Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Ingakalnis @ 2015 07 31, 20:20)
mes irgi balinta azuola    imsim, tik vat metaus laminatas ar parketas... doh.gif  mastau ar patys ta parketa susidetumem, ar paruostumem pagrinda reikiama nes butas  perkamas senos statybos tai grintys lygios bet  nekokios po apacia..  zodziu pasimetimas, o atrodo tobulai tikrai  si spalva  tiek vaiku kambariuke tiek manau svetainej  wub.gif



Laminatas - plastmase. Parketas- naturalu.
Atsakyti
[quote=Majaj,2015 07 31, 19:35]
Sveikos 4u.gif

Na mes jau pagaliau 5 mėn kaip gyvenam name, o tik dabar (ir tai dar negalutinai) baigiau projektus savo mergaičių kambariui, kol kas vienos mergaitės, kol antroji leliukas smile.gif Taigi pasirodau savo vizijos įgyvendinimą - baldai, šviestuvas visi ikea, žaislų irgi nemažai ikea biggrin.gif tapetas tik iš dekoramos buvo prabangesnė detalė smile.gif Užuolaida, lovatiesė mano pačios rankų darbas. Pati esu patenkinta projektėliu, gaila tik kad per foto sunku bendrą vaizdą išreikšt visumos smile.gif

Labai gražu wub.gif thumbup.gif Kažką panašaus ir aš norėčiau įgyvendinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena30 @ 2015 07 31, 22:30)

Labai gražu  wub.gif  thumbup.gif  Kažką panašaus ir aš norėčiau įgyvendinti mirksiukas.gif

Tikrai nėra sudėtinga ir brangu- sėkmės įgyvendinat norus !! smile.gif

Dėl grindų tai aš žinojau seniai, kad grindys bus balinto ažuolo parketlentės, dar neturėdama net naujų namų biggrin.gif visur jos atrodo puikiai - jaukiai ir šiltai. Dėl sudėtingumo- mes samdėm meistrą jas suklijuot, visgi pardavėjai sutartinai rekomenduoja klijuot o ne klot kaip laninatą. Tai norėjom geras grindis kokybiškai susidėt- nepasigailėjom kol kas
Atsakyti
Labai dailus, minimalistinis mergaites kambarys, lova kaip is tu senoviniu vaikystes pasaku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2014 10 22, 12:05)
Sveikos merginos,

Pagaliau ir mes irengeme dukrytei kambari,dar tik truksta rasomojo stalo  4u.gif  kilimo ieskojau visur, arba neradome patinkancio arba kainos kandziojosi, ir galu gale parekomenduotai nuvaziavau i gariunus, nieko nesitikejau, na bet galvoju "patikrinsiu" ir radau smile.gif
user posted image
bendras vaizdas
user posted image
Spenteles pirkome IKEA
user posted image
user posted image
Likome labai patenkinti IKEA spintelemis  mirksiukas.gif  Gal galite patarti kur galima Vilniuje rasti tokiai lovai kaip yra pas mus apsauga, nes dukryte ir kaldra nakti pameta ir bijau, kad pati gali iskristi  doh.gif  Mes sia lova pirkome pries kelis metus AKROPOLYJE antrame aukste, bet db ten neliko baldu, vietoje to knygynas, nezinau kur issikele tie prekiautojai  g.gif  ka rekomenduotumete?  4u.gif IKEA apsaugeles labai zemos ir vaizdas nepatiko. Aciu is anksto uz rekomendacijas.

Man labai dailus jusu kambarys, ypac kilimas. Ieskau savo dukrai i kambari kazko panasaus, kolkas kaune nerandu, spalvos dazniausiai labaaaai ryskios ir labai standartines mergytem rozine berniukam zydra arba tarpinis variantas zalia biggrin.gif Na tikiuosi pavyks kazkur rasti
Atsakyti
Sveikos...

ir mes norim mergaitei kambariui baldus supirkti,kadangi neperdažom po buto pirkimo jos kambario,tai sienos nebus dar tos,kuriu norėtųsi,bet baldų,tai nžn kokių pirkti.Galvojau-tik baltus,bet turim senovinę spintą,gramdom,kaime,tai iki kitų metų dažus nuiminėsim ko gero biggrin.gif ,nes retai nuvykstam..tai gaunasi,kad stilius jau visai kitoks bus,nei virtuvės ar kitų kambarių.. Ji nori-metalinės lovos su atlošu,kad pagalvėmis padaryti ir sofą būt galima.9 metai merginai. Toliau neįsivaizduoju kaip kas,rašomojo neturim,miega su broliais dviaukštėj dabar.Brolių kambarys padrikas,tiks keliems metams su ikėjos baldais natūralaus medžio,bei lova dviaukšte pagal užsakymą,paprasta..

