Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo pasiutligės?

SVEIkOS :)patarkit ka daryt,radom lapiuka miske,vos gyva.ir nezinau kaip surode i ta galva kad ji reikia paimt ir nuvest veterinarams,visai nepagalvojau kad lapes gi pagrindines pasiutliges platintojos.nuveze gavom dar ir pylos,isgazdino kad jis greiciausei serga pasiutlige ir mars skiepytis unsure.gif bet vaikas siaip jo net nepaliete,as ji su pirstinem paemiau.jokio odos kontakto neturejom.zinokit panikuoju,skiepytis ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RVM @ 2009 05 22, 19:51)
SVEIkOS :)patarkit ka daryt,radom lapiuka miske,vos gyva.ir nezinau kaip surode i ta galva kad ji reikia paimt ir nuvest veterinarams,visai nepagalvojau kad lapes gi pagrindines pasiutliges platintojos.nuveze gavom dar ir pylos,isgazdino kad jis greiciausei serga pasiutlige ir mars skiepytis unsure.gif bet vaikas siaip jo net nepaliete,as ji su pirstinem paemiau.jokio odos kontakto neturejom.zinokit panikuoju,skiepytis ar ne doh.gif

Pasiutligė (lot. rabies) – virusinė liga, kurios metu pažeidžiama centrinė nervų sistema. Žmogus šia liga užsikrečia įkandus pasiutusiam gyvuliui ir su jo seilėmis virusui patekus į žaizdą. Labai retai galima užsikrėsti seilėms patekus ant sužeistos odos ar gleivinės.
Atsakyti
tai ir as taip manau,kad patekus seilem ant gleivines arba zaizdos ar kokio ibrezimo.nu ir faktas jau kai ikanda.bet mum tai nebuvo tokio salycio unsure.gif ..tik ta teta taip nugazdino kad dabar visi turim skiepytis.bet man rodos nereikia unsure.gif nors neramu,...
Atsakyti
QUOTE(RVM @ 2009 05 22, 22:27)
tai ir as taip manau,kad patekus seilem ant gleivines arba zaizdos ar kokio ibrezimo.nu ir faktas jau kai ikanda.bet mum tai nebuvo tokio salycio unsure.gif ..tik ta teta taip nugazdino kad dabar visi turim skiepytis.bet man rodos nereikia unsure.gif nors neramu,...

Tai gal jus su savo pediatru pasikonsultuokit geriau 4u.gif O ka tam lapiukui darys ? ar jo netiria del pasiutliges? g.gif
Atsakyti
tai zinok,soko busena patyriau kai pasake kad cia gali but pasiutlige,tai nebeklausiau nei ka su tuo lapiuku darys nei ka doh.gif ..
Atsakyti
QUOTE(RVM @ 2009 05 23, 12:14)
tai zinok,soko busena patyriau kai pasake kad cia gali but pasiutlige,tai nebeklausiau nei ka su tuo lapiuku darys nei ka doh.gif ..

o tai jus pasiskambinkit paklauskit - jei istyre lepiuka ir pasiutliges nerado - tai kaip ir nelieka ko bijoti mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.homeoint....ady/rabies1.htm
Прививка против бешенства
http://www.homeoint....lady/rabies.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 15 gegužės 2011 - 09:12
blink.gif
Atsakyti
Mano maziui vakar ikando lenciuginis suo.Zaizda viena bet gili.Iskart nuveziau i priemamaji,ten susiuvo ir paskiepyjo,nes suo neskiepytas.
Ir dabar tikriausiai mums salutinis poveikis,vidutinis karsiavimas ir toks visas mieguistas.Galvoju maz dar del tos zaizdos tokia reakcija.O jei taip po kiekvieno skiepo jis man atkris blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2011 07 20, 12:41)
Mano maziui vakar ikando lenciuginis suo.Zaizda viena bet gili.Iskart nuveziau i priemamaji,ten susiuvo ir paskiepyjo,nes suo neskiepytas.
Ir dabar tikriausiai mums salutinis poveikis,vidutinis karsiavimas ir toks visas mieguistas.Galvoju maz dar del tos zaizdos tokia reakcija.O jei taip po kiekvieno skiepo jis man atkris blink.gif


O jums ne infekcija? geriau pasirodykit gydytojui...
Atsakyti
Mano vaiku idreske valkataujantis katinas... unsure.gif Galvojau ne skiepyti, bet medikai prigazdino ir va jau siandiena antraji skiepa gavom, kol kas salutinio poveikio nespastebejau, bet pries menesi vaikas persirgo infekcine mononukleoze, gydytojai sake neskiepyti 3-4 men., bet tokiam atvejui kontraindikaciju nera verysad.gif gal zinot okios itrakos gali tureti sie skiepai tokiu atveju, labai bijau, kad imunines sistemos mano maziui neisbalansuotu. Ta katina maciau siandiena, kadangi gyvename mazame miestelyje esu 100 proc. isitikinusi, kad tas pats, galvoju ketvirta karta neskiepysiu jei po 10 dienu vel matysiu ta bjaurybe
Atsakyti
Rugpjūčio 18 d. mano mergytę (1,4m) taip pat apdraskė nežinomas, įtariu benamis katinas verysad.gif Mums taip pat patarė skiepytis. Jau turėjom 3 skiepus.
Po 1 skiepo - po nakties turėjo 37,6, vėliau 37,3 tempos
Po 2 skiepo - viskas liuks
Po 3 skiepo - paraudo rankytė aplink dūrį.

Kadangi apdraskė ne prie namų, tai nežinom ar ta katė gyva. Nors visą vasarą, kai ten (prie ežero į mėgiamą vietą) nuvažiuodavom ji gyveno ir neatrodė kažkokia pasiutusi.
Mes galvojam suskiepyti visus 5 kartus.

Gal žinote, kuriam laikui susidaro imunitetas, suleidus visas 5 vakcinas? Gal kažkaip jis po to yra užtvirtinamas? Skirtinguose šaltiniuose - skirtinga info, randu 3 arba 5 metai parašyta.

O dabar jei tarkim vėl kas neduok D. įvyktų - tai jau mes apsaugoti nuo pasiutligės? ar dar kažkokį irgi reiktų "užtvirtinimui" skiepo?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti