Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

sveikos, labai patinka ir man šis stilius. Netrukus įsirenginėsiu savo namus, tikiuosi pavyks kažką pritaikyti, jeigu rasiu ne itin brangiai nes kainos tai.. doh.gif Bet negaliu pakęst šalto minimalizmo.
Labai ieškau miegamojo lovos, tokios, kokia stovi mano galvoj. Nežinau ar aš ją kažkur mačiau, ar sapnavau, bet atsirado pas mane galvoj ir viskas. Tačiau prekyboj niekur nerandu. Norėčiau jums parodyt, gal kartais kažkur matėte tokią, bet čia, kaip suprantu, paveiksliuko prisegt neleidžia iš savo kompiuterio..? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruze5 @ 2015 07 09, 00:39)
Sveiki ,skaiciau senesnese temose ,bet nepamenu ,kas gamina spintu dureles ,tokias zaliuzines biggrin.gif ,gal primintumet.


Pavadinimas uzkrito, bet jomis prekiauja Medzio centre - pasiskambinus manau patikslintu.

QUOTE(**Deiva** @ 2015 07 09, 08:56)
idomu ar vale energetiskai... ax.gif


negaliu atsakyti, bet jei gulbes uzsuka, tai turbut energija nera bloga arba jau per diiidelius langus isgaravo smile.gif

QUOTE(166cm @ 2015 07 11, 01:26)
sveikos,
gal kuri turit tokio tipo lentyną ir galėtumėt pasakyt, kokie atstumais tarp tų horizontalių "pagaliukų" daromi?


Is paveikslelio matosi, kad atstumas tarp skersinuku yra toks pats, kaip ir atstumas tarp paciu lentyneliu, o lentyneliu atstumai yra vos mazesni uz pietu lekstes skersmeni. Pastarasis atstumas gali skirtis priklausomai nuo to, kokias lekstes/kokio skersmens ten planuojate eksponuoti smile.gif

QUOTE(Kliamka @ 2015 07 11, 13:07)
Norėčiau jums parodyt, gal kartais kažkur matėte tokią, bet čia, kaip suprantu, paveiksliuko prisegt neleidžia iš savo kompiuterio..? unsure.gif


Savo turima kompe paveiksliuka galite ikelti su part.lt (paveiksleliu talpinimas) pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 07 11, 16:08)
Pastarasis atstumas gali skirtis priklausomai nuo to, kokias lekstes/kokio skersmens ten planuojate eksponuoti smile.gif


oi, aš ne eksponuoti, o pasidėti biggrin.gif iš tikrųjų gi reik pagal lėkštes taikyt blush2.gif man žiūrint į fotkes ant lentynėlių trūksta kantelio, kad neišslystų. nu gal praktiškoj taip neasitinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 11 liepos 2015 - 18:45
QUOTE(166cm @ 2015 07 11, 17:43)
oi, aš ne eksponuoti, o pasidėti biggrin.gif iš tikrųjų gi reik pagal lėkštes taikyt  blush2.gif man žiūrint į fotkes ant lentynėlių trūksta kantelio, kad neišslystų. nu gal praktiškoj taip neasitinka...

Mano lentyna panaši, tik be tų skersinių, bet yra tokie grioveliai, tai lėkštės tikrai neišslys.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 07 11, 17:08)
Savo turima kompe paveiksliuka galite ikelti su part.lt (paveiksleliu talpinimas) pagalba mirksiukas.gif

negaliu įkelti su šituo, užstringa visas firefox doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 07 11, 16:08)
Pavadinimas uzkrito, bet jomis prekiauja Medzio centre - pasiskambinus  manau patikslintu.

Jos Classen firmos, ieškoti prie durų reiktų.
Atsakyti
smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Deiva**: 13 liepos 2015 - 08:58
Bandykit dar karta. Tokio dydzio nuotrauka, kad nieko nesimato...


QUOTE(**Deiva** @ 2015 07 13, 08:57)


Papildyta:
Merginos, kaip jums sis interjeras? Man tai labai:)
http://bustas.lrytas...os-istorija.htm
Atsakyti
pasaka, tie namai, labai mano skoniui, o šaldytuvas koks wub.gif wub.gif
Atsakyti
Va va, man irgi saldytuvas ypatinga ispudi paliko...Labai gera ideja nudazyti reljefiniais dazais. Niekur dar taip nemaciau...
QUOTE(dives @ 2015 07 13, 09:08)
pasaka, tie namai, labai mano skoniui, o šaldytuvas koks wub.gif  wub.gif

Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2015 07 11, 21:33)
Mano lentyna panaši, tik be tų skersinių, bet yra tokie grioveliai, tai lėkštės tikrai neišslys.

labai patinka man tokios lentynos wub.gif gal galetumet parodyti savo bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(**Deiva** @ 2015 07 13, 09:57)

smagu butu pasisupti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dives @ 2015 07 13, 10:08)
pasaka, tie namai, labai mano skoniui, o šaldytuvas koks wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif man tik truputi sviesos truksta
Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2015 07 13, 10:01)
Merginos, kaip jums sis interjeras? Man tai labai:)
http://bustas.lrytas...os-istorija.htm


Islaikytas vientisas stilius, isore dera su vidumi, yra kas patinka, yra - kas ne, bet visumoje tai stilingas niurus bustas. Kaip sodybai gal ir nieko tokia " vesi ramybe", bet nuolaitniam gyvenimui.... schmoll.gif

QUOTE(dives @ 2015 07 13, 10:08)
pasaka, tie namai, labai mano skoniui, o šaldytuvas koks wub.gif  wub.gif


Saldytuvas apklijuotas Lincrusta tapetu ir nudazytas, kaip ir iremintas baltas "sienos lopas", kuris iskrenta is konteksto. Galejo buti sidabrinis kaip saldytuvas arba bet kokios prislopintos spalvos:lotuliukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 13 liepos 2015 - 10:16