Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

QUOTE(Azazella @ 2010 06 01, 16:05)
Tai jei galva plauni kasdien, iseina taip, jog po dvieju dienu efekto nebeliks?


As ziema galva plaunu du kartus i savaite, tai man efektas laikosi apie menesi. Vasara zinoma plaunu beveik kasdien, tai stiprus efektas menesi man neissilaiko. Bet mano plaukai is prigimties yra labai sausi. Kitokios strukturos plaukams efektas laikosi ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2010 06 01, 18:29)
Laminavimui naudojamas Paull Mitchell Inkworks- Clear:
is cia:
http://cgi.ebay.co.u...19ba36c8aa#shId
Kiek pamenu, uz siuntima prase apie 12- 14 doleriu. Is cia yra pigiausia pirkti. Buteliuko uztenka 10 kartu netaupant ir gaunasi 10 kartu pigiau nei kirpykloj. Mokslo uzsitept tikrai nereikia. Beje, kai siunciausi, paprasiau, kad parasytu kaina 6 dolerius ant invoice lapelio tam,kad taxu nemoket, tai mielai sutiko smile.gif

O sitas spalvotas? ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 07 birželio 2010 - 20:55
O as siandien nuejau i Vilniaus grozio salona, jie prekiauja Sebastiano priemonemis, turi laminato sampunus, balzamus, bet kaip paklausiau apie pati laminata - tai pasake, kad jau issimta is prekybos, nes tai yra atgyvena ir kazkaip jo nebegamina. Tai taip ir nesupratau g.gif
Atsakyti
as sebastiano "celofana" parsisiunciau is sleekhair.com, ten ir goldwell inner effect priemoniu yra.. ax.gif tik dabar doleris baisiai pakiles yra, kazin ar pigiau gaunas nei lt pirkt g.gif
taip pat suradau, kad klaipedoje su sebastian laminavima daro edene taikos pr.. ten ir paciu priemoniu galima nusipirkt..
laminavimo kaina sake nuo 80 lt, kaip paklausiau kiek mano plaukams kainuotu (pas mane zemiau peciu), tai sake bus 80.. pirmadieni einu darytis, bet jauciu, kad koki 100 tikrai suplosiu doh.gif pasidarysiu viena salone paziuret kaip ir kas, o tada namie bandysiu.. ax.gif

o tai galima ta laminavima dazniau daryt nei 1 karta i menesi? nes as galva plaunu kasdien, tai po kokiu 3 savaiciu jau noretusi vel darytis.. bet kad nebutu per daug..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnetism: 09 birželio 2010 - 17:46
QUOTE(magnetism @ 2010 06 09, 14:43)
as sebastiano "celofana" parsisiunciau is sleekhair.com, ten ir goldwell inner effect priemoniu yra..  ax.gif tik dabar doleris baisiai pakiles yra, kazin ar pigiau gaunas nei lt pirkt  g.gif
taip pat suradau, kad klaipedoje su sebastian laminavima daro edene taikos pr.. ten ir paciu priemoniu galima nusipirkt..
laminavimo kaina sake nuo 80 lt, kaip paklausiau kiek mano plaukams kainuotu (pas mane zemiau peciu), tai sake bus 80.. pirmadieni einu darytis, bet jauciu, kad koki 100 tikrai suplosiu  doh.gif pasidarysiu viena salone paziuret kaip ir kas, o tada namie bandysiu..  ax.gif

o tai galima ta laminavima dazniau daryt nei 1 karta i menesi? nes as galva plaunu kasdien, tai po kokiu 3 savaiciu jau noretusi vel darytis.. bet kad nebutu per daug..


