Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus durys 2

QUOTE(Danguolė @ 2015 09 24, 19:20)
O kur užsakinėjot? Ar jie tik spintoms gamina? Mes galvojam apie tokias duris į tamsų kambariuką.


Firma Lageras, jie mums baldus gamina, durų, manau, negamina ax.gif Nors į tamsų kambariuką gal ir "spintinės" durys tiktų smile.gif Šiandien kaip tik sumontavo jas thumbup.gif
Atsakyti
Patarkim, prašau, dėl "nematomų durų".
Taip pat kokias duris dedat uždengti vamzdynų ir etc. mazgus?

Atsakyti
user posted image

Patarkite kokios reiktų čia staktos, nes visai jau galva susisuko.
Ar tinka mano pasirinktos durys? http://www.durupasaulis.com/08-kopija
Esmė tą, kad sienos storis 15 cm, kaip matote apvadus pritvirtinti nelabai yra galimybės?
Ką patartumėte?
Ačiū labai 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 10 20, 14:52)
Patarkite kokios reiktų čia staktos, nes visai jau galva susisuko.
Ar tinka mano pasirinktos durys? http://www.durupasaulis.com/08-kopija
Esmė tą, kad sienos storis 15  cm, kaip matote apvadus pritvirtinti nelabai yra galimybės?
Ką patartumėte?
Ačiū labai 4u.gif  smile.gif


Sveiki smile.gif Jūs šią varčią tik iš paveiksliuko išsirinkote? Visiškai neaišku, kokia komplektuosis stakta prie šios varčios. Jūs turite žinoti angos aukštįxplotįxsienos storį ir žinoti gaminio (ne varčios, o gaminio) matmenis. Tuomet bus aišku, tinka ar netinka.
Ir kas montuos duris? Geras montuotojas tiesiog gražiai pripjaus apvadą, ten, kur balkis trukdo. Jei stakta bus 15cm (kaip siena) tai apvadai iš abiejų pusių bus. Jei stakta siauresnė, tuomet reikės susitvarkyti angokraštį.
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2015 10 20, 15:24)
Sveiki  smile.gif  Jūs šią  varčią tik iš paveiksliuko išsirinkote? Visiškai neaišku, kokia komplektuosis stakta prie šios varčios. Jūs turite žinoti angos aukštįxplotįxsienos storį ir žinoti gaminio (ne varčios, o gaminio) matmenis. Tuomet bus aišku, tinka ar netinka.
Ir kas montuos duris? Geras montuotojas tiesiog gražiai pripjaus apvadą, ten, kur balkis trukdo. Jei stakta bus 15cm (kaip siena) tai apvadai iš abiejų pusių bus. Jei stakta siauresnė, tuomet reikės susitvarkyti angokraštį.


Jėtau kaip man viskas sudėtinga 4u.gif doh.gif
Tinklapyje kaip ir leidžia pasirinkti staktos duomenis.
Apvadai ne tik netilps ten kur balkė, bet ir virš durų, nes ten tik 3 cm. Nelabai įsivaizduoju gražų nupjovimą apvado. Be to iš kitos durų pusės taip pat, kur šlaitas, nelabai įmanoma apvadą pridėti, nekaži kaip žiūrėsi, jei pilnai iš vienos pusės nebus sudėti apvadai.
O negalima padaryti, kad susitvarkau angokraščius, ir statau staktą 944x2022 ir jokių apvadų?Kažki kaip atrodys?
Atsakyti
Gal galite pasidalinti patirtimi kokios dabar durų statymo kainos (vidaus)?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 10 20, 15:40)
Jėtau kaip man viskas sudėtinga 4u.gif  doh.gif
Tinklapyje kaip ir leidžia pasirinkti staktos duomenis.
Apvadai ne tik netilps ten kur balkė, bet ir virš durų, nes ten tik 3  cm. Nelabai įsivaizduoju gražų nupjovimą apvado. Be to iš kitos durų pusės taip pat, kur šlaitas, nelabai įmanoma apvadą pridėti, nekaži kaip žiūrėsi, jei pilnai iš vienos pusės nebus sudėti apvadai.
O negalima padaryti, kad susitvarkau angokraščius, ir statau staktą 944x2022 ir jokių apvadų?Kažki kaip atrodys?



imanoma ir be apvadinės staktos 2pav. http://www.parketas....durys/?start=21 bet tai gerokai sudetingiau ir brangiau reikia idelios apdailos ideliu tikslumu.
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 10 20, 15:40)
Jėtau kaip man viskas sudėtinga 4u.gif  doh.gif
Tinklapyje kaip ir leidžia pasirinkti staktos duomenis.
Apvadai ne tik netilps ten kur balkė, bet ir virš durų, nes ten tik 3  cm. Nelabai įsivaizduoju gražų nupjovimą apvado. Be to iš kitos durų pusės taip pat, kur šlaitas, nelabai įmanoma apvadą pridėti, nekaži kaip žiūrėsi, jei pilnai iš vienos pusės nebus sudėti apvadai.
O negalima padaryti, kad susitvarkau angokraščius, ir statau staktą 944x2022 ir jokių apvadų?Kažki kaip atrodys?


