Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 25

Kad orkaitė yra šalia šaldytuvo nėra nieko blogo. Jau daug kartų esam apie tai diskutavę. Niekas ten nieko nekaitina - net eksperimentą dėl to atlikau ir aprašiau čia kažkada: valiau orkaitę pirolizės būdu, kuomet ji įkaista labiausia, ir matavau temperatūrą spintelės, esančios virš orkaitės, viduje. Ji tebuvo pakilus iki ~31 laipsnio. Orkaitėje kepant kažką, temperatūra aplinkinėse spintelėse nesikeičia. O kodėl dar gali būti bloga šios technikos artima kompanija, neįsivaizduoju.
Dėl orkaitės viršuje vaizdo - aišku, skonio reikalas smile.gif. Man pavyzdžiui visai netrukdo jos vaizdas, nes suvokiu, kad ten virtuvė ir net negalvoju jos maskuoti, nors ji bendroje erdvėje su svetaine. Patogumas naudotis tokia tikrai didesnis, nėr ką lyginti. Nereikia ten nieko aukštai kelti, nes ją galima montuoti kiek žemiau, nei stalviršio lygyje, todėl įdėjimas/išėmimas gaunasi kaip tik sulenktų rankų lygyje thumbup.gif . Be to, ji tokiam aukštyje tikrai saugiau turint mažų vaikų.
Atsakyti
Gyvenom su judriais dvyniais ir nebuvo jokių problemų, nes orkaitę reikia montuoti su nekaistančiu stiklu, nebijoti drausti ir drausminti laiku, o šiaip jei taip svarstyti, tai mažiems vaikams labai daug pavojingų vietų namuose.

Juodai, kalbant apie aukščiau montuojamą, tai akcentavau poziciją, kai ji būtent priešais salą ir tokioje ypač matomoje vietoje lyg virtuvės akcentas. Jei orkaitė šone, tai kodėl gi ne,
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 10 09, 10:31)

Vienos taisyklės dėl vaikų nėra. Vieni labai ramūs, paklusnūs, kiti tikri uraganai biggrin.gif .

Mano orkaitė irgi yra priešais salą, na šone - labai gerai matoma, kaip ir visa virtuvė ir nieko tokio smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 10 09, 08:18)
. Be to, ji tokiam aukštyje tikrai saugiau turint mažų vaikų.

ir gyvunu.
Atsakyti
uzaugo abi mergytes prie orkaites zemai, nera rodiklis man tas, nes reikia vaikus ziureti, aukleti, drausminti, tiesiog, reikia daryti taip, kaip paciai patogu, neapsaugosit vaiku nuo laiptu, visu kampu, palangiu ir tt
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2015 10 09, 13:56)

Tai nėra pagrindinis rodiklis, niekas taip ir nesako. Pagrindinis yra patogumas. Mano irgi visų vaikų kūdikuystė praėjo esant namuose orkaitei žemai, tik ji buvo su mechaniniu užraktu ir nekaistančiu stiklu, o su pirmagime išvis buvo paprastų paprasčiausia pastatoma viryklė - ir nieko, traumų nebuvo. Tačiau, kaip jau rašiau, visi vaikai skirtingi, todėl nereikia galvoti, kad tėvai savo 'uraganiukų' neprižiūri. Žinoma, toks vaikas gali greit sugalvot būdą ir aukštai esančią orkaitę apžiūrėt, bet kol jis tai ruošis padaryt, ilgiau užtruks, ir didesnė tikimybė, kad tėvai greičiau supras jo kėslus biggrin.gif.
Kai orkaitė bus viršuje, visai gali būti, kad rečiau vaiką reikės drausminti - tas nėr blogai wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 10 09, 15:02)
QUOTE(knopke* @ 2015 10 09, 13:56)

Tai nėra pagrindinis rodiklis, niekas taip ir nesako. Pagrindinis yra patogumas. Mano irgi visų vaikų kūdikuystė praėjo esant namuose orkaitei žemai, tik ji buvo su mechaniniu užraktu ir nekaistančiu stiklu, o su pirmagime išvis buvo paprastų paprasčiausia pastatoma viryklė - ir nieko, traumų nebuvo. Tačiau, kaip jau rašiau, visi vaikai skirtingi, todėl nereikia galvoti, kad tėvai savo 'uraganiukų' neprižiūri. Žinoma, toks vaikas gali greit sugalvot būdą ir aukštai esančią orkaitę apžiūrėt, bet kol jis tai ruošis padaryt, ilgiau užtruks, ir didesnė tikimybė, kad tėvai greičiau supras jo kėslus biggrin.gif.
Kai orkaitė bus viršuje, visai gali būti, kad rečiau vaiką reikės drausminti - tas nėr blogai wink.gif.

Pasirašau po kiekvienu žodžiu. Off topic, bet pasisakysiu. Kai mano pyplius buvo visai mažas, pas mus irgi buvo paprasčiausia viryklė, jokių nekaistančių stiklų ar užraktų. Išsaugojom, nelindo jis ten ką nors kepant, buvo kelis kart prisilietęs prie beauštančio stiklo, bet nieko rimto. Tik jis būdavo kitaip išnaudodavo orkaitę. Atsidarydavo dureles ir užlipęs žiūrėdavo, kokie puodai ant viryklės padėti doh.gif Kelis kartus esu taip radusi, nors atrodo akimirkai iš akių dingo ką nors betvarkant pvz. Gerai, kad taip yra padaręs puodams neverdant, kitaip apie pasekmes patyliu... Tad į ateitį žiūrint, vistiek bus dar vienas vaikas kada nors, tai aš tik už orkaitę aukščiau, ką ir bandysim įgyvendint. Tiek dėl vaiko, tiek dėl savęs pačios.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 10 07, 22:36)
griebkit griebkit kam ismatavimai tinka (su visa buit. technika)
http://www.ebay.co.u...=item419da13821


Ale man kaip tik lotuliukas.gif tik kokgbe turbut kaip musu kokie is lenku vesti.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 10 10, 09:05)
Ale man kaip tik  lotuliukas.gif tik kokgbe turbut kaip musu kokie is lenku vesti.


vien buitine techika kainuoja kelis kart daugiau, nemanau ad bus lenkiskos pigenos sese g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Planuoju savo mažytę virtuvę ir planuoju kaip geriau viską susidėlioti. Turiu tik 2,10 m. sienos ir 1,4 m nišą dešinėje šaldytuvui ir 80 cm stalčių blokui.

Kairėje yra langas - su juo yra problema, kad nuo lango gilyn yra tik 54 cm., o palangė yra 82 cm nuo grindų. Kaip manote, kaip geriausia išspręsti tą vietą?

Gal dar kokių pasiūlymų pagal planus? ax.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2015 10 11, 20:40)
Sveikos smile.gif

Kiekvienos temos pirmam poste vis kartojame Jūsų dydžio virtuvę, kurią jau kadaise pripažinom etalonu biggrin.gif . Neskaitote temos?
Žinoma, ir Jūs viską neblogai susidėliojot smile.gif.
Prie šaldytuvo gal reikėtų šalia ir viršui ūkinę spintą daryt, ar Jums tas stalviršio gabaliukas reikalingas? Na, jei reikalingas, tai gal pakabinamas spinteles galima ten daryti, arba panašiai, kaip visai neseniai FruitCocktail rodytoj naujoj virtuvėj, organizuotis smulkios buitinės technikos skyrelį g.gif .
Atsakyti
Ilka*, 45 cm į kairę nuo kriauklės- indaplovė ar spintelės durelės?
Atsakyti