Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

QUOTE(rosenda @ 2017 01 17, 23:46)
Done  rolleyes.gif.... beveik  rolleyes.gif  , trūksta tik kėdžių prie salos, bet greit bus ir tos.




wub.gif gražu mirksiukas.gif velniškai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2017 01 18, 13:30)
Indaplove iskart prie saldytuvo siame variante
IKea turi 45 cm indaplove , tai ir fasada jai turi , ji tik stalcius neturiu 45 cm, ten eina 20*40*60*80 cm pas ja .

Ai, aišku, kažkaip kai nereikėjo tokios indaplovės, tai neužmačiau 45cm fasadų.

QUOTE(evvva @ 2017 01 18, 13:30)
taip , prie kaitlentes kampines spinteles islendimas 25 cm ,paskui eina 80 cm stalciu blokas su kaitlente . aisku galima daryt 60 cm bloka +20 kargo ...bet man rodos 80 cm stalciau gal geriau rolleyes.gif

Iš pradžių maniau kad kaitlentės spintelės plotis 60 cm , tai norėjau pasiūlyti iki 80cm smile.gif . Tik jei kaitlentės spintelė 80cm, ne visai suprantu kaip viršutinės spintelės eina. Kampinė 68cm + siaura 20cm, o po to 80cm su gartraukiu? Ar nebus problemų gartraukį montuojant? Man berods 80cm spintelei, ikėjos programa net nedavė pasirinkti gartraukio unsure.gif Nors galbūt kitų firmų yra ir 80cm pločio gartraukių.
Atsakyti
Hm, neleidžia cituoti kotais SM unsure.gif
Ačiū visoms wub.gif

Ant sienelės nieko nedesim, nereikia...

Atsakyti
Auruma, kaip jus ta gartauki Ikea programoje pasirenkat? Visa vakara sedejau ir nesugebejau. Ar tam reikia rinktis spinteles su vertikaliomis durelemis?

Rosenda - nenusitasko jums sienos?
Atsakyti
Sveikos gyvos. Labai tikiuosi, kad priimsit dar vieną naujokę į pokalbius. Virtuvę dar gaminti anksti, bet temas perskaityti ir užrašus užsivesti turbūt jau galima. Kol kas turiu tik vieną klausimą, ar 4,2 metro virtuvei užtenka? Kadangi dar galim koreguoti vidų, tai ir nežinau, ar užteks, ar prašyti dar kokį kampą daryti. Šalia virtuvės bus sandėliukas, kuriame galvoju laikyti didelius ir retai naudojamus puodus, kombainą ir pan. Plane vaizdas toks.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2017 01 18, 13:03)
Rosenda - nenusitasko jums sienos?

Visiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
Rosenda, laaaaaaabai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2017 01 18, 15:03)
Auruma, kaip jus ta gartauki Ikea programoje pasirenkat? Visa vakara sedejau ir nesugebejau. Ar tam reikia rinktis spinteles su vertikaliomis durelemis?

Aš rinkausi spintelę su vertikaliom durelėmis. Bet dabar pabandžiau, tai leidžia ir su horizontaliomis durelėmis. Svarbu, kad spintelės plotis būtų 60cm. Tuomet pažymėjus spintelę, dešinėje yra punktas "Pagrindinis", kur galima keisti spintelės išvaizdą (fasadus, rankenėles). Tai ten yra ir punktas "Gartraukis", kur galima iš sąrašo pasirinkti. Bet jis yra tik tuomet kai spintelė 60cm pločio, kitu atveju nerodo.
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2017 01 18, 11:30)
Merginos pasisakykit visos ,kuo daugiau jusu pasisakymu tuo geriau ,pagelbesit zmogui  tongue.gif  ,

