Įkraunama...
Įkraunama...

Sriubos ,sriubytės

QUOTE(Dalelė @ 2015 01 14, 11:11)
Reikia:
vištienos sultinio,
nedidelio svogūno,
brokolio,
grietinėlės,
pipirų, čiobrelių, druskos,
alyvuogių aliejaus arba lydyto sviesto,
1 v.š. lydyto tepamo sūrelio (nebutinai).

Nedideliame aliejaus ar sviesto kiekyje pakepinkite smulkiaii pjaustytą svogūną. Supilkite sultinį ir kai jis užvirs suberkite žiedinėliais susmulkintus brokolius. Kai brokoliai taps minkšti sutrinkite sriubą  blenderiu. Suberkite maltus pipirus, čiobrelius, įpilkite šiek tiek grietinėlės. Galite įdėti šaukštą lydyto sūrelio. Pateikite su skrudintu batonu.
Ir dar viena, netrinta, bet ją galima taip pat sutrinti:My Webpage

Aciu smile.gif
Atsakyti
Vakas gaminau agurku sriubyte. Ziauriai skaniai isejo. Dideliame puode užverdu vandenuka, iberiu kvapniuju pipiru, sultinio kubeli, pjaustyta morka. Viska užverdu. Pagaminu vistienos kukulius. Imetu i sultini ir isviriu. Beriu kubeliais pjaustytas bulves. Keptuveje pakepinu smulkiai sukapotus raugintus agurkus, idedu gabaleli sviesto ir sauksta grietines. Si misini ispilu i sriuba. Aisku prieskoniai pagal skoni. Kai sriubyte baigia virti ipilu siek tiek agurku skyscio is stiklainio. Labai skanu ir paprasta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumessluota88: 23 kovo 2015 - 14:21
gal kam be mėsos prieš Velykas GRIKIŲ sriuba tiks:

Į verdantį vandenį sudedu bulvių kubelius, kepintas svieste ar aliejuje morkas su svogūnais, grikių kruopas. Gale sudedu kapotas petražoles (būtinas ingradientas man, nes kitaip ne ta sriuba).
Atsakyti
Gal kas turi kazkokia idomia sriubyte?Kiniska?Italiska? Nes tradicines jau atsibodo.
Atsakyti
Vengriška tiršta pievagrybių sriuba
Reikės: 4 šaukštų sviesto, 2 dideli svogūnai, 500g. pievagrybių, 1 šaukštas maltos saldžiosios paprikos, 1 šaukštas sojų padažo, 500ml sultinio, 250ml pieno, 3 šaukštai miltų, 2 šaukštai citrinų sulčių, smulkintų šviežių krapų, 100ml grietinės. Puode ištirpiname sviestą ir 5 minutes pakepiname smulkintus svogūnus. Sudedame smulkiai pjaustytus pievagrybius ir kepame dar 5 minutes. Įmaišome maltą papriką, sojų padažą, sultinį ir verdame 15 minučių. Mažame indelį sumaišome miltus su pienu ir po trūpūtį supilame į visą laiką maišomą sriubą. Verdame dar 15 minučių. Išvirusią sriubą pagardiname druską, pipirais, citrinų sultimis, smulkintais žalumynais ir grietine.
Atsakyti
Sriubyte
Atsakyti
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 04 28, 15:23)
Gal kas turi kazkokia idomia sriubyte?Kiniska?Italiska? Nes tradicines jau atsibodo.


neseniai viriau kiausiniu-pomidorinę: užvirė vanduo su sultiniu, sudėjau smulkiai pjaustytus pomidorus, siaudeliais cukiniją (likutį turėjau), užvirė ir įmušiau plaktą kiaušinį. Išmaišiau, truputį rūgšties pagal skonį man norėjosi. Greita ir labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Kreminė, tiršta molūgų ