Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingi interjerai, baldai, detalės

Kas yra kičas jau buvo apkalbėta per berods 50 psl. kitoje temoje, ir tai yra atskira tema. Siaubingumas ir kt. labai subjektyvus dalykas. T.y. ko tu niekada nedarytum, kitam yra nesvietiška svajonė. Ir atvirkščiai. Todėl kiekvieną čia pateiktą pavyzdį galima pakoreaguoti pgl save rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 04 03, 13:17)
na, kičas ir siaubas ne visai vienas ir tas pats...
na, gal ne šaipymuisi skirta tema mano... ir nesiruošiu imti pvz čia skelbiamų butų interjerų. labiau norisi parodyti būtent dizaino įmonių kurtų absurdų...
Papildyta:
user posted image

čia dar geriau:

user posted image


super thumbup.gif
Atsakyti
jums leidus, įsiterpsiu į temą 4u.gif , ji man patinka smile.gif

2010-01-06 LR laikrašty publikuota, tipo parduodamas butas, privalumai doh.gif :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurinė: 06 sausio 2010 - 18:42
QUOTE(laurinė @ 2010 01 06, 19:41)
jums leidus, įsiterpsiu į temą  4u.gif  , ji man patinka  smile.gif

2010-01-06 LR laikrašty publikuota, tipo parduodamas butas, privalumai  doh.gif :

blink.gif lotuliukas.gif blink.gif blink.gif Cia tikriausiai kokios babulkos butas buvo, kuri labai mylejo geles, gamta ir darzoves, na jau tie obuoliai pirmoje foto ant lempos thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nespėjau paredaguot, kaip pacitavot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Invincible @ 2010 01 06, 19:43)
blink.gif  lotuliukas.gif  blink.gif  blink.gif Cia tikriausiai kokios babulkos butas buvo, kuri labai mylejo geles, gamta ir darzoves, na jau tie obuoliai pirmoje foto ant lempos  thumbup.gif  lotuliukas.gif


jo, čia gamtos mylėtojo širdžiai mielas kampelis matyt, dar klasiką mėgsta, ir plastiką doh.gif reikia dar mokėti taip įsirengti wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurinė: 06 sausio 2010 - 18:45
maciau skelbime ta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif net krioklys kambary .....
Atsakyti
gal galima nuorodo i skelbima lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gedajus: 07 sausio 2010 - 08:22
Prašom - butas nebrangus, bet gal jau rezervuotas? unsure.gif

http://www.edomus.lt...image_orderby_1

Reklama jam didelė padaryta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinė @ 2010 01 06, 18:41)
jums leidus, įsiterpsiu į temą  4u.gif  , ji man patinka  smile.gif

2010-01-06 LR laikrašty publikuota, tipo parduodamas butas, privalumai  doh.gif :



Nezinau, o man savotiskai grazus ... Toks jausmas, kad zmogus norejo spalvingesni, ryskesni gyvenima susikurti...
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 04 03, 16:18)
na puiku, tai dėkit tai, kas jums baisu smile.gif vieniems viena - kitiems kita smile.gif

visada bus žmonių, kuriems patinka tai, kas kitiems nepatinka... yra daug temų, kur aptariame, giriame ir pan. o ši tema, kaip ir rašiau,skirta tam, kad jūs parodytumėte, kas jums yra negražu / siaubinga...
user posted image

lubos , kaip karsto dangtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2010 01 07, 17:19)
lubos , kaip karsto dangtis  unsure.gif

tiksliai pastebeta blink.gif mega_shok.gif scare.gif
Atsakyti
na nerealus butelis doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti