Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus durys 2

QUOTE(Sense @ 2017 01 16, 16:34)
Man.tai naujove,kad kates duris drasko. Auklet reikia nuo mazens,nagus karpyt,tai ir nesikarstys po uzuolaidom.

Malonu, kad galėjau Jus nustebinti. Dėkinga už patarimą dėl auklėjimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nežinojau, kad taip reikia biggrin.gif pailiustruosiu kaip atrodo durys į garažą doh.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
O jei rimtai, tai atsakingai žiūriu į savo augintinius, Nerealios patarimus atmintinai žinau. Ko aš su tuo balbiesu neišbandžiau, dzin jam viskas. Nei barimas, nei vandens purškimas, nei plastikiniai buteliai, nei plastikiniai buteliai su kruopom metami ir dar bala žino kas, na niekas nepadeda. Jis laukinis katinas, mažuliukas priglaustas ir baisiai naglas ir su charakteriu. Nei vienos durys namuose negali būti uždarytos ir non stop bando atidaryti šokdamas ant rankenos. Kas laukia užuolaidų galiu nuspėti pagal džiūti pakabintą patalynę, nes atidaro atrakcionų parką. Na o kita katė, tai kaip šuniukas mane visur sekioja ir jei būsiu už durų nuo jos, tai visą laiką draskys duris, kol įsileisiu :
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2017 01 17, 22:56)
Malonu, kad galėjau Jus nustebinti. Dėkinga už patarimą dėl auklėjimo  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Nežinojau, kad taip reikia  biggrin.gif  pailiustruosiu kaip atrodo durys į garažą doh.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
O jei rimtai, tai atsakingai žiūriu į savo augintinius, Nerealios patarimus atmintinai žinau. Ko aš su tuo balbiesu neišbandžiau, dzin jam viskas. Nei barimas, nei vandens purškimas, nei plastikiniai buteliai, nei plastikiniai buteliai su kruopom metami ir dar bala žino kas, na niekas nepadeda. Jis laukinis katinas, mažuliukas priglaustas ir baisiai naglas ir su charakteriu. Nei vienos durys namuose negali būti uždarytos ir non stop bando atidaryti šokdamas ant rankenos. Kas laukia užuolaidų galiu nuspėti pagal džiūti pakabintą patalynę, nes atidaro atrakcionų parką. Na o kita katė, tai kaip šuniukas mane visur sekioja ir jei būsiu už durų nuo jos, tai visą laiką draskys duris, kol įsileisiu :



jei tos durys į garažą, tai turite gana nemažą šalčio tilto, temperatūrų skirtumai dideli, vartais tikrai nesandarūs, tad ir durys turėtų būti tokios pat kaip ir į lauką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tylaa @ 2017 01 18, 09:19)
jei tos durys į garažą, tai turite gana nemažą šalčio tilto, temperatūrų skirtumai dideli, vartais tikrai nesandarūs, tad ir durys turėtų būti tokios pat kaip ir į lauką smile.gif

4u.gif namas nuomojamas ir keikiuosi kasdien del panasiu dalyku ir laukiu neaulaukiu kada issikraustysim.
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2017 01 17, 21:56)
Malonu, kad galėjau Jus nustebinti.

Neklauzada balbiesas. Siaip galvojau ispuikes islepintas kycius biggrin.gif o su laukinukais va taip ir buna, cia jau turbut neperauklesi. Tikrai nustebinot su foto. Prazilciau,jei pamatyciau savo katina taip darbuojantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 18 sausio 2017 - 15:58
QUOTE(Sense @ 2017 01 18, 15:56)
Neklauzada balbiesas. Siaip galvojau ispuikes islepintas kycius biggrin.gif  o su laukinukais va taip ir buna, cia jau turbut neperauklesi. Tikrai nustebinot su foto. Prazilciau,jei pamatyciau savo katina taip darbuojantis.

4u.gif teks trejas duris atpirkti nuomotojams.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2017 01 17, 13:31)
vilnius- roblux.lt, tikrai nesigailesit, daug pazistamu cia daresi, mums taip pat tobulai duris pagamino (grazesniu nesu maciusi biggrin.gif ) kainos ir kobykes santykis labai geras, galima ir proto ribose pasideteti ax.gif


gal galite savo durų foto paviešinti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2017 01 18, 19:24)
gal galite savo durų foto paviešinti?  4u.gif

Taip zinoma, prasom. Tik be grindjuosciu dar nykus vaizdelis toks. vartotojo įkelta nuotrauka oi nzn kodel cia man apverstos foto gaunasi mastau.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 19 sausio 2017 - 20:06
QUOTE(savita1 @ 2017 01 19, 20:02)
Taip zinoma, prasom. Tik be grindjuosciu dar nykus vaizdelis toks. vartotojo įkelta nuotrauka oi nzn kodel cia man apverstos foto gaunasi mastau.gif vartotojo įkelta nuotrauka

o kokia vienu kaina?
Atsakyti
Sveiki visi. Pas mus bute aukštesnės durys, nei standartas (240 cm) ir tai vizualiai aukština kambarį. Darėmės prieš krizę, kai nereikėjo pinigų skaičiuot, bet jos buvo brangios. Dabar galvojame taip pat dėti aukštesnes vidines duris sodyboje. Čia jau norėtųsi pasiskaičiuoti viską. Dėl to klausimukas - gal šalia standartinių 210 cm aukščių yra kažkoks plačiau paplitęs aukštis aplink 240 cm.? Dėkui!
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 01 22, 18:14)
o kokia vienu kaina?

Tiksliai nepamenu jau, bet kazkas panasiai apie 330 be pvm. Kai tuo tarpu kita gerai zinoma firma uz tokias duris mums paskaiciavo vnt 660e.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2017 01 19, 20:02)
Taip zinoma, prasom. Tik be grindjuosciu dar nykus vaizdelis toks. vartotojo įkelta nuotrauka oi nzn kodel cia man apverstos foto gaunasi mastau.gif vartotojo įkelta nuotrauka



Gal galima butu dar foto pamatyti? Kaip tik duru pasirinkimas pries akis tai renkam info.
Jau kklausiau, bet dar paklausiu.
Ar normali kaina 300 eur uz pusines duris, pilnai su viskuo, vyriais, rankenom, apvadais ir montavimu. ?
Atsakyti
Kokia apdaila pasiulytumete sioms buto durims? Ta pilka metala turbut palikti, bet kuo uzdeti tarpus?

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti