Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamojo lova

Pas mus buvo 2x1,6 o dabar pirkau didesne 2x1,8 , tai man didesneje daug geriau, nes kartais miegam tryse, nes vaikas ateina.
Atsakyti
mes irgi uzsisakem 1,8 man vietos per daug niekada nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2007 09 01, 11:13)
mes irgi uzsisakem 1,8  man vietos per daug niekada nebus  mirksiukas.gif


Zinoma vietos per daug nebus, bet per didele lova ir kambaryje vietos gali nelikt smile.gif
Pats ketinu netolimoje ateityje isigyti, taciau del vietos stokos teks pasirinkti minksta kampa.
Atsakyti
na mes kai rinkomes lova 1.6*2 is karto atkrito. Na kad kaip butu gera miegoti salia vyro biggrin.gif , bet toks lovos plotis manau mazokas. Na musu kambarys nera labai mazas, tai uzsisakeme 1.8*2 tai pats tas. Pas mano tevus 2*2, tai kaip mes vadiname aerodromas biggrin.gif
Atsakyti
pas mus 2*2 lova.tai esame nebepatenkinti,kad rinkomes tokia didele,nes kartais sunku joje vienam kita atrast biggrin.gif ,dabar taupom pinigelius,kad galetume nusipirkt kita,mazesne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 09 02, 08:44)
pas mus 2*2 lova.tai esame nebepatenkinti,kad rinkomes tokia didele,nes kartais sunku joje vienam kita atrast biggrin.gif ,dabar taupom pinigelius,kad galetume nusipirkt kita,mazesne ax.gif


Buvau sumasciusi ir as 2x2 . Aciu dievui kad lova buvo brokuota ir del to be gincu gamintojas ja pasieme. Dabar uzsisakiau 1,8 x 2. Vietos pakankamai, or is su ciuziniu bei patalyne problemu nera nes standartas, o 2x2 ciuziniai yra nestandartiniai.
Atsakyti
taip taip 2x2 labai jau didele ir nestandartine, kai pirksi patlyne suprasi :)Standartines 1.75x2.pas mus lova 1.80x2 pats tas kaldras taip pat 1.75x2 zinoma yra ir platesniu, bet as cia apie standartus kuriuos visad visur gausi smile.gif Pas mus t.p daznai dukra paryciui prisijungia - telpam, vietos sociai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ARasytee: 02 rugsėjo 2007 - 22:36
Mes iškart norėjom plačios, didelės, tai rinkomės 1,8x2, nes 2x2 kambary nebetilpo tongue.gif Ale užtenka ir tiek wub.gif
Atsakyti
1.80m uztenka, bet ir daugiau ne pro sali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 09 02, 07:44)
pas mus 2*2 lova.tai esame nebepatenkinti,kad rinkomes tokia didele,nes kartais sunku joje vienam kita atrast biggrin.gif ,dabar taupom pinigelius,kad galetume nusipirkt kita,mazesne ax.gif


drinks_cheers.gif

Mes turim 2*1,6. Net vaikams atejus(leidziama tik ryte), vietos uztenka.
Bet pasimokiau. Niekada nebepirksiu prancuziskos, kur vienas ciuzinys ir po ciuziniu vienos medines grotos-Latenrost. Nors tos grotos pas mus reguliuojasi, vis tiek nepatogu. Nes musu su MB svoriai skiriasi ir reiketu skirtingu kietumu ciuziniu.
Tad dabar pirksim lova su dviem ciuziniais ir atskirom grotom. ax.gif
Atsakyti
Mūsų lova 2*1,8 ir sakyčiau labai patogu ypač kai atlenda mažasis tada net mum su MB nebeužtenka vietos, nes sūnaitėlis mėgsta skersai išilgai pasisukinėt biggrin.gif su patalyne vargo, nėra ir nusipirkt įmanoma ir pasisiūt galima, be to jei spinta maža labai gerai išaugtus vaiko darbužėlius susidėt į patalynės dėžę, manau ne viena mama taip daro, dabar mažesnėj lovoj jau sunkiai dviese išsimiegam,kaldrytes rekomenduoju įsitaisyt atsikras, nes pas mus pastovios muštynės naktį vyksta kai po viena miegam lotuliukas.gif kažkuris visada daugiau nusitempiam į savo kraštą
Atsakyti
QUOTE(Jurevaga @ 2007 08 31, 11:08)
4u.gif Reikia užsisakyti naują lovą, tačiau kažkaip iškilo dilema dėl lovos pločio.  g.gif Maniau, kad darysim 2*2, bet pamačiusi 2*1,8 pagalvojau , kad ir tokios užteks. O tada pagalvojau, kad gali užtekti ir 1,6 pločio? O koks lovos plotis populiariausias ir patogiausias jums? smile.gif


1.8 / 2.00 optimalus variantas. ! 1.6 laikoma jau siaura lova.. Svarbu pasimatuokit kambario ploti. Is abieju lovos sonu turi likti minimum po 90 cm. mirksiukas.gif
Atsakyti