Įkraunama...
Įkraunama...

Oro kondicionierius

QUOTE(KristiTal @ 2006 07 10, 22:49)
Mes i buta i 4kambarius desim Daikin firmos kondicionierius. Su galutine nuolaida kartu su montavimu gaunasi 12000litu doh.gif , nu bet tikiuosi kad bus tikrai geri.Ryt duosiu uzsakyma biggrin.gif

doh.gif Niu jo... prabanga

Įtariu, kad teks pamiršti šią idėją g.gif Nors pas mane bus tik 2 kamb., tai ir pinigai mažesni, bet dėl keliamo triukšmo vargiai pavyks su kaimynais suderėti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2006 07 11, 16:53)
doh.gif  Niu jo... prabanga

Įtariu, kad teks pamiršti šią idėją  g.gif  Nors pas mane bus tik 2 kamb., tai ir pinigai mažesni, bet dėl keliamo triukšmo vargiai pavyks su kaimynais suderėti  schmoll.gif



As is tikro neisivaizduoju irgi koks tas triuksmas. Bet tai uzsieni, siltuose krastuose, tai visur tos dezes iskistos lauke. O tai tarkim 50 ar 60db, tai cia daug?
O is kitos puses idomu, o ka tie kaimynai galetu padaryti?! ax.gif
Atsakyti
sakykit, o kokis kainos kondicionieriu? Nuo kiek iki kiek svyruoja?
Atsakyti
QUOTE(suliko @ 2006 07 11, 21:39)
sakykit, o kokis kainos kondicionieriu? Nuo kiek iki kiek svyruoja?


As tai nezinau nuo kiek iki kiek svyruoja, bet as parodoj kazkada maciau Daikin firma ir pasiemiau lankstinuka, tai pas juos ir nuejau. Paskui dar cia perskaiciau kad geri. Tai galima sakyti kad tik jie man ir padare samata. Buvau dar nuejusi i tokia kita firma, bet ten kazkaip nekaip jie i mane ziurejo, kazka skubejo, nieko neaiskino, dar siule kinietiskus kazkokius, o Daikin tai man pasake kad kainuotu 15000. Kaip pasakiau kad man jau vieni padare samata del situ, tai tada jau ir jie sako tai jau ir mes galime uzsakyti, bet sakau aciu viso gero. O firmu, kas praekiauja, tai is interneto prisirankiojau, bet nusprendziau neiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristiTal: 12 liepos 2006 - 11:08
pas mumi pries langus kontora, apiestovi 50m atstumu, su ventiliatoriais ant sienu - siek tiek girdisi, bet tai pripratimo reikalas, tas pats ir su kaimynais, is pradziu aziotazas, bet po 1-2 sav pamirstama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ainius: 12 liepos 2006 - 23:15
Sveiki, kiek kondicionierius "valgo" elektros, ar su juo galima tik šaldyti ar ir šildyti? ax.gif
Atsakyti
Mes pirkome toki kad butu galima ir sildyti kartu. O del elektros tai nezinau. I tris kambarius ememe 2kilovatu o i kita 3,5kilovatu.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2006 07 22, 23:20)
Mes pirkome toki kad butu galima ir sildyti kartu. O del elektros tai nezinau. I tris kambarius ememe 2kilovatu o i kita 3,5kilovatu.


Oho doh.gif turputį daugoka, o kokiai kvadratūrai 2 kilovatai? 4u.gif Per kiek laiko atvėsina kambarį pvz. iki 25 laipsnių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jooratuke @ 2006 07 24, 18:36)
Oho  doh.gif turputį daugoka, o kokiai kvadratūrai 2 kilovatai?  4u.gif Per kiek laiko atvėsina kambarį pvz. iki 25 laipsnių?  g.gif



Pas mus kol kas tik tie vambzdziai sienoje, o pastatys viska kaip sienos bus isdazytos. Jo, 2kilowatai daugoka, uztektu vieno, cia 14kvadratu kambarys, bet kazkaip gavosi, kad ta deze kur balkone statysim, tai jei ji butu 2kilovatai, tai turetu kazkaip tik viena isejima. O mums viena deze dviem kondicionieriams viduj, Tai ta deze gaunasi 4kilovatai, o viduj issidalina po du. Bet tai nereik juk naudoti visos energijos.
Atsakyti
QUOTE(Irmuska2 @ 2006 07 11, 10:18)
tikrai nesutinku  schmoll.gif
nes per ilgąjį savaitgalį nupirkom jiems oro vėsintuvą ar kaip jis ten vadinasi, pilamas į jį vanduo ir tada veikia vėjelio principu. Tai nėra net ką lyginti.O karštas oras tikrai negrįžta  schmoll.gif


tai oro drekintuvas, o ne vesintuvas. Jo paskirtis visiskai kita mirksiukas.gif Ir naudojamas jis daugiausiai ziema centriniu sildymu sildomose sausose patalpose

Siaip jau, kondicionierius garsa duoda, bet prie to pripranti (pas mus lauko dalis kampu iseina prie kito musu paciu lango). Idomiausia, kad jis tikrai stipriai ismetineja karsta ora. Todel, kai isijungiam svetainej kondicionieriu, miegamajam uzdarom langus (kitaip miegamajam ima kilti temperatura, ir ne vienu laipsniu). Todel tie nesiojami kondicionieriai nesulyginamai maziau efektyvus...

Atsakyti
Mąstome, galbūt verta mūsų bute įrengti oro kondicionierių. Gal kas galite pasidalinti patirtimi - kokį kondicionierių statyti, kiek tai kainuoja, kokios firmos geriausiai tai padaro, ar nekenkia sveikatai? g.gif
Atsakyti
Noriu pasiteirauti, ar yra tokių, kurie pastatė oro kondicionierių NE SAVO balkone, o ant namo fasado? g.gif Jei taip, ar nesusidūrėt su jokiom problemom? Planavom praėjusią vasarą statyti, bet kainos buvo labai sukilusios, tai atidėjom šį reikalą iki šio pavasario ax.gif . Keliavom su vyrų į rajono seniūniją teirautis, ar galima statyti ant fasadinės naujo namo sienos, tai pasakė, kad nėra jokių reglamentų šiuo klausimuku g.gif . Taigi, sako, galit elgtis kaip tinkami, tik gaukit aplinkinių kaimynų sutikimą. Ta prasme, ar neprieštaraus dėl keliamo triukšmo... g.gif . Ar kas rinkot parašiukus? O štai kaimynai už sienos atvirame savo balkone pasistatė ir neprašę mūsų sutikimo g.gif ...
Atsakyti