Na, juk ne jūs pati montuosite duris, ar ne? Apvadai dažnai yra pripjaunami, pasiaurinami pagal konkrečią angą. Apvadai uždengia montavimo putas. Kokia jūsų durų anga?
Nepirkite durų internetu 4u.gif . Jei neturite žinių, važiuokite į saloną ir vadybininkai privalo jums viską išaiškinti ir patarti, ką jums pirkti. Jeigu jie montuos, jie turi ir pasimatuoti.
Papildyta:
QUOTE(narvid @ 2015 10 20, 16:05)
imanoma ir be apvadinės staktos 2pav. http://www.parketas....durys/?start=21 bet tai gerokai sudetingiau ir brangiau  reikia idelios apdailos ideliu tikslumu.


taip, jūs teisi, beapvadinė konstrukcija čia galima daryti. Bet pagal Ingeses pasirinktas duris, manau, kad jie ieško ekonominio ir pigaus varianto. O beapvadinė konstrukcija yra žymiai brangesnė, gaminama indvidualiai, sudėtingiau montuojama. Ir angos turi būti sutvarkytos idealiai, be milimetrinio nukrypimo.
Atsakyti
QUOTE(ma_mike @ 2015 10 05, 10:10)
Patarkim, prašau, dėl "nematomų durų".
Taip pat kokias duris dedat uždengti vamzdynų ir etc. mazgus?


Man ir svarbu...
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Kokie butu atsiliepimai apie visiskai baltas faneruotas duris? Kas turite baltas duris, ar daug problemu del ju prieziuros ir valymo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2015 10 20, 16:13)
Na, juk ne jūs pati montuosite duris, ar ne? Apvadai dažnai yra pripjaunami, pasiaurinami pagal konkrečią angą.  Apvadai uždengia montavimo putas. Kokia jūsų durų anga?
Nepirkite durų internetu  4u.gif . Jei neturite žinių, važiuokite į saloną ir vadybininkai privalo jums viską išaiškinti ir patarti, ką jums pirkti. Jeigu jie montuos, jie turi ir pasimatuoti.
Papildyta:
taip, jūs teisi, beapvadinė konstrukcija čia galima daryti. Bet pagal Ingeses pasirinktas duris, manau, kad jie ieško ekonominio ir pigaus varianto. O beapvadinė konstrukcija yra žymiai brangesnė, gaminama indvidualiai, sudėtingiau montuojama. Ir angos turi būti sutvarkytos idealiai, be milimetrinio nukrypimo.


Na, jei gyvenčiau didmiestyje, tai gal ir įmanoma, kad tie patys meistrai pamatuotų, išrinktų duris ir pastatytų, deja ax.gif
Turiu pati išsirinkti, tos durys pasirinktos man labai patinka, nes pilkos spalvos durų aplamai pasiūlos nėra daug.
Bent man jau vadybininkė aiškino, kad galima dėti 8 cm. standartinę staktą, o angokraščiai gražiai turi būti padaryti, kaip suprantu uždėti metaliniai kampukai, apglaistyta, tik nelabai aišku, kai lieka 7 cm, kadangi sienos storis 15 cm.-irgi įleisti gipsą? g.gif nes juk matysis metaliniai profiliai.Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 10 21, 10:58)
Na, jei gyvenčiau didmiestyje, tai gal ir įmanoma, kad tie patys meistrai pamatuotų, išrinktų duris ir pastatytų, deja ax.gif
Turiu pati išsirinkti, tos durys pasirinktos man labai patinka, nes pilkos spalvos durų aplamai pasiūlos nėra daug.
Bent man jau vadybininkė aiškino, kad galima dėti 8  cm. standartinę staktą, o angokraščiai gražiai turi būti padaryti, kaip suprantu uždėti metaliniai kampukai, apglaistyta, tik nelabai aišku, kai lieka 7 cm, kadangi sienos storis 15 cm.-irgi įleisti gipsą? g.gif nes juk matysis metaliniai profiliai.Ačiū


Durų anga 90 cm. vonios 80 cm.pločio,
Atsakyti