Įkraunama...
Įkraunama...

Kiliminė danga, kilimai

Ruosemes i kambari deti laminuotas grindis, bet atsitiko taip, kad tokiu, kokiu mums reikia - niekas nebeveza (spalvos). O be to vis tiek butume tiese kilima. Dabar sparciai bresta mintis, kad reikia tiesti kilimine danga, ir issispres visos problemos. Kaip manot, ar praktiska? Galvojam isigyti plaunama dulkiu siurbli, tai dulkiu labai neprisikauptu. Kokie jusu patarimai, kas turit kilimines dangas kambariuose?
Atsakyti
Aišku čia skonio dalykas, bet mano namuose visur kiliminė, tai, kai kraustysiuos į namą tai stengsiuos, kad kilimų būtų kuo mažiau.Kadangi -pas mus danga yra vidutinio plauko, tai susimina tokie takeliai, o vienam kambary ji gan šviesi-tai bet kokia dėmelė gadina nervus, be to nuo dangos ant baldų kyla dulkės, nepaisant to, kad kartą mėnesy plaunam, o kas antrą dieną-siurbiam, o kai mano dukrytė pratinosi ant puodelio, tai ir kiliminei kliūdavo, vėl plaudavau ir plaudavau.Manau , kad privalumai būtų tik šie, kad minkšta ir jauku kojytėms ir kai mažulis nugriūna tai ne taip skaudu. biggrin.gif
Atsakyti
Iš turinčių kilimines dangas namie girdėjau vien blogus atsiliepimus, todėl pas mane jos nėra. Man labiau patinka plikos gražios grindys - praktiška ir gražu.
Atsakyti
Tiesa pasakius aš taip pat galvojau apie kiliminę dangą namuose, bet kai pamačiau kokie dulkių kamuolai nuo jos kyla, kai nepadeda siurbimai ir plovimai, tai persigalvojau. Jau tada geriau kilimą patiesti.
Atsakyti
Turėjau porą metelių kiliminę dangą blink.gif Atrodo švaru, gražu, siurbliuoji siurbliuoji ją, o dulkių ph34r.gif tiesiog net oras kitoks kambaryje su kilimine danga ir be jos. Dabar gyvenu ant nuogo parketo ir ranka nekyla net kilimo nusipirkt wink.gif
Atsakyti
Jei kada nors gyvenime turesiu savo nuosavus namus, tai gyvenime ten nebus kilimines dangos mad.gif Tai bjauriasia, ka tik galejo sugalvoti zmones. Buvo kiles noras nuplesti ja kokiu nors isiucio metu, nors ir rizikuociau pakliuti i Vasareles 5, bet guodziuosi mntimis, kad bus dar blogiau ant pliko betono, ir, kad greitai nesiu kudashiu is sio buto. As jau isivariau liga, kai paranojiskai vaidenasi dulkiu kvapas ir net kartais dulkiu rukas blink.gif blink.gif ph34r.gif ph34r.gif ....patikekit, visvien suku marmuze, ka cia galima butu tokio laikinai sugalvojus rolleyes.gif ?Gal dar ant virsaus ka uzdet...kokiu lentu? tongue.gif a?
Atsakyti
Pas mano mama visas butas kilimine danga,as ir susidejau i miegamaji beveik balta,bet patenkinta.Mama tai labai patenkinta,karta i savaite siurbliuoja tik,bet gal del to,kad vaiku nera,nera jokiu dulkiu beveik.O as dejau sviesia,nes beveik i ta kambari nevaikstom,tik miegot.Ir nesigaliu.
Tik nepirkit su guma apacioj,nes prastos...
Atsakyti
Aga, o kodel nepirkti su guma? Kodel blogai? Man tai irgi grazu kilimine danga. Kazkaip jauku, silta atrodo. O jeigu detumem, tai butu sviesi, vos vos elsva ar rusva, nes kitokia netinka. Tai va ir svarstom. Pas viena bendradarbe 5 metai visam bute kilimine danga, tai labai patenkinta. Tiesa pasakius tai koks skirtumas, ar beveik visas grindis uzdengtu kilimas, ar biski daugiau uzdengtu kilimine danga? Nes man pliko grindys nejauku ir negrazu. O be to kompo kede su ratukais, tai isivaizduoju kad toj vietoj grindys greitai susigadintu sad.gif
Atsakyti
Kazkada dangos su guma buvo pacios brangiausios,kaina skyres beveik dvigubai.Su guma dangos yra skirtos klijuoti prie grindu.Mama neklijavo,todel ji kazkiek prilipo prie linoleumo pati,o pakelus ,vietom ta guma liko prie grindu,matyt paseno ir atplyso nuo dangos.Patiesus per naujo,tose vietose kur nera gumos liko duobes...As pirkau su sintetine apacia.Dangos storis jauciu apie 2 cm.Bet kaip pirkau savo,sake su guma jau beveik nera,nes pasitvirtino,kad kokybe prasta ir negamina jau.O mama tiek daug mokejo.....Butu zinojus....O as tikrai dziaugiuos danga,dabar noreciau visam bute,tik gaila,kad plyteles sudetos,daug silciau ir maloniau man,o ypac gerai,kai dar siurbli gera turi.
Atsakyti
Aš tai vienam kambary turiu kiliminę, o kituose- medinės. Šiaip dukros kambary specialiai pirkau kiliminę, nes ji labai mėgsta vartaliotis, gulėti, žaisti ant grindų , o medinės labiau slysta. Pas tėvus buvo laminatas, tai kol buvo mažutė - tikras košmaras: čiuoždavo ir griūdavo kaip ant ledo. O priežiūros kiliminė reikalauja tiek pat kaip ir paprastos grindys, tik kažkodėl mes suprantame, kad kai grindys be kilimų, jas reikia plauti kasdien, o kai jau kilimas- kartą į savaitę ir stebimės, kiek daug dulkių. Siurbiu dangą kasdien, o plaunu( plaunančiu siurbliu) -2-3k/sav. Tikrai nėra nei daugiau dulkių, nei ką.
Atsakyti
na jei tureciau plaunanti siurbli, tai nebuciau tokia pikta ant tu kiliminiu dangu tongue.gif
Atsakyti
musu visam bute buvo kilimine danga. Na minusas tas, kad ten, kur yra miegama patalpa isvis kilimai nerekomenduotini. Jei del dulkiu, tai gal ,kad pas mus ji trumpo plauko, tai kai nulupom (viena buvo su guma, kita be - skirtumo tarp ju nepastebejau) tai dulkiu po ja visai nebuvo, grindys buvo kaip svariai isplautos. O ir kratant veliau lauke, dulkiu maziau nei is paprasto kilimo. Tiesa, is tinginio mes ja plovem karta per 1-2 metus unsure.gif Ji pas mus marga, tai netepli buvo. Tik per 7-8 metus ant praeinamiausiu vietu issitrina rastai, ir nebe taip graziai atrodo... dabar pas mus medines grindys, bet nesibaidyciau ir kilimines dangos...
Atsakyti