Įkraunama...
Įkraunama...

Klasika ir provansas

QUOTE(mamagabi @ 2016 10 26, 19:13)
Man langines grazu smile.gif, bet jei jos atveriamos, tai reiskia, kad ant palanges nelabai ka galima laikyti, nes tai kliudys jas varstyti. Na...arba ju tada visai nevarstyti, bet tada kaip varstymas kaip ir netenka prasmes.
Tada lieka stacionarios - kilnojamos/surenkamos i virsu.
Naktiniu tankiu uzuolaidu nesirinkciau - ne visai ta aplinka bei nedidele/kompaktiska erdve, todel net sesios naktinio audinio ''juostos'' patalpa apsunkins dar labiau ir pavers buduaru. Jei jau uzuolaidos, tai kaip sydas - vidutinio tankumo ir ''sunkaus'' kritimo, kad klostes mestusi kuo smulkesnes, o ne papustos ir atsoke nuo sienos.
Dar vizulka pamastymui:


Mamagabi, jau kaip ačiū už padrąsinimą ir vizulkęsmile.gif Ant palangių didelio davatkyno nedaryčiau, bet vistiek lempa kokia, vazonas ir pan. Manau, kad dažnai varstyti (langines) ar kilnoti (žaliuzes) didelio reikalo nebūtų, pasuki lenteles kaip reikia ir psio, tik vienų ir kitų montavimo galimybes, kainą ir kaip funkcionuoja dar reikia išsiryškinti.
Vietoj buduaro, geriau ant sienų regėčiau meną smile.gif Galvoju, labai užsinorėjus užuolaidų, tai jas ir vėliau įsabačinti galima. O vat jei prigrežiosiu skylių karnyzams, o po nutarsiu, kad vistik pereboras, bus liūdesys.

Pasiknisau giliau po internetą. Visai tos žaliuzės-langinės suderinamos su klasika, ypač karibų jūros ar verges Izauros biggrin.gif
http://www.oldhouseo...dow-treatments/
Čia ir pvz simpotni ir filmukai, kaip veikia, tik vargu, ar daug ką iš to LT rasiu: https://www.hunterdouglas.com/shutters
Fainas derinys https://www.theshutt...h=460?width=220
O net prie Ikejos tinka biggrin.gif https://www.theshutt...allery/cali-(6)
Papildyta:
QUOTE(reg @ 2016 10 26, 21:57)
Mane irgi domina panašus klausimas - dar galvoju apie plėvelę, klijuojamą ant stiklo, kad iš lauko nieko nesimatytų. Gal kas patars- ar verta? Domina kaina, pliusai ir minusai. Atleiskit, jei ne toj temoj paklausiau - bet ši aktyvesnė...

Mačiau pas pažįstamus. Dieną tą funkciją atlieka puikiai, bet, uždegus viduj šviesą, tai tas pats kas paprastas stiklas. Dėl kainos nepasakysiu, bet jaučiu, kad medinės žaliuzės gerokai brangiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 26 spalio 2016 - 21:56
QUOTE(Y2K @ 2016 10 26, 17:55)
man susidarė įspūdis, kad pas Jus šiuolaikiškas stilius. Tai puikiai tinka ir grindų spalvos. Valymo prasme, aišku, kad mažiau teplios medžio spalvos, nei baltos. Pas mane grindų spalvos - dėl praktiškumo ir iš tingumo (tingėjau užsisakinėt iš inepo baltas, + jų pristatymo mokestis nelabai draugiškas).

mano is tikruju klasikinis stilius su modernumo elementais, na ne provansas bet ir ne visiskas modernas ar tas siuo metu lb madingas svediskas. Drauges vyras dirba su dekorais tai pasikvieciau ji del grindjuosciu, jis man siulo sitas:
https://www.facebook...t...e=3

Bet jos nera pigios ir montavimo kaina dviguba nei paprastu grindjuosciu. Nzn mane kazkaip traukia prie baltu. Gal delto kad durys baltos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 26 spalio 2016 - 21:46
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 26, 21:44)

Bet jos nera pigios ir montavimo kaina dviguba nei paprastu grindjuosciu. Nzn mane kazkaip traukia prie baltu. Gal delto kad durys baltos.

tai darykite baltas. jetau, jus del kiekvieno pirstelejimo lekiat i SM?
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 26, 22:44)
mano is tikruju klasikinis stilius su modernumo elementais, na ne provansas bet ir ne visiskas modernas ar tas siuo metu lb madingas svediskas. Drauges vyras dirba su dekorais tai pasikvieciau ji del grindjuosciu, jis man siulo sitas:

Bet jos nera pigios ir montavimo kaina dviguba nei paprastu grindjuosciu. Nzn mane kazkaip traukia prie baltu. Gal delto kad durys baltos.


Saulėsvaike, dėl valymo tai vargsit ir išraityme dulkės dailiai matysis, bet jei patinka ir finansai leidžia, tai kodėlgi ne. Prie baltų durų tai tikrai derės, tiesa dar klausimas kaip pačios durys atrodo. Ir jei kažkada, nelabai užilgo, tą butą keisit, o grindjuostės kainuoja daug, tai klausimas, ar verta kišti pinigus. Aš asmeniškai nekiščiau.

Tokia mintis šovė, FB fotkes pavarčius - kur interjerai pritempinėjami prie klasikos, kaip fotkėse, kitokios grindjuostės nei baltos ir nesižiūrėtų.

