Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai prie vyno

Sveikos, Noreciau suzinoti kokiu nors uzkandziu prie vyno receptu, nes jau pabodo krekeriai, suris ir alyvuoges. Buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(InViDa @ 2007 07 18, 16:52)
Sveikos, Noreciau suzinoti kokiu nors uzkandziu prie vyno receptu, nes jau pabodo krekeriai, suris ir alyvuoges. Buciau labai dekinga


As siulau pabandyti su vynuogemis ir graikiniais riesutais (tik svarbu,kad butu kokybiski).



skainiai.lt - blogas apie maista ir gaminima
Atsakyti
Kazkada maciau per TV tokia italiska uzkandele begaminant: padare tesla kaip koldunams (teisingiau, ju ravioliams), tada supjauste ja mazdaug svilpiku blyneliu dydzio gabaliukais. Ir imete i verdanti alieju. Tesla siek tiek siek tiek pasipute bevirdama. Tai po to ant jos dejo popieriaus storiu papjaustyto kumpio riekeles (kad jau italiska laida - tai tikriausiai kumpis buvo Parmos...). Si uzkandele buvo skanaujama su raudonu vynu
Atsakyti
man tai patinka įdarytos džiovintos slyvos: sutarkuoji fermentinio sūrio, įdedi smulkinto česnako pagal skonį, majonezo. Šią masę ir dedi į džiovintas slyvas, jos paprastai buna tokios jau gaubtos, kaip mažučiai dubenėliai. Tinka ir prie vyno ir prie alaus. Skanaus smile.gif
Atsakyti
LABAI SKANU MEDZIOTOJU SURIS SU VYNUOGEM, REIKIA SUPJAUSTYT MAZAIS KUBELIAIS SURI UZDET VYNUOGE IR PERSMEIGT SU MEDINIU PAGALIUKU
Atsakyti
Dar neragavau sūrio kartu su vynuogėm.. čia žaliom ar tamsiom?

O slyvos, tai labai sugundė essen.gif reiks, kada pasidaryt
Atsakyti
QUOTE(linavisk @ 2007 07 21, 14:03)
man tai patinka įdarytos džiovintos slyvos: sutarkuoji fermentinio sūrio, įdedi smulkinto česnako pagal skonį, majonezo. Šią masę ir dedi į džiovintas slyvas, jos paprastai buna tokios jau gaubtos, kaip mažučiai dubenėliai. Tinka ir prie vyno ir prie alaus. Skanaus  smile.gif

slyvos tai super... visad darau per baliuskas (tiksliau sveciai uzsako, kad butu), pirmos dingsta nuo stalo thumbup.gif

QUOTE(mamitele @ 2007 07 24, 15:41)
LABAI SKANU MEDZIOTOJU SURIS SU VYNUOGEM, REIKIA SUPJAUSTYT MAZAIS KUBELIAIS SURI UZDET VYNUOGE IR PERSMEIGT SU MEDINIU PAGALIUKU

labai skanu. mes valgom su zalioms vynuogem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(InViDa @ 2007 07 18, 14:52)
Sveikos, Noreciau suzinoti kokiu nors uzkandziu prie vyno receptu, nes jau pabodo krekeriai, suris ir alyvuoges. Buciau labai dekinga


Zinau vienas salotas, man tai labai skanu:
Rokiskio suris kubeliais, kukuruzai, nuplautos ir siek tiek del minkstumo pamirkusios razinos, cesnakai ir viskas sumaisyta su HELMANS (butinai, kiti netinka) majonezu. Jas galima deti i krepseliu ar siaip ant skrebucio, ar daryti tokius laiveliu: perpjovus per puse bandeles ir isemus minkstima prideti siu salotu.
Man tai skanu ax.gif
Atsakyti
Man tai labai skanu įdarytos alyvuogės su ančiuviais, prieskoniais ir pan thumbup.gif
Atsakyti
Nidoje buvome tokiame vyno bare..kaip jis vadinasi nepamenu..kažkoks De vino le Nida niu tikrai ne taip,bet kažkas panašaus biggrin.gif tai ten buvo prie vyno pateikiamos prancužisko batono(to ilgo)riekeles,teisiog pintynelės pridėtos batono ir tokie dubenėliai su juodomis alyvuogemis ir sutrintos jos,tarp kazkokio skyscio su preiskoniais, kaip supratau,gal koks alyvuogių aliejus ir dar kažkas...tai visi ima ta riekelę ir mirko dubenėlyje..as pati neragavau,bet draugas askė,kad labai skanu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
na man skaniausia prie vyno dziugo suris su juodom alyvuogem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linavisk @ 2007 07 21, 14:03)
man tai patinka įdarytos džiovintos slyvos: sutarkuoji fermentinio sūrio, įdedi smulkinto česnako pagal skonį, majonezo. Šią masę ir dedi į džiovintas slyvas, jos paprastai buna tokios jau gaubtos, kaip mažučiai dubenėliai. Tinka ir prie vyno ir prie alaus. Skanaus  smile.gif


Va sitai tai reiks pabandyti thumbup.gif labai megstu dziovintas slyvas wub.gif
Atsakyti