Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - ką rekomenduojat?

Gal rekomenduotumete Vilniuje smulku baldininka.Reikia lentyna ar dvi pagaminti priderinus prie spintos smile.gif
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti dėl spintų su stumdomomis durimis gerą baldų gamintoja?Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2015 04 23, 14:03)
Gal galite rekomenduoti dėl spintų su stumdomomis durimis gerą baldų gamintoja?Ačiū 4u.gif


Jei Vilnius, Rolandas 864809575

Nežinau gal ir važiuoja į kt miestus, reikia pasiklausti. Mes 2 spintas pas jį pasidarėm.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 04 24, 22:12)
Jei Vilnius, Rolandas 864809575

Nežinau gal ir važiuoja į kt miestus, reikia pasiklausti. Mes 2 spintas pas jį pasidarėm.

A tas Rolis ne tamstos vyras? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aromatas @ 2015 04 29, 20:38)
A tas Rolis ne  tamstos vyras? biggrin.gif


Aha, ir vyras ir meilužis ir iš kitos santuokos mano vaikų krikšto tėvas biggrin.gif
Bet žmonių komentarai, neturiu žodžių doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 04 30, 12:48)
Aha, ir vyras ir meilužis ir iš kitos santuokos mano vaikų krikšto tėvas  biggrin.gif
Bet žmonių komentarai, neturiu žodžių  doh.gif  doh.gif

Jei ne tai gerai biggrin.gif Nes reklamuot savo auksarankius cia labai popularu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aromatas @ 2015 04 30, 20:07)
Jei ne tai gerai biggrin.gif Nes reklamuot savo auksarankius cia labai popularu mirksiukas.gif


Na gal kaip kam...
Jei tema "apie rekomendacijas", tai ir laikausi temos taisyklių.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 04 30, 13:48)
Aha, ir vyras ir meilužis ir iš kitos santuokos mano vaikų krikšto tėvas  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2015 03 07, 16:50)
Laba diena,
ieškau, kas pagamintų kampinį darbo stalą dviems vaikams. Tvirtinamas būtų prie sienos (iš plokščių)  4u.gif
Ačiū labai  4u.gif


Galiu parekomenduoti Uab Inovaciniai virtuozai. Patys pas juos virtuve uzsisakeme pries pusmeti, tai likome be galo patenkinti. Idomus faktas tas, kad ši įmonė dirba daugiausiai su baldais transformeriais arba atskiromis integruojamomis sistemomis, tai pagalvojau, gal tavo vaikučiams kažkas tokio būtų naudinga. Patys neatsispyrėme ištraukiamam stalui, kuris telpa į stalčių virtuvėje:) visaip kaip patenkinti:P
Linkas čia http://invirtuozai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaulinaMAD: 02 gegužės 2015 - 02:00
QUOTE(PaulinaMAD @ 2015 05 02, 02:58)
Galiu parekomenduoti Uab Inovaciniai virtuozai. Patys pas juos virtuve uzsisakeme pries pusmeti, tai likome be galo patenkinti. Idomus faktas tas, kad ši įmonė dirba daugiausiai su baldais transformeriais arba atskiromis integruojamomis sistemomis, tai pagalvojau, gal tavo vaikučiams kažkas tokio būtų naudinga. Patys neatsispyrėme ištraukiamam stalui, kuris telpa į stalčių virtuvėje:) visaip kaip patenkinti:P
Linkas čia http://invirtuozai.lt/

Tik ką užsiregistravote vien tam, kad pareklamuoti ŠARAŠKINO kontorą? doh.gif Papasakosiu savo patirtį: ieškojau žurnalinio staliuko, radau skelbiu.lt skelbimą, kad už berods 550 lt parduoda transformerį. Pasiskambinu, ragelį pakelia vyras, klausinėju apie staliuką, kaina nėra maža, tai norisi daugiau sužinoti. Pradeda man makaronus ant ausų kabint: aš nusipirkau staliuką, bet man nieko nesakiusi draugė dar vieną staliuką nupirko, šitą parduodu, kieno gamintas aš neatsimenu, bet galėčiau pažiūrėti namuose popieriuose, parašysiu. Sulaukiu sms su nuoroda ir ką jūs manot? Ogi direktoriaus ir vienintelio darbuotojo telefono numeris to paties, kuris ką tik man makaronus ant ausų kabino doh.gif Tai taip ir nesupratau, kodėl naujas verslas žaidžia žaidimėlius ir slapstosi, išsižada savo produkcijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2015 05 02, 20:58)
Tik ką užsiregistravote vien tam, kad pareklamuoti ŠARAŠKINO kontorą?  doh.gif  Papasakosiu savo patirtį: ieškojau žurnalinio staliuko, radau skelbiu.lt skelbimą, kad už berods 550 lt parduoda transformerį. Pasiskambinu.......Sulaukiu sms su nuoroda ir ką jūs manot? Ogi direktoriaus ir vienintelio darbuotojo telefono numeris to paties, kuris ką tik man makaronus ant ausų kabino  doh.gif  Tai taip ir nesupratau, kodėl naujas verslas žaidžia žaidimėlius ir slapstosi, išsižada savo produkcijos?  g.gif


Aaa, super! Nu ir detektivas! smile.gif

Aciu, Highlander, kad paraset.
Atsakyti
QUOTE(goodgeras @ 2015 05 02, 21:07)
Aaa, super! Nu ir detektivas! smile.gif

Aciu, Highlander, kad paraset.

drinks_cheers.gif
Esam naujakuriai, oj kaip sunku biggrin.gif Tenka susidurti su gerąja lietuviško verslo puse, bet ir prastosios netrūksta doh.gif
Atsakyti