Įkraunama...
Įkraunama...

Pastarnokai

QUOTE(regna @ 2009 05 05, 17:24)
Man pastarnokai skanu į salotas,skanu kepti.
Štai tavo receptukas dar man naujiena.
Noriu paklausti,ar,pačiai jau teko išbandyti.
Kiek,teko naudoti pastarnokus,turėtų gautis labai ydomus kotletų skonis.

Na taip vakar isbandziau taip patiko, kad ieskau kur daugiau ju gauti, mases padvigubeja, o ir mesos skonis jauciasi, siaip labai skanu, net MB pripazino, ir liepe dar padaryti, man netgi skaniau negu paprasti kotletai. Ziurinejau siandien turgelyje bet niekur neuzmaciau, o gal zinot ar Kauno bazeje yra?
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 05 05, 22:34)
Na taip vakar isbandziau taip patiko, kad ieskau kur daugiau ju gauti, mases padvigubeja, o ir mesos skonis jauciasi, siaip labai skanu, net MB pripazino, ir liepe dar padaryti, man netgi skaniau negu paprasti kotletai. Ziurinejau siandien turgelyje bet niekur neuzmaciau, o gal zinot ar Kauno bazeje yra?

Aš,čia nuo savęs jų geriau ieškoti pas bobulkas,jeigu jų ten pas tave turgely yra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 05 06, 17:35)
Aš,čia nuo savęs jų geriau ieškoti pas bobulkas,jeigu jų ten pas tave turgely yra. 4u.gif


nemanau, kad bobulkos tures, sakyciau arbe bazej ziuret arbe maximoj, kur saldytuviukuose butu tuose brangesnes darzoves, nes babulkos bandys ikist petrazoles saknis...
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 06, 19:10)
nemanau, kad bobulkos tures, sakyciau arbe bazej ziuret arbe maximoj, kur saldytuviukuose butu tuose brangesnes darzoves, nes babulkos bandys ikist petrazoles saknis...

Petražoles yra šviesios,o pastarnokai yra storesni,ir,jų spalva skiriasi.Pabandyk.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 05 06, 21:43)
Petražoles yra šviesios,o pastarnokai yra storesni,ir,jų spalva skiriasi.Pabandyk.


zinau ir tuos ir tuos mirksiukas.gif bandzius thumbup.gif truputi skiriasi spalva, bet jei kas nepirkes tai gali ir apgaut...
Atsakyti
:
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 06, 22:49)
zinau ir tuos ir tuos mirksiukas.gif  bandzius thumbup.gif  truputi skiriasi spalva, bet jei kas nepirkes tai gali ir apgaut...

drinks_cheers.gif -tu teisi.
Atsakyti
Na siaip as kol kas esu macius ir radus tik petrazoles, o va pastarnoku tjp ir nerandu... verysad.gif
Atsakyti
Regna Svedai i bulviu kose deda malto muskato, tik nedaug, nes jis yra astrokas, bet skoni duoda labai gerai smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGarbanele @ 2009 05 18, 14:17)
Regna Svedai i bulviu kose deda malto muskato, tik nedaug, nes jis yra astrokas, bet skoni duoda labai gerai smile.gif  thumbup.gif

Na,tu,teisi ,kad Švedai,deda į bulvių košę muskato.
Jis yra nuostabus prieskoniukas 4u.gif
Atsakyti
Iš giminių tiek prisivilkom tų pastarnokų doh.gif reiks bandyt kotletus..nors tiesa pasakius jų skonis man keistokas.. unsure.gif
Atsakyti
Skaitau knyga Polis Bregas "sveikai gyventi" ir ten aptikau ta pastarnoka, kaip labai vertinga darzove...O nezinojau kaip atrodo! Imeciau i google-suzinojau, o ir pas jus nurode-prisirinkau receptuku, tad aciukas! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(grakscioji @ 2010 03 03, 22:30)
Skaitau knyga Polis Bregas "sveikai gyventi" ir ten aptikau ta pastarnoka, kaip labai vertinga darzove...O nezinojau kaip atrodo! Imeciau i google-suzinojau, o ir pas jus nurode-prisirinkau receptuku, tad aciukas! wink.gif

Grakscioji 4u.gif - drinks_cheers.gif ,kad pastarnokai nuostabi daržovė,bet gaila,kad jų mažai yra parduotuvėse.
Ruošiuosiu išbandyti dar naujus receptukus.
Atsakyti