Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - ką rekomenduojat?

SENA TEMA 4u.gif

Kviečiu dalintis patirtimi toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 02 27, 16:01)
rekomenduokit vilniuje virtuves baldu gamintojus


Mes uzsisakem virtuves, vonios baldus, spintas ir drabuzine UAB Evaldo baldai mirksiukas.gif Kainos geros palyginus su daugeliu gamintoju, darbuotojai malonus ir profesionalus, tiesa, visus baldus turetu montuoti po menesio, tada galesiu daugiau pakomentuoti mirksiukas.gif Paziurekite ju darbus FB puslapyje arba http://www.evaldobal...gamyba_vilniuje
Atsakyti
Pasikartoju-ar turit kas RVG baldų - kaip kokybė?
Atsakyti

O mes niekaip nerandam kas pagamintu vaikiska dviaukste lova is naturalaus medzio sad.gif Gal zinot, kas uzsiima tokiais projektais? Teiravausi per visa Lietuva, dauguma atsake, kad siuo metu nestandartiniu projektu nesiima sad.gif Arba siulo gamintis is plokstes. O man negrazios tos standartines plokstines lovos... Labai apsunkina kambari...
Atsakyti
QUOTE(dijakicia @ 2015 02 27, 23:46)
O mes niekaip nerandam kas pagamintu vaikiska dviaukste lova is naturalaus medzio sad.gif Gal zinot, kas uzsiima tokiais projektais? Teiravausi per visa Lietuva, dauguma atsake, kad siuo metu nestandartiniu projektu nesiima sad.gif Arba siulo gamintis is plokstes. O man negrazios tos standartines plokstines lovos... Labai apsunkina kambari...

Ieskokite masyvo meistru, o ne kas su plokstem dirba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dijakicia @ 2015 02 27, 23:46)
O mes niekaip nerandam kas pagamintu vaikiska dviaukste lova is naturalaus medzio sad.gif Gal zinot, kas uzsiima tokiais projektais? Teiravausi per visa Lietuva, dauguma atsake, kad siuo metu nestandartiniu projektu nesiima sad.gif Arba siulo gamintis is plokstes. O man negrazios tos standartines plokstines lovos... Labai apsunkina kambari...


pabandykite https://www.facebook....baldai?fref=ts 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2015 02 28, 14:13)


gal ir patys turite? papasakokite daugiau apie juos ax.gif nerealių užmačiau FB wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 03 01, 00:23)
gal ir patys turite? papasakokite daugiau apie juos  ax.gif nerealių užmačiau FB  wub.gif


Mano bendradarbe pas ji daresi. Kainos nemazos, bet liko patenkinta. Graziai, tvarkingai padare.
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2015 03 01, 11:45)
Mano bendradarbe pas ji daresi. Kainos nemazos, bet liko patenkinta. Graziai, tvarkingai padare.


ačiū smile.gif kainos nemažos - t.y. aukštesnės negu pas kitus? nes medinis baldas savaime turi savo kainą. parašiau klausimą dėl vieno baldo, turiu kitos firmos atsakymą dėl panašaus, palyginsiu.
Atsakyti
Kokia grazia lovele radau tame puslapyje wub.gif To, ko ir ieskojau ax.gif
Atsakyti
Laba diena,
ieškau, kas pagamintų kampinį darbo stalą dviems vaikams. Tvirtinamas būtų prie sienos (iš plokščių) 4u.gif
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 03 01, 13:44)
ačiū smile.gif kainos nemažos - t.y. aukštesnės negu pas kitus? nes medinis baldas savaime turi savo kainą. parašiau klausimą dėl vieno baldo, turiu kitos firmos atsakymą dėl panašaus, palyginsiu.

ar pavyko susitarti su jais?
Atsakyti