Įkraunama...
Įkraunama...

Minkštų baldų atnaujinimas

Nusiziurejome mums patinkanti komplekta, bet liko ne maziau svarbus klausimas-gobelenas. Akys kazkaip krypsta prie sviesesniu,bet tamsus turbut zymiai geriau, juolab, kad namie mazas vaikas. Pagal kokius kriterijus gobelena rinkote jus? Kokius geriausia rinkti-lietuviskus, ar importinius? gal kas turite kokiu nuotraukyciu rolleyes.gif Prasau, patarkite
Atsakyti
Norime pakeisti minkšto kampo gobeleną salone. Gal kas nors keitėte ir galite parekomenduoti gerą įmonę ? Ir kur Vilniuje nusipirkti gražaus gobeleno ? g.gif
Atsakyti
na žinau viena parduotuvę, kur gobelenų tikrai didelis pasirinkimas - tai Audėjas, Zarasų g. 24/1, čia link Markučių važiuojant, patogiausia ko gero nusileisti Olandų gatve. tik neieškok gobeleno Audėjo baldų centre, ta gobelenų parduotuvė nėra ypatingai išreklamuota, įėjimas į ją yra už kampo nuo to baldų centro durų.

Atsakyti
Turiu sofą-lovą, kurios gobeleną norėčiau pakeisti (tiksliau- ten tokie uzvalkalai nusiimantys). Klausiau gamintojų- bet kai pamačiau gobelenus, priskirtus tai sofai- blink.gif . Mielai užsisakyčiau pas jurgelius-meistrelius. Šiandien atsiverčiau Alio, o ten gal dešimt viens nuo kito nesiskiriančių skelbimų g.gif .

Gal kas turit patirties? Kokią firmą rekomenduotumėt Vilniuje? Kaip jų gobelenų pasirinkimas, ar reikia pačiam medžiagą susirasti? Kaip kokybė? Kaip kainos?
Atsakyti
na man tėvai atidavė seną sofa ir du fotelius, šiazip baldai labai išlaikyti tik gobelenas buvo nusitrynęs, o medis lyg raudonmedzioi imitacija (dazytas buvo). Tai kai nuveziau pas meistrus i toki garažėlį, gobeleną užsisakiau pas juos, šiaip norėjau pirkti gobeleną iš spec parduotuvės, bet kainos man ten pasirodė didesnės nei pas tuos meistrus. gobeleną pasirinkau iš geresnių 40lt/m. šiaip gražūs gobelenai po 20-25 lt/m, bet jiems garantija tik 5 metai. o kadangi mano baldai stovi gyvenamajam kambary, kur visi valgom, žiūrim tv ir t.t. tai rinkaus ilgaamžiškesnį ryškiai oranžinį su ornamentu. baldų medieną nušlifavo nulakavo, gavosi šviesuas natūralaus medžio baldai. o gobelenas labai gražiai tiko, tai mano sopkelė ir foteliukai labai jau simpatiškai gavosi. dabar visi džiaugiamės.....
mokėjau už viską 800lt. nu daugoka, bet vertėjo...
Atsakyti
mes irgi ieškom kur atsirestauruot savo seną supamą krėslą. Nesinori į nepatyrusių meistriukų rankas atiduot, nes su istorija tas baldas.
Taigi, irgi įdomu, Kur Vilniuje galima rast tokį servisą?
Atsakyti
oi mes ir kaip tik vilniuj ieškom, bet tiksliau ieškom gobeleno. paprasto, norėčiau labiasuiai senovinio su gėlėm ornamentais, be pukelio. ir kuo pigesnio gal žinot kur tarybinio galim būtų nusipirkt? o persivilkt patys žadam smile.gif
Atsakyti
Jurga, labas mirksiukas.gif ,
is to paties Alio galiu pacituot tik viena skelbima, kuriame rasoma apie antikvariniu baldu restauravima. UAB MILORA, 868752857. Bet nebandziau ju, tai negaliu rekomenduot. Esam Vilniuje restaurave tris antikvarinius fotelius su jurzolem, ranku darbo- sutvarke greitai ir pigiai (apie tris penkiasdesimt kainavo vienas), bet sugadino nesvietiskai. Siules lievos, jurzoles nepakeistos. blink.gif Nusivezem juos i Ryga pas viena gera zymu meistriuka, ten sutvarke, bet kaineles doh.gif - viena foteli sutvarkyt kainavo tukstanti. blink.gif

O daba mums reikia labai paprastute siuolaikine sofa, tikrai susitvarkytu ir garaze kokiam. Duokit kas rekomendacija isbandytu meistru, a. mirksiukas.gif

Ir dar- kur jus perkat audinius baldams? Buvau vakar Audejo parduotuvej. Dar kazkur noreciau pasizvalgyti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 08 23, 12:09)
Ir dar- kur jus perkat audinius baldams? Buvau vakar Audejo parduotuvej. Dar kazkur noreciau pasizvalgyti.  rolleyes.gif

Kai ieškojom sau gobeleno, buvom užklydę į kažkokį "Baldinių audinių centrą" ar "Audimpex" (ar kažkaip pan., bijau pameluot, bo tiksliai pavadinimo ir nepamenu blush2.gif ) Savanorių pr., šalia "Vilniaus baldų". Yra ten šis bei tas, bet "Audėjuj" didesnis pasirinkimas pasirodė... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 25 rugpjūčio 2005 - 23:52
Ir man parupo sitas klausimas. Jau nusiziurejau baldus, bet nezinau, koki gobelena rinktis. Bet problema labiau kilo ne del spalvos, o del pacio gobeleno fakturos. Gal kas zino, koks gobelenas butu patvaresnis ir ne taip greitai nusitrintu? Bandziau "Baldu rojuje" tokio dalyko isklausti pardavejos, bet ji tik susnekejo, kad dabar visi gobelenai geri, tinkami baldams ir kad rinkciausi tik pagal spalvas ir rastus. Bet manes toks pasakymas neitikino. Dabar toks didelis pasirinkimas - vieni gobelenai ploni, kiti stori, panasus i zomsa, velveta ir t.t. Gal kas galetu patarti ar is praktikos pasakyti, kad vienu ar kitu gobelenu dabar tikrai nesirinktu?
Atsakyti
is praktikos nepasakysiu, tik zinau, kad yra gobelenu, kurie lengvai valomi, jei ant ju uzpili bet koki skysti. atsparus flomasteriams - gali nuvalyti parasta sluoste ir visiskai nebijo vaiku tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 10 06, 16:02)
is praktikos nepasakysiu, tik zinau, kad yra gobelenu, kurie lengvai valomi, jei ant ju uzpili bet koki skysti. atsparus flomasteriams - gali nuvalyti parasta sluoste ir visiskai nebijo vaiku  tongue.gif  tongue.gif


Tokie butu labai neblogai thumbup.gif Tik idomu, ar lietuviu technologijos tiek pazenge, kad tokius gobelenus gamintu? Nes isiuzejau lietuviu gamybos baldus ir jie paginde traukia juos lietuviskais gobelenais. Nebent reikia paciai nupirkti gobelena kokioje nors specializuotoje parduotuveje ir bandyti tartis, kad juo aptrauktu.
Atsakyti