Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepia Jūsų namai?

As tai turiu tokia zvakide, kur apacioj zvake, o virsuj - stiklinis indelis. I ji ipilu vandens ir kokiu kvapiu alieju ar siaip kokiu kvapu - labai faina, zvake dega, kambariai kvepia smile.gif
O smilkalus tai retai naudoju - kazkaip pastaruoju metu jauciu, kad mane erzinti pradejo tas astrumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 07 21, 11:41)
As tai turiu tokia zvakide, kur apacioj zvake, o virsuj - stiklinis indelis. I ji ipilu vandens ir kokiu kvapiu alieju ar siaip kokiu kvapu - labai faina, zvake dega, kambariai kvepia smile.gif



Aš ir tokia turiu, patinka ji man. Va tik vandens nepilu. Tiesiog įlašinu porą lašlių aliejaus. O reikėtų ir vandens? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi įlašinu tik aliejaus. Gal galima visaip? g.gif
O šiaip tai namie deginu tokią aliejinę žvakę, o romantiškam vakarui kartais nusiperkam mažiukių aromatinių žvakučių (tų arbatinių). Smilkalus anksčiau degindavau, bet mano vyrui nepatinka, tai perėjau tik prie žvakių. 4u.gif
O natūralūs kvapai (virtuvės) man labai patinka, bet kad retai aš ką nors gaminu. Bet kai gaminu, tai ir vyras, ir aš kaifuojam tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dabar tai natūraliai kvepia mirksiukas.gif langai visą laiką atidaryti. Žiemą kartais padeginu smilkaliukus arba aromatintas žvakutes. Dažniausiai turbūt kvepia virtuvės aromatais tongue.gif
Labai nemėgstu tualeto gaiviklių schmoll.gif man jie kvepia, kol pas kitus namie, pas save negaliu pakęst ir vis perku kitokius, nei prieš tai turėti, bet nė vienas netinka. Bandysiu smilkalus degint g.gif
Atsakyti
Visi mokslininkai kaip susitare tvirtina, kad geriau nenaudoti visokiu oro gaivikliu, aromatiniu zvakiu ir nenaturaliu su chemija smilkalu (naturalus daug brangesni ir ju mazai kur yra), nes jie kenkia plauciams labai, nekalbant jau tiems zmonems, kurie turi atsma ar tt..

geriau kvepinkite naturaliomis priemonemis (naturalus aromatiniai aliejai, vaskines medum kvepiancios zvakes, vaistazoles ir tt.).
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 10 21, 10:51)
Visi mokslininkai kaip susitare tvirtina, kad geriau nenaudoti visokiu oro gaivikliu, aromatiniu zvakiu ir nenaturaliu su chemija smilkalu (naturalus daug brangesni ir ju mazai kur yra), nes jie kenkia plauciams labai, nekalbant jau tiems zmonems, kurie turi atsma ar tt..

geriau kvepinkite naturaliomis priemonemis (naturalus aromatiniai aliejai, vaskines medum kvepiancios zvakes, vaistazoles ir tt.).


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katytė @ 2005 07 25, 06:51)
Aš irgi įlašinu tik aliejaus. Gal galima visaip?  g.gif
O šiaip tai namie deginu tokią aliejinę žvakę, o romantiškam vakarui kartais nusiperkam mažiukių aromatinių žvakučių (tų arbatinių). Smilkalus anksčiau degindavau, bet mano vyrui nepatinka, tai perėjau tik prie žvakių.  4u.gif
O natūralūs kvapai (virtuvės) man labai patinka, bet kad retai aš ką nors gaminu. Bet kai gaminu, tai ir vyras, ir aš kaifuojam  tongue.gif  biggrin.gif

kiek aš turėjau aliejukų, visų etiketėse nurodoma aliejų lašinti į nedidelį vandens kiekį ax.gif
Atsakyti
Daugiau nei prieš mėnesį nusipirkau Air Wick thumbup.gif Nustatai kas kiek laiko jis turi papurkšti, kvapas nėra stiprus, įkyrus. thumbup.gif Man labai patinka.
Dar deginu žvakes, smilkalus (patys geriausi, kokybiškiausi iš "C&D style", kitokių nebeperku), aromaterepines žvakides. thumbup.gif wub.gif Labai super ir nebrangūs lietuviški "Naujoji Barmunė" aliejukai, taip pat pas juos yra ir lux masažinių aliejų, labai gražių aromaterapinių žvakidžių.
Atsakyti
Namai kvepia arba Lenoru wink.gif kai isskalbti skalbiniai dziusta, labai patinka sis kvapas arba zvakemis. kai gyvenau viena degindavau smilkalus, o dabar maniskiui nepatinka tai turiu taikytis prie jo irgi wink.gif tai radau kitokiu budu kaip namus pakevpinti.
beje eteriniai aliejai man irgi labai patinka, ir juos reikia atskiesti vandenuku. tiksliau i zvakide ilasinti aliejaus ir ipilti vandens
Atsakyti
Mano namai jau ilgokai kvepia žaliojo obuolio smilkalu thumbup.gif labai patiko, tai vis perku ir perku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivutis @ 2005 10 24, 17:31)
nebrangūs lietuviški "Naujoji Barmunė" aliejukai


kur jų rasti? ax.gif
Atsakyti
aš nemėgstu maisto kvapo namuose schmoll.gif ,na tik kavos ir arbatos.labai mėgstu skaniai kvepiančius namus.turiu įvairių smilkalų,žvakių,eterinio aliejaus.
keista tai,kad man patinka chlorkalkes kvapas vonioje ir tualete,manęs tai neerzina,man tai švaros kvapas.
šiuo metu mano namai kvepia mėta,nes kaitinu mėtų aliejų thumbup.gif
Atsakyti