Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 13 tema

reik patarimo... kol kas laukiu eileje pas uzuolaidele is fb nzn ar kas pasja gaminotes blush-anim-cl.gif virtuvinis roletas su darbu mechanizmu ir jos medziagom standartinis senam daugiabutyje 165 eurai kainu nesiorietuoju, sutarem kad kt sav atvyks ismatuoti... planuoju siuti virtuve svetaine miegama sir vaiku kambarys... beeet dar isai gundo ta frezija is krokuvos g kazi kur geriau nes seniau tekino turgaus uzuolaidos dabar noriu visai ko kitko tad ir kaina nebe tokia svarbi jau yra - svarbu rezultatas. o ko noriu labai tiksliai nzinau tad beliktu konsulantei man isrinkiti audinio ir siuti g.gif
Atsakyti
Laba diena,

reikia patarimo. Vonioje yra nedidelis langas 57x100. Bet jis tiesiai išlipus iš dušo, todėl reikia jame kažko, kad iš išorės nesimatytų kas vyksta viduje. Ką patartumėte uždėti?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2015 09 26, 18:36)
Laba diena,

reikia patarimo. Vonioje yra nedidelis langas 57x100. Bet jis tiesiai išlipus iš dušo, todėl reikia jame kažko, kad iš išorės nesimatytų kas vyksta viduje. Ką patartumėte uždėti?

Ačiū


As dejau zaliuzes vienoj vonioj baltas kitoj medines. Jas gali pasukti taip kad is lauko nieko nesimatytu o sviesa patalpoj vistiek butu. Turejom pries tai roletus tai juos kilnot aukstyn zemyn pastoviai reikedavo.
Atsakyti
Ir man aktuali ši tema. Vonios langas prieš kaimynų namą. Aš mąstau apie nepermatomą plėvelę klijuojamą ant stiklo. Gal kas turit taip pasidarę?
Atsakyti
merginos ieskau Kaune siuvejos kuri pasiutu uzuolaidas dienines saliono kambariui, langai du plotis 2.60 cm. Aciu kas parasysite
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2015 09 26, 19:36)
Laba diena,
reikia patarimo. Vonioje yra nedidelis langas 57x100. Bet jis tiesiai išlipus iš dušo, todėl reikia jame kažko, kad iš išorės nesimatytų kas vyksta viduje. Ką patartumėte uždėti?

pas mus lygiai tas pats ax.gif langas nedidelis, tiesa, pries akis nera nei kaimynu nei kas mato, nebent kazkas is sveciu kokiu eitu prie langu ...bet siaip net ir del grozio noretusi kazko ant lango g.gif
QUOTE(jugp @ 2015 09 27, 13:28)
Ir man aktuali ši tema. Vonios langas prieš kaimynų namą. Aš mąstau apie nepermatomą plėvelę klijuojamą ant stiklo. Gal kas turit taip pasidarę?

bet tada tas lango turejimas praranda prasme...
kai gyveome bute vonioje nebuvo lango ir as visada svajojau apie langa vonioje, man tai tarsi "kokybes" zenklas lotuliukas.gif ne koks butas, o namas biggrin.gif tai kam tada ta plevele.....
roletai irgi kazkaip nesamone, man artimiausias variantas zaliuzi- taves nemato, bet sviesa eina ir tu kazka matai biggrin.gif
tik klausimas ar medines nuo dregmes nepradeda pelyti ir pan. g.gif ar yra gal jau iskart padarytu, ar cia reikia uzsisakineti? g.gif
Atsakyti
Sveikos, patarkite, kur Vilniuje ar Panevėžyje ieškoti natūralių ar atrodančių kaip natūralūs audinių romanetėms? Reikia sunkaus, faktūriško audinio. Spalva šaltai balta arba šviesiai pilka (kaip kokoso riešuto vidus).

