Įkraunama...
Įkraunama...

Minkštų baldų atnaujinimas

QUOTE(Spyrga @ 2005 10 14, 13:57)
va nors kazkas atsirado, kas gali kazka pasakyti  4u.gif
o koks pas jus gobelenas - lietuviskas, uzsienietiskas? ar jus specialiai uzsakinejom, kad gobelena tuo, kaip pavadinai, tefloniniu sluoksniu padengtu ar jau toks buvo pagamintas? nes as jau kazkur internete pasiskaiciau, kad lygtais reiktu toki dalyka specialiai uzsakineti  g.gif
odiniu baldu gal ir noreciau. bet va, turiu katina. nors jam ir nagus karpau, ir jis lygtais baldu nedrasko, bet nenoriu rizikuoti. ka gali zinoti, kaip ilgainiui bus  blink.gif


Pas mus baldai daniški, pirkom Dalios balduose, mokėjom nemažai. blush2.gif
Dėl to apsauginio sluoksnio, nieko mes neužsakinėjom, kai pasakojo apie gobeleną tai ir pareiškė pardavėja, jog tas gobelenas dengtas apsauginiu teflono sluoksniu... Bet nuo katino nagų jis tikrai neapsaugos schmoll.gif Ir jei nebūtų pasakiusi pardavėja, tai niekaip aš neatskirčiau ar padengtas, ar ne schmoll.gif
Mano draugė neseniai pirko sofkutę Rojaus balduose, Kaune, tai pas ją gobelenas tokia švelni medžiaga (lyg zomša, bet ne zomša ir ne veliūras), tai va į jį katino nagai neįkimba mirksiukas.gif Katinas irgi apkarpytas. O tokį gobeleną kaip pas mus, tai drąsiai sudorotų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2005 10 18, 16:18)
Pas mus baldai daniški, pirkom Dalios balduose, mokėjom nemažai. blush2.gif 
Dėl to apsauginio sluoksnio, nieko mes neužsakinėjom, kai pasakojo apie gobeleną tai ir pareiškė pardavėja, jog tas gobelenas dengtas apsauginiu teflono sluoksniu... Bet nuo katino nagų jis tikrai neapsaugos schmoll.gif Ir jei nebūtų pasakiusi pardavėja, tai niekaip aš neatskirčiau ar padengtas, ar ne schmoll.gif
Mano draugė neseniai pirko sofkutę Rojaus balduose, Kaune, tai pas ją gobelenas tokia švelni medžiaga (lyg zomša, bet ne zomša ir ne veliūras), tai va į jį katino nagai neįkimba mirksiukas.gif Katinas irgi apkarpytas. O tokį gobeleną kaip pas mus, tai drąsiai sudorotų mirksiukas.gif


bet aplamai jus esate patenkinti tokiu gobelenu ar dabar jau rinktumetes kitoki?
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2005 10 18, 15:22)
bet aplamai jus esate patenkinti tokiu gobelenu ar dabar jau rinktumetes kitoki?


Na mes jį neilgai naudojame, kol kas nusiskundimų neturiu. ax.gif Šiaip jei rinkčiausi dar kartą stengčiausi pasirinkt, ką nors pigesnio. Bet va bėda ta, kad lietuviai nu labai jau drumzlinus tuos gobelenus siūlo. Pas mus komplektas raudonas. Ir šiaip Dalios balduose aš radau daugiausia man patikusių gobelenų spalviniu ir ne tik atžvilgiu ax.gif
Atsakyti
Dar remontuoja Linkmenų g. Pavadinimo nežinau, tik telefoną 2751853. Gal kam pravers rolleyes.gif
Atsakyti
na va, po ilgu ieskojimu sprendimas buvo paprastas - nuleki i gobelenu parduotuve, o jie parekomenduoja koki gera meistra. isirasem i eile nemaza blink.gif ir siaip viena sofa trauks tris savaites, kita irgi 3... blink.gif ka ten su ja tiek laiko daro? gal jis sakau, namie neturi baldu, tai savo klientu pagal grafika atsiveza, pasinaudoja, po to gobelena pervelka biggrin.gif biggrin.gif ir atiduoda biggrin.gif

pamirsau pamineti, rekomendavo Audejo baldiniu gobelenu centre.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniaplaukė: 02 lapkričio 2005 - 09:19
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 02, 09:19)
1. nuleki i gobelenu parduotuve, o jie parekomenduoja koki gera meistra, rekomendavo Audejo baldiniu gobelenu centre.
2. viena sofa trauks tris savaites

