Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis V tema

help.gif help.gif help.gif

4u.gif Sveikos merginos!!

Turiu issirinkti imontuojamai spintai duris - bet turiu "didele" problema, nes baisiai nenoriu aliuminio profiliu matomu, o ir siaip labai sunku isivaizduoti kaip atrodys ta visa "siena" stumdomu duru... doh.gif doh.gif doh.gif ypac sunku, kad meistriukai geri, padarys taip kaip pasakysiu, bet ne dizaineriai ypatingi - kaip ir as beje (as gal net labiau su vaizduote susipykus, man rodos)... blush2.gif o reikia issirinkti is mazo plokstes/stiklo ar pan. gabaliuko... Be to ta spinta bus mano miegamajame - tai ir "gulsiuos, ir kelsiuos" su ja... g.gif Gal kas turi ideju ar uzmate kazka grazaus internete ar gyvai su tom durim ar siaip gal kuri turi dizainerio gyslele ir gali ka patarti... blush2.gif blush2.gif va cia foto (prasau nekreipti demesi i remonta):

user posted image


ir is anksto ACIU uz idejas.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

padekite apsispresti is patifrties patarkite kur uzsisakete spintas?ar likote patenkintos?puse Vilniaus apejome,o kainos skyriasi visur
Atsakyti
Mane irgi domina firmos Vilniuje. Kaip su Ta Emira? Dabar siulo gera nuolaida... Kazin kaip su sia firma? O kokias firmas galitumete pasiulyti, kad spinta butu kokybiska, atitiktu kaina, o darbuotojai atliktu savo darba tvarkingai?
Atsakyti
QUOTE(angra @ 2015 06 03, 09:12)
Mane irgi domina firmos Vilniuje. Kaip su Ta Emira? Dabar siulo gera nuolaida... Kazin kaip su sia firma? O kokias firmas galitumete pasiulyti, kad spinta butu kokybiska, atitiktu kaina, o darbuotojai atliktu savo darba tvarkingai?

Mes pasidarėm Emiroj.Kadangi reikėjo daug spintų rinkomės pagal kainą.Be to nusvėrė aptarnavomo kokybė ir kultūra. Tiek ofise,tiek matuotojas ir montuotojai paliko l.gerą įspūdį.Darbai atlikti tvarkingai,greitai ir kokybiškai. Montuotojai l.tvarkingi,atsivežė net savo kartoną pasitiesti ant žemės,sienų neapdaužė.
Atsakyti
sveiki,rekomenduokite meistra ar firma Kaune prieskambario spintai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2015 06 03, 12:56)
sveiki,rekomenduokite meistra ar firma Kaune prieskambario spintai  4u.gif

mane ir domina
Atsakyti
Sveikos 4u.gif kaune ieskau kas kokybiskai gamina sienines spintas? parekomenduokite koki meistra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 07 31, 20:20)
Sveikos  4u.gif  kaune ieskau kas kokybiskai gamina sienines spintas? parekomenduokite koki meistra  4u.gif

Iš to, su kuo mes esame susidūrę, kol kas galime TG baldus parekomenduot. Tik panašu, kad kainos pas juos jau šiek pakilę... doh.gif
Aš norėjau pasiklausti, kažin kokią plokštę durims vertėtų rinktis - 10 mm ar 18 mm, turint galvoje, kad durys susidarys iš trijų dalių, profilis -aliuminis, o vienos dalies plotis apie 70 cm, aukštis - apie 250 cm?
Atsakyti
Issirinkome Daimira ir Virtuve visiems, laukiam paskaiciavimu kas geresne kaina pasiulys ax.gif
Atsakyti
reik patarimo.. kazi is kur geriausia uzsisakyt spintas pagal spec ismatavimus viln.? nes reikes dviejuose kambariuose per visa siena ir drabuzinej tik duru na veidrodiniu dvieju daliu g.gif emira masciau bet atkalbineja sako yr kur pigiau bet vat kur niekas nepasako, noriu normaliu, kad is bgegeliu nesokinetu ir etc doh.gif beja kiek laiko gamina? mes lubas ir grindis susitvarkysim kazkur 8.26 tai gal tai dienai ir planuotis ismatavimus kad padarytu nes baldu reik rugsejo viduriui kad sumontuotu jau doh.gif
Atsakyti
Jau galit ieskot ir sakytis, gamina standartiskai 4 - 6 savaites. Paskaitinekite tema nuo pradziu vilnietes daug rekomendavo gamintoju 4u.gif
Atsakyti
Planuoju spintą, patarkit, prašom, ar daryti iki pat grindų, ta prasme ant grindų bėgelius? Ar ant lentos, nemoku išsireikšti gal, meistras rekomenduoja tokią kaip virtuvėje spintelės, su dugnu. Planuoju su veidrodžiais, nes trūksta veidrodžiu. Gal patarsite į ką atkreipti dėmesį? Spinta 1,90. Kaina paskaičiavo 570 eu.
Atsakyti