Daug ką keičia ir apsunkina lauko siena galinė,kuri buvo papelijusi ir baisu statyti kažką ten.. Norėjom iki rugsėjo paruošti viską,bet kolkas nei plano nėr dar.Kažkaip ,nėra spalvos,tai sunku sustyguoti viską.Tiesa,ta spinta,kur galvojam,kad gal tiks jos kambariui,gana didelė,apie 170 cm ilgio ir apie 190 aukščio.. Galinga.Liktų vietos tik lovai ir stalui.. tai dar galim ir persigalvoti ją panaudoti.
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2015 08 18, 23:33)
Sveikos...

ir mes norim mergaitei kambariui baldus supirkti,kadangi neperdažom po buto pirkimo jos kambario,tai sienos nebus dar tos,kuriu norėtųsi,bet baldų,tai nžn kokių pirkti.Galvojau-tik baltus,bet turim senovinę spintą,gramdom,kaime,tai iki kitų metų dažus nuiminėsim ko gero biggrin.gif ,nes retai nuvykstam..tai gaunasi,kad stilius jau visai kitoks bus,nei virtuvės ar kitų kambarių.. Ji nori-metalinės lovos su atlošu,kad pagalvėmis padaryti  ir sofą būt galima.9 metai merginai. Toliau neįsivaizduoju  kaip kas,rašomojo neturim,miega su broliais  dviaukštėj dabar.Brolių kambarys padrikas,tiks keliems metams  su ikėjos baldais  natūralaus medžio,bei lova dviaukšte pagal užsakymą,paprasta..

Daug ką keičia ir apsunkina lauko siena galinė,kuri buvo papelijusi ir baisu statyti kažką ten.. Norėjom iki rugsėjo paruošti viską,bet kolkas nei plano nėr dar.Kažkaip ,nėra spalvos,tai sunku sustyguoti viską.Tiesa,ta spinta,kur galvojam,kad gal tiks jos kambariui,gana didelė,apie 170 cm ilgio ir apie 190 aukščio.. Galinga.Liktų vietos tik lovai  ir stalui.. tai dar galim ir persigalvoti ją panaudoti.

Man iš karto prašosi skandinaviško stiliaus. Kokia spalva lakuosit, dažysit spinta? Aš galvoju, bandyčiau pvz baltai. Tada lova su metaliniu rėmu irgi bus balta arba juoda. Stalas vėl gi galima nedidelį nupirkt (juodas ar baltas) - nebūtina dabar didelį turėti, nes nešiojamam kompui nereikia didelio. Paįvairinimui įnešti kokią raudoną ar oranžinę (pagalvėlės lovatiesė, kilimas ir t.t.) Ir jau gaunasi šaunus mergaitės kambarys. Manau juoda arba balta + kažkokia spalva puikiai viską sudėliotų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2015 08 19, 13:07)
Man iš karto prašosi skandinaviško stiliaus. Kokia spalva lakuosit, dažysit spinta? Aš galvoju, bandyčiau pvz baltai. Tada lova su metaliniu rėmu irgi bus balta arba juoda. Stalas vėl gi galima nedidelį nupirkt (juodas ar baltas) - nebūtina dabar didelį turėti, nes nešiojamam kompui nereikia didelio. Paįvairinimui įnešti kokią raudoną ar oranžinę (pagalvėlės lovatiesė, kilimas ir t.t.) Ir jau gaunasi šaunus mergaitės kambarys. Manau juoda arba balta + kažkokia spalva puikiai viską sudėliotų.  biggrin.gif