1. Ar ka nors is situ: UAB"Jlana",JzotovosII,UAB"Nikonoras",UAB"Milora",VasilevskioII?
2. Patyres meistras (zinoma priklauso nuo sudetingumo) gali tai atlikti per diena, taciau kai turi daug darbo, atidavimo laikas ilgeja smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(kropka @ 2005 11 02, 13:54)
1. Ar ka nors is situ: UAB"Jlana",JzotovosII,UAB"Nikonoras",UAB"Milora",VasilevskioII?
2. Patyres meistras (zinoma priklauso nuo sudetingumo) gali tai atlikti per diena, taciau kai turi daug darbo, atidavimo laikas ilgeja smile.gif.



nega;iu [pasakyti, neturiu cia su savim duomenu, nes mano draugas kalbejosi su tuo meistru smile.gif

bet suzinot galiu, jei yra poreikis.
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 02, 14:01)
bet suzinot galiu, jei yra poreikis.

Poreikis yra smile.gif, tad jai nebus keblu mestelk info i cia ar i AZ, bet kokiu atveju- dekui.
Atsakyti
Sveiki, visi 4u.gif
Taip atsibodo sofos lovos spalva, kad nors cry.gif o dar ir susitepė...
Sugalvojau aptraukti ją naujai: norisi spalvingo, įdomaus rašto (gėlėto ar su kokiais spalvingais rutuliais, ornamentais) audinio.
Apsilankiau Kaune keliose man žinomose parduotuvėse, bet nieko panašaus neradau unsure.gif
O taip norisi mokant pinigus, bent jau gauti tai, ko nori doh.gif
Gal kas žinot kokią parduotuvę ar kokį slaptą kampelį biggrin.gif kur galėčiau rasti, tai, ko noriu.
Ačiū už pagalbą ax.gif
Atsakyti
yra gobelenų parduotuvė savanorių pr.,tik tikslaus adreso nežinau: maždaug kitoj gatvės pusėj, priešais anūkėlį, šalia kompiuterių parduotuvės yra didelis toks sovietinis pastatas, tai jame berods IIaukšte....
Atsakyti
Kažkada ir mes labai ieškojom gražaus gobeleno savo sofai-kampui cool.gif Nu tai siaubas kažkoks doh.gif kol atradau patinkantį. Bet kai sužinojom kainą (gobelenas + aptraukimas), tai pagalvojom, kad geriau dar pasitaupysim šiek tiek ir naujus baldus nusipirksim smile.gif
Atsakyti
Apvažiavom visas įmanomas ir jaunos šeimos piniginei įkandamų kainų parduotuves Vln, tai iš tiesų dėl minkštų baldų galėčiau rekomenduoti SBA, Ermitažo baldų saloną. Jau išsirinkom baldus iš SBA. Lenkiški. Galite pažiūrėti www.helvetia.com.pl. Neblogi yra ir www.etap-sofa.pl. Gobeleną renkamės tokį panašų į verstą odą. Tik nesu tikra, ar SBA siūlo juos su tefloniniu padengimu. tas tefloninis padengimas gali būti ant įvairių gobelenų ir yra tikrai jėga thumbup.gif SBA gobelenų nėra didelis pasirinkimas, bet spalvos musų interjerui tinkamos. Šito ale sintetinio zomšo nemėgsta katės - tai beveik svarbiausia buvo renkantis gobeleną tongue.gif Bet kitas klausimas, kaip jis išsisėdi... O manau su šita problema susidursime g.gif Egloshke, ar pas jus neišsisėdėjo duobės ar klostės?
Patarčiau, jei bus galimybė, ta rinkitės su teflonine apsauga.
Jei kas galit mokėti apie 6-7 tūkst., tai aplankykite Auster baldų saloną Kalvarijų g. Vln. Super baldai, tik mums nelabai ikandami ax.gif
Atsakyti