Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

Diskutuojame toliau
user posted image

user posted image

Sena tema
Atsakyti
Apie ka tylim? biggrin.gif
Na ka, jau kai dejau ryskumo sienoms, tai dejau blink.gif Tiesa, ten beveik tik viena siena, nes kita su langu, balkonu, mazai matosi. O dvi bus sviesios. Tai jau dabar mintyse ta dangaus zydrumo (bet lb grazi zydruma) siena nukabinejau visa vaiku foto.. Kita vertus, labai graziai issiryskins nuotraukos su baltais remais rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 08 rugpjūčio 2014 - 23:49
Žalia Rūta - parodysi?Aš šįkart norėjau visko šviesiai, tai vaikinuko kambarys visas baltas, per baldus ir detales įnešiu šiek tiek žydros ir pilkos, o mergytės labai švelnus, viena siena balta, o kita mažom smulkiom gėlytėm ax.gif , jau ir svajoju kaip kampukį stovės mažas foteliukas panašiu rašteliu bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar ieskojau vaikisku ergonomisku kedziu, nu kainos blink.gif kosmines.. Gal kas ka pigiau rade esate?
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2014 08 09, 07:50)
Žalia Rūta - parodysi?Aš šįkart norėjau visko šviesiai, tai vaikinuko kambarys visas baltas, per baldus ir detales įnešiu šiek tiek žydros ir pilkos, o mergytės labai švelnus, viena siena balta, o kita mažom smulkiom gėlytėm ax.gif , jau ir svajoju kaip kampukį stovės mažas foteliukas panašiu rašteliu bigsmile.gif

O pas mus atvirksciai, bus baldai balti. Tai norejau per sienas inesti gyvumo. Kazkaip atrodo, kad sienas lengviau perdazyti, nei baldus keisti.
As vietoj foteliukus paemiau pufikiukus. Tik vieno spalva nuvyle, turejo buti zydra, gavau violetine, tai visada nervuos, kad nedera, bet isgyvensiu. Ir juos labai graziai ant zemu palangiu padesiu.


QUOTE(Raganaa999 @ 2014 08 09, 09:41)
Vakar ieskojau vaikisku ergonomisku kedziu, nu kainos  blink.gif  kosmines.. Gal kas ka pigiau rade esate?

Kokios kainos? Su kokiom kojom?
Atsakyti
Ragana, as tokias vaikams pirkau:

http://www.vaikiski-...ikams-2430.html

Nori gali buti su ratukais, nori be ratuku.
O cia pakojis:
http://www.vaikiski-...ldrenchair.html

Reikalavimu ir noru daug, tai ir kainos atitinkamos lotuliukas.gif
Atsakyti
O pakojis toks gal ir patogus thumbup.gif

Vava kainos apie 900 kedziu, man tai kosmosas blink.gif pigiausia kazkur vakar narsydama uz 590 buvau radusi..
Atsakyti
taip, kedziu kainos atitinkamos, as saviskiui siunciau deveta, mokejau 1000lt...Buvau nusiziurejus vadasigoj, bet nedave nuolaidos, tai nepirkau, esu principingas zmogus,norejom pirkt kede su stalu ir sake nuolaidos jokios neduos...nu ne,tai ne...
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Jungiuosi prie jūsų, pradėjom vaikams kamabrį įrenginėti, pasirodo ne taip jau viskas paprasta biggrin.gif Norisi ir gražu kad būtų, ir patogu smile.gif
Turiu tokį klausimą - iš kur perkate sienų lipdukus? Esame užsakę vaikams balinto uosio lovas, sienos baltos, tiksliau pieno spalvos. O visa kita bandysiu ryškinti detalėmis - kilimu, lipdukais, roletais ir t.t.
Tikiuosi priimsit į savo būrį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asortea @ 2014 08 11, 09:43)
Turiu tokį klausimą - iš kur perkate sienų lipdukus?

Geriausiai siustis is UK http://www.ebay.co.u...l...is&_sacat=0
Atsakyti
Ir dar pamiršau paklausti, kokius vaikams čiužinius renkatės? Lateksinius, spyruoklinius ar... Kokie patvaresni, geresni?
Atsakyti
QUOTE(Asortea @ 2014 08 11, 10:04)
Ir dar pamiršau paklausti, kokius vaikams čiužinius renkatės? Lateksinius, spyruoklinius ar... Kokie patvaresni, geresni?

aha, man irgi idomu dabar kaip su ciuzinukais g.gif lovas uzsakiau, ten parasyta su ciuziniais, bet jauciu bus patys paprasciausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleee: 11 rugpjūčio 2014 - 11:25