minėjo, jog mergaitei 9 metai, taigi dar daug metų teks mokytis, tikrai ant mažo stalo nepatogu, nei knygų pasidėsi, nei dailės kokio darbo padarysi. Jau nekalbu apie tai, kad reikia pagalvoti ir apie tai kur printeris bus statomas ir pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2015 08 19, 12:07)
Man iš karto prašosi skandinaviško stiliaus. Kokia spalva lakuosit, dažysit spinta? Aš galvoju, bandyčiau pvz baltai. Tada lova su metaliniu rėmu irgi bus balta arba juoda. Stalas vėl gi galima nedidelį nupirkt (juodas ar baltas) - nebūtina dabar didelį turėti, nes nešiojamam kompui nereikia didelio. Paįvairinimui įnešti kokią raudoną ar oranžinę (pagalvėlės lovatiesė, kilimas ir t.t.) Ir jau gaunasi šaunus mergaitės kambarys. Manau juoda arba balta + kažkokia spalva puikiai viską sudėliotų.  biggrin.gif

tai mes apie baltą spalvą tik ir galvojam,nebent juodos įnešti(bet gal) ,arba kaip baltą-kreminę,pamiršau kaip vadinasi,o staliuką mažą,na,metro kokio,knygoms,pamokoms kad tiktų ruošti,būtinai su stalčiais.. bet va,susipirkti tai kažkaip nepavyksta dar.Bijau,kad ta spinta gautųsi normaliai,patirties nėr,vyras sako,nudažysim ir tiek,bet galvoju,gal net padaryti baltą spalvą su permatomu medžiu.. tik va,galvoju,kad skirsis jos kambarys nuo viso buto mūsų,gal nieko? Kaip manot? Juk ten mergaitės privatumas jau bus atskiras... ? g.gif O jau ir pati pradeda pad\sakyti,kas patiktų,kas ne...
Papildyta:
QUOTE(Argija @ 2015 08 19, 12:56)
minėjo, jog mergaitei 9 metai, taigi dar daug metų teks mokytis, tikrai ant mažo stalo nepatogu, nei knygų pasidėsi, nei dailės kokio darbo padarysi. Jau nekalbu apie tai, kad reikia pagalvoti ir apie tai kur printeris bus statomas ir pan.  ax.gif

aga,tai va,derinti reikia ,kad tinkama būt mokyklai,nes darbai dar prieš akis tik... Ikėją krėsim gal biggrin.gif Svarbiausiai,kaip susikomplektuoti viską biggrin.gif gražiai,stilingai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamiux: 19 rugpjūčio 2015 - 16:41
Turiu namuose laminata esu labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2015 08 19, 17:42)

aga,tai va,derinti reikia  ,kad tinkama būt mokyklai,nes darbai dar prieš akis tik... Ikėją krėsim gal biggrin.gif Svarbiausiai,kaip susikomplektuoti viską biggrin.gif gražiai,stilingai  blush2.gif

Manau, kad Ikejoj turėtumėt rasti kažką įdomaus biggrin.gif Aš ieškojau mums stacionariam kompui stalą, tai išsižiūrėjau, ir praktiškai išsirinkau. TEn galima išsirinkti stalviršį kokį nori pg išmatavimus, spalvą ir t.t. ir kojas atskirai. O po to stalčių bloką. biggrin.gif 4u.gif
Yra ten ir tų jau gatavų stalų. Būtinai nuvykite, apžiūrėsit gyvai, pamatuosit, pasėdėsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2015 08 25, 07:38)
Manau, kad Ikejoj turėtumėt rasti kažką įdomaus biggrin.gif Aš ieškojau mums stacionariam kompui stalą, tai išsižiūrėjau, ir praktiškai išsirinkau. TEn galima išsirinkti stalviršį kokį nori pg išmatavimus, spalvą ir t.t. ir kojas atskirai. O po to stalčių bloką. biggrin.gif  4u.gif
Yra ten ir tų jau gatavų stalų. Būtinai nuvykite, apžiūrėsit gyvai, pamatuosit, pasėdėsit smile.gif

tai jau buvom mes ten kokius 6-syk biggrin.gif labai jau gražu atrodo kai praeini ,tai padaryti tie kambariukai mini,butukai.. bet kai reik dėliotis ,tai jau ai ,ai ,ai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamiux: 25 rugpjūčio 2015 - 22:05