Gariūnuose apžiūrėjau, tai keliose vietose radau pagal faktūrą tinkančius, bet spalvos... doh.gif

Iš anksto dėkoju wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kuri nors zinote, kur galeciau isigyti tokiu romaneciu laikikliu kaip nuotraukoje. Cia buvo pakabinta romanete prie lubu tvirtinta. Laikiklis leidzia tvirtinti tiek prie lubu, tiek prie sienos. Romanetes mechanizmas uzsifiksuoja tokiu mazu liezuveliu, nezinau net kaip paaiskinti blush2.gif
Vaikai nulauze, nerandu, kur isigyti doh.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos,

Ir as pradejau galvoti kaip aprengti kruva langu:) Galva jau sukas:)
Patarimo ir ateinu. Svetaines langas vitrininis (karniza 4 m.) planuoju ir yra salia jo kampas ir durys. Zodziu taip kampu langas ir durys, bet ne vientisai, o su sienos tarpu. Ir svarstau ka cia pasirinkti. Uzuolaidu ant duru nelabai iseina, nes nebus vietos kur jas suskleist. Tai mastau daryti taip: ant lango dienines ir naktines uzuolaidos su karnizias ant sienu. O ant tu duru ir salia ju esancio mazo langelio daryti vientisa romanete is tokios pat medziagos kaip naktines uzuolaidos. O gal dar kas kokiu ideju turi. Vien roletai man i svetaine nesinori. Roletai + dienines bus nepatogu roletus traukyt.

Kokiame aukstyje man ta romanete reiktu kabinti virs duru, kad netrukdytu durims atsidarineti, as ankciau neturejus, tai nezinau. Ir isvis virs duru patogu ja naudoti? Norisi aiksu, kad romanete ir uzuolaidu karnizas tame paciame aukstyje butu.

Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jugga3 @ 2015 11 04, 16:56)
Sveikos,

Ir as pradejau galvoti kaip aprengti kruva langu:) Galva jau sukas:)
Patarimo ir ateinu. Svetaines langas vitrininis (karniza 4 m.) planuoju ir yra salia jo kampas ir durys. Zodziu taip kampu langas ir durys, bet ne vientisai, o su sienos tarpu. Ir svarstau ka cia pasirinkti. Uzuolaidu ant duru nelabai iseina, nes nebus vietos kur jas suskleist. Tai mastau daryti taip: ant lango dienines ir naktines uzuolaidos su karnizias ant sienu. O ant tu duru ir salia ju esancio mazo langelio daryti vientisa romanete is tokios pat medziagos kaip naktines uzuolaidos. O gal dar kas kokiu ideju turi. Vien roletai man i svetaine nesinori. Roletai + dienines bus nepatogu roletus traukyt.

Kokiame aukstyje man ta romanete reiktu kabinti virs duru, kad netrukdytu durims atsidarineti, as ankciau neturejus, tai nezinau. Ir isvis virs duru patogu ja naudoti? Norisi aiksu, kad romanete ir uzuolaidu karnizas tame paciame aukstyje butu.

Aciu uz atsakymus smile.gif

pas mane panasi situacija, tai aš langams naudosiu dienines užuolaidas, už jų romanetes, durims į terasą darysiu romanete bet iš dieninio audinio, kiek žinau virš durų turi būti 20 cm maziausiai
Atsakyti
Labas vakaras. Aš dabar susimąsčiau. Dabar bute turime karnizus, ale medžio imitacija. Būna jų ir baltų plastikinių ir kt. Prie jų komplekte būna kabliukai užuolaidoms. Dabar sumąsčiau, kad noriu kitokių karnizų. Noriu tokių, kur metaliniai. Bet prie jų komplekte yra ne kabliukai, o sagtukai g.gif Kažin yra galimybė prie jų kabliukus pritaikyti ar ne? Gal kuri susidūrėt. Nes neįsivaizduoju, kaip reikia užuolaidas su juostele kabinti ant sagtukų blink.gif Gal aš kažko nežinau.
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2015 11 05, 22:56)
Labas vakaras. Aš dabar susimąsčiau. Dabar bute turime karnizus, ale medžio imitacija. Būna jų ir baltų plastikinių ir kt. Prie jų komplekte būna kabliukai užuolaidoms. Dabar sumąsčiau, kad noriu kitokių karnizų. Noriu tokių, kur metaliniai. Bet prie jų komplekte yra ne kabliukai, o sagtukai  g.gif  Kažin yra galimybė prie jų kabliukus pritaikyti ar ne? Gal kuri susidūrėt. Nes neįsivaizduoju, kaip reikia užuolaidas su juostele kabinti ant sagtukų  blink.gif  Gal aš kažko nežinau.

Į tą kilputę juostelėje, kur kabinate kabliuką, telpa ir segtukas užsegti. Aišku, jis turi būti mažiukas, maždaug 1 cm pločio 4u.gif
Atsakyti