O mums kas iš to? biggrin.gif
Šiaip jau man ta virtuvė nestiliova, o kai man negražu, aš tada net gilintis nepradedu smile.gif Atsiprašau, čia mano asmeninė nuomonė, mano skonis nėra tobulas, kiekvieno skonis yra kitoks, bet aš ankstesnėse temose jau gal kokias 5 tokias aptariau ir pasisakiau, kas man nepatinka. Tai dabar kartot vėl tą patį - tiesiog nusibodo. Lai sako kažkas, kas dar niekam nieko nesakė biggrin.gif


Man gražios virtuvės kaip Rosendos biggrin.gif Ir dar čia buvo gražių pridėta, kieno buvo ta su stiklo burbulais kabančiais? O kieno buvo ta su tokiom pilkom grindim, įdomia lubų konstrukcija, gražiom kėdėm, irgi su betonu? Kur vaizdas gražus pro langą? Va, tokios man gražios biggrin.gif

QUOTE(ptashka @ 2017 01 18, 11:30)
Taigi geliniai visokie lakavimai ir priauginimai siaip yra biggrin.gif

O po kriaukle? Neerzina, jei slapia ranka reikia atidaryti siukslaideziu bloka? As galvoju apie blizgius fasadus (vis dar optimiste) ir isivaizduoju, kad jei slapia ranka nuolat traukelioji lauk siuksliadezes, tai nusiciupineja baisiai ta frezavimo vieta

Eik tu, tada man nagai išvis nukrenta nafig, po tų gelinių aš juos pusę metų gaivinu...


Neerzina, nes blizgi ta plokštė labai lengvai valosi. Sakau (irgi kartojuosi n-tą kartą) - blizgi plokštė kažkodėl valosi labai puikiai, priešingai negu stiklas koks, kuris irgi blizgus, o valosi kažkodėl šūdinai, jį ten blizgink, trink, o čia - brūkšt belekuo, ir viskas. Pereita mano virtuvė buvo matinės plokštės - tokios kaip apelsino žievelė - ir su rankenėlėm, tai šita negaliu atsidžiaugt, į matinę net žiūrėt nenorėčiau.

Bet aišku, per jėgą nekišu, kiekvienam kitaip. Čia nėra vienos teisybės. Bet jei reiktų daryti kitą virtuvę, tai tikrai vėl imčiau blizgančią plokštę ir frezavimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 sausio 2017 - 14:23
QUOTE(Jonete @ 2017 01 18, 13:30)
Rosenda,  laaaaaaabai gražu  wub.gif

Ačiū, Jonete 4u.gif

Atsakyti

Aciu merginos uz atsakymus. Kas atrasete, visos vienareiksmiskai uz elektr. orkaite.

As ir uz elektrine, bet, kad mano vyras su manim megsta pasigincyti, kad dujine orkaite ir gerai, kam tau tos elektrines.   

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2017 01 18, 15:19)
Neerzina, nes blizgi ta plokštė labai lengvai valosi. Sakau (irgi kartojuosi n-tą kartą) - blizgi plokštė kažkodėl valosi labai puikiai, priešingai negu stiklas koks, kuris irgi blizgus, o valosi kažkodėl šūdinai, jį ten blizgink, trink, o čia - brūkšt belekuo, ir viskas. Pereita mano virtuvė buvo matinės plokštės - tokios kaip apelsino žievelė - ir su rankenėlėm, tai šita negaliu atsidžiaugt, į matinę net žiūrėt nenorėčiau.

Bet aišku, per jėgą nekišu, kiekvienam kitaip. Čia nėra vienos teisybės. Bet jei reiktų daryti kitą virtuvę, tai tikrai vėl imčiau blizgančią plokštę ir frezavimus.


Aš irgi žiauriai patenkinta blizgia plokšte, valau su pačia paprasčiausia mikropluošto šluoste iš maximos ir negaliu atsidžiaugti, kaip lengvai nusivalo bigsmile.gif prieš tai turėjau virtuvinį, kur fasadai buvo iš vidutinio tamsumo ale medžio rašto, tai pyyyyp šveisk nešveitusi, tie nutapšnojimai vis matydavosi doh.gif o kad rankenėlių nėra, tai iš vis fantastika yahoo.gif
Atsakyti