Sveikute. As kai domejausi del laminato, tai suzinojau kad Ramunes Linijoje kaina nuo 50 lt. Mano ilgi tankus plaukai tai man butu kainave 80. Kaina priklauso kiek gramu sunaudos laminato, bet man atrodo kad ten gautusi pigiau nei Edene.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2010 06 09, 18:49)
Sveikute.  As kai domejausi del laminato, tai suzinojau kad Ramunes Linijoje kaina nuo 50 lt.  Mano ilgi tankus plaukai tai man butu kainave 80.  Kaina priklauso kiek gramu sunaudos laminato, bet man atrodo kad ten gautusi pigiau nei Edene.smile.gif



o su kokiom priemonem ten daro? as kazkaip labai buvau sebastiano uzsikepus, kad radau ten, daugiau ir nebeieskojau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 06 09, 15:54)
o su kokiom priemonem ten daro? as kazkaip labai buvau sebastiano uzsikepus, kad radau ten, daugiau ir nebeieskojau..  ax.gif


Sebastiano ir naudoja.smile.gif Pasiskambink dar pasiklausinek. As kalbejau su kirpeja Sarune, o ar kitos daro nezinau.
Atsakyti
Radau va ką:
http://www.yury.lt/l...nts/laminavimas

Gal kas ten kirposi? Norėjau paklausti kainos ir ar patiko šukuosena. smile.gif
Atsakyti
magnetism-nepamirsk priskaiciuoti 2 galvos plovimu ir fenavimo wink.gif kaina tikrai taps didesne
Atsakyti
nu va pasidariau laminavima su sebastian edene.. doh.gif sumokejau vis tik 80, kaip ir sake, bet likau nepatenkinta.. pirmiausia pries dedant laminata, neplove galvos, o purske su vandeniu, kad sudrekint plaukus ir tepe laminata (nu atseit pries diena ploviau galva, tai nereikia) doh.gif bet tai kad pilni plaukai formavimo priemoniu, tai dzin ar kaip cia blink.gif g.gif ant pacio laminato raso, kad reikia sildyt 20 minuciu, man kept po tuo bliudu reikejo 45, siaubas kaip atsibodo, ir dar klausimas ar is to kokios naudos buvo g.gif nu ir galu gale isplove galva, bet net ne su sebastian priemonemis, o su milkshake.. tai plaukai neatrodo ir nesijaucia ispudingai.. po goldwello buvo zymiai geresnis rezultatas:unsure: tai ir nesuprantu ar cia del mano manymu netinkamo atlikimo toks rezultatas niekam tikes ar kaip cia.. g.gif
kol kas 1:0 goldwello naudai smile.gif
Atsakyti
Kur tokia procedura rasti Siauliuose? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 06 14, 14:25)
nu va pasidariau laminavima su sebastian edene..  doh.gif sumokejau vis tik 80, kaip ir sake, bet likau nepatenkinta.. pirmiausia pries dedant laminata, neplove galvos, o purske su vandeniu, kad sudrekint plaukus ir tepe laminata (nu atseit pries diena ploviau galva, tai nereikia)  doh.gif bet tai kad pilni plaukai formavimo priemoniu, tai dzin ar kaip cia  blink.gif g.gif ant pacio laminato raso, kad reikia sildyt 20 minuciu, man kept po tuo bliudu reikejo 45, siaubas kaip atsibodo, ir dar klausimas ar is to kokios naudos buvo  g.gif nu ir galu gale isplove galva, bet net ne su sebastian priemonemis, o su milkshake.. tai plaukai neatrodo ir nesijaucia ispudingai.. po goldwello buvo zymiai geresnis rezultatas:unsure: tai ir nesuprantu ar cia del mano manymu netinkamo atlikimo toks rezultatas niekam tikes ar kaip cia..  g.gif
kol kas 1:0 goldwello naudai  smile.gif

nu cia dabar g.gif matomai meistre labai laiko neturejo.As tai dabar naudoju is viso tik Sebastiano laminates sampuna ir kondicionieriu,ir man laminavimo net nereikia.Is viso laminavausi 3 kartus ir po to pradejau naudoti laminates serijos sampuna ir kondicionieriu,tai thumbup.gif
Atsakyti