Bet tai ką fotografas reiškia: saulėsvaiko FB nuorodoj yra šito interjero http://www.interjera...yvenamasis-1769 gabalų kitu kampu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 26 spalio 2016 - 22:14
QUOTE(Y2K @ 2016 10 26, 22:58)
Saulėsvaike, dėl valymo tai vargsit ir išraityme dulkės dailiai matysis, bet jei patinka ir finansai leidžia, tai kodėlgi ne. Prie baltų durų tai tikrai derės, tiesa dar klausimas kaip pačios durys atrodo. Ir jei kažkada, nelabai užilgo, tą butą keisit, o grindjuostės kainuoja daug, tai klausimas, ar verta kišti pinigus. Aš asmeniškai nekiščiau.
Jos poliuretaninės?

Taip.
Durys bus paprastos baltos lygios. Sake paziurines ir pigesniu variantu. smile.gif
Del keitimo, as nesu linkusi galvoti keisiu ar ne. Darau taip kaip man norisi ir kaip man grazu smile.gif o dizainere sake, na jei ka veliau brangiau parduosi ar isnuomosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 26, 23:12)
o dizainere sake, na jei ka veliau brangiau parduosi ar isnuomosi  biggrin.gif


dėl grindjuosčių? Mdaaa
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 26, 22:40)
Mačiau pas pažįstamus. Dieną tą funkciją atlieka puikiai, bet, uždegus viduj šviesą, tai tas pats kas paprastas stiklas. Dėl kainos nepasakysiu, bet jaučiu, kad medinės žaliuzės gerokai brangiau.

Žaliuzių kainą jau žinau, apie jas galvojau pirmiausia. Bėda net ne kainoje - baltos ir man nelabai, o natūralaus medžio spalvos gali labai šviesą sugerti, beto man gražesnės platesnės, o paaiškėjo, kad prie lango rėmo galima tvirtinti tik siauras - todėl ir ieškau kitų sprendimų, bet tikriausia teks tenkintis standartiniu - dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis, nors ir kaip to nenoriu...
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2016 10 26, 23:16)
Žaliuzių kainą jau žinau, apie jas galvojau pirmiausia. Bėda net ne kainoje - baltos ir man nelabai, o natūralaus medžio spalvos gali labai šviesą sugerti, beto man gražesnės platesnės, o paaiškėjo, kad prie lango rėmo galima tvirtinti tik siauras - todėl ir ieškau kitų sprendimų, bet tikriausia teks tenkintis standartiniu - dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis, nors ir kaip to nenoriu...


Kiek radau, kai kurie (skirpus ir dextera) teigia, kad dažo bet kuria RAL/NCS spalva.
O pas ką žiūrėjot ir kiek už kv. metrą, jei nepaslaptis?

O būtinai tiesiai ant lango norit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 26 spalio 2016 - 22:35
QUOTE(Y2K @ 2016 10 26, 22:15)
dėl grindjuosčių? Mdaaa

mane apsvitimas aplanke siandien. ogi su mumis bendrauja vaikas, kuriam truksta demesio. ne naujiena forumuose. Negali pilnametis zmogus tokias nesamones rasineti, nemoketi teisingai profesiniu terminu parasyt ir t.t., ir pan. na niekaip negali, jei su vystymusi viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 26, 23:24)
mane apsvitimas aplanke siandien. ogi su mumis bendrauja vaikas, kuriam truksta demesio. ne naujiena forumuose. Negali pilnametis zmogus tokias nesamones rasineti, nemoketi teisingai profesiniu terminu parasyt ir t.t., ir pan. na niekaip negali, jei su vystymusi viskas ok.

drinks_cheers.gif gal išaugs…
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 26, 23:23)
Kiek radau, kai kurie (skirpus ir dextera) teigia, kad dažo bet kuria RAL/NCS spalva.
O pas ką žiūrėjot ir kiek už kv. metrą, jei nepaslaptis?

Tai nudažytos nepatiko- man gražiau kai matosi medžio raštas, nes dažytos tai kaip plastikinės atrodo. O kaina tai visur panaši - apie 50 EUR už kvadratinį metrą. Kokybė man atrodo geriausia Skirpus- turėjau jų natūralias ritinines užuolaidas - tai 8 metai, jokių nusiskundimų ir keisti nereikia
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 26, 23:15)
dėl grindjuosčių? Mdaaa

ne tik del ju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2016 10 26, 23:24)
mane apsvitimas aplanke siandien. ogi su mumis bendrauja vaikas, kuriam truksta demesio. ne naujiena forumuose. Negali pilnametis zmogus tokias nesamones rasineti, nemoketi teisingai profesiniu terminu parasyt ir t.t., ir pan. na niekaip negali, jei su vystymusi viskas ok.

as esu vaikas? O jus i save paziurite? Jau kelis komentarus apejau, matau, kad bandote mane provokuoti ir saukiate sau demesio. Bet vis tiek, as parasau, jus atgal, as parasau-jus atgal. Jums ka sudetinga suvokti kad tai yra mano pirmi namai ir man kyla milijonas klausimu, paklausiu dizaineres, paklausiu vieno kito draugo, paklausiu supermamose. Susidelioju viska, pamedituoju ir nusprendziu. O kaip kitaip man nusprest jei ne per kitu zmoniu realia patirti.
Jei vel kibsite prie dizaineres as paskutini karta pakartosiu. Dizaineris kuris apstato namus nuo pradzios iki galo kainuoja daugiau nei 10 eur kw, cia nesvarbu kokia kvadratura. Tikiuosi supratote ka as noriu Jums pasakyti ir tema sita baigta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 27 spalio 2016 - 00:00