoms,tokiu būdu "sveikos akys neliečiamos".
Dažniausiai sutinkamas pašalinis poveikis-intensyvesnė odos pigmentacija ties blakstienų augimo linija. Akių vokų paraudimas ,tik pradėjus naudot,gana dažnas,bet greit praeinantis dalykas.
http://www.latisse.com/
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 02 02, 19:18)
Papasakokite placiau, kas cia per priemone, kur ir uz kiek  4u.gif

Is Maskovos parveze, kaina apie 260 Lt.
Cia apie ja http://evolash.ru/en/about/
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 02 02, 23:36)
Glaukoma antibiotikais negydoma. Jais gydoma bakterinė infekcija.Glaukoma nėra infekcija.
Ta pati cheminė medžiaga,kaip Lumigan,USA jau ne vieni metai naudojama būtent blakstienų ilginimui,pavadinimu Latisse. Ją su receptu ,išrašytu šeimos gydytojo,galima nusipirkt laisvai.
Jei būtų kažkokių reikšmingų pašalinių poveikių,tokioje valstybėje tikrai būtų iškeltas ne vienas ieškinys gamintojui ir įsigijimas nebūtų sąlyginai toks paprastas. Manau,naudojimo saugumas priklauso nuo vartotojos supratingumo,tept reikia tik blakstienų šaknis,nenaudot apatinėms balkstienoms,tokiu būdu "sveikos akys neliečiamos".
Dažniausiai sutinkamas pašalinis poveikis-intensyvesnė odos pigmentacija ties blakstienų augimo linija. Akių vokų paraudimas ,tik pradėjus naudot,gana dažnas,bet greit praeinantis dalykas.
http://www.latisse.com/

Pirkau vaistineje be recepto,62 lt kazkur.Vaistininke tik nustebo kad moku pilna kaina,sako issirasykit recepta bus zymiai pigiau biggrin.gif o kad tai butu taip paprasta doh.gif
Atsakyti
Aš buvau 2 mėn. su priaugintom blakstienom, tai vakar nusiėmiau ir išsigandau, dabar jos maždaug 5 mm ilgio doh.gif Tai skubiai nulėkiau į vaistinę ir įsigyjau kosmetinį ricinos aliejų (100ml. kainavo apie 11Lt.), tikiuosi, kad padės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2013 02 08, 12:09)
Aš buvau 2 mėn. su priaugintom blakstienom, tai vakar nusiėmiau ir išsigandau, dabar jos maždaug 5 mm ilgio  doh.gif Tai skubiai nulėkiau į vaistinę ir įsigyjau kosmetinį ricinos aliejų (100ml. kainavo apie 11Lt.), tikiuosi, kad padės  ax.gif

as irgi niekaip neprisiruosiu nusipirkti ta ricinos alieju, tai pamirstu, tai vel kas ax.gif bet ar jis padeda ar ne, nes vienos sako kad padeda, kitos sako, kad nieko visiskai... manau paciai reikia isbandyti, ir zinosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 02 08, 13:05)
as irgi niekaip neprisiruosiu nusipirkti ta ricinos alieju, tai pamirstu, tai vel kas  ax.gif bet ar jis padeda ar ne, nes vienos sako kad padeda, kitos sako, kad nieko visiskai... manau paciai reikia isbandyti, ir zinosiu smile.gif



As ir nusipirkau gamtos namu ricinos aliejaus, pradedu tepliotis, gal kazkiek pastiprins blakstienas, manau geriau nei visokie careprostai ir kita chemija smile.gif

Merginos, kaip jus tepat aliejuka? Jis pakankamai tirstas, as su isplautu seno tuso sepeteliu, kaip kad dazantis blakstienas smile.gif dar ir antakius patepu smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat seną šepetėlį išsiploviau ir naudoju. Pas mane ant buteliuko rašo, kad reikia tepti nuo šaknų, šukuojant smile.gif Tai tepu taip, kaip dažau blakstienas ax.gif
Atsakyti
galiu pagirti Careprost nerelus dalykas smile.gif naudoju dar tik 5 diena o rezultatas is karto matomas smile.gif as ce naujoke kaip ikelt foto?????
Atsakyti
Aš ricinos aliejų nustojau naudoti, kai supratau, kad mano akims kenkia, gal dėt to, kad nuo šaknų tepdavau ir vis tiek, kažkiek į akis patekdavo. Jums taip nebūna, kad skauda labai akis pasitepus blakstienas aliejuku? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 02 10, 00:42)
Aš ricinos aliejų nustojau naudoti, kai supratau, kad mano akims kenkia, gal dėt to, kad nuo šaknų tepdavau ir vis tiek, kažkiek į akis patekdavo. Jums taip nebūna, kad skauda labai akis pasitepus blakstienas aliejuku? rolleyes.gif


Ne, aš jokio skausmo nejaučiu ir nepastebėjau, kad į akis būtų patekę. Turbūt jųs alergiška ricinos aliejui g.gif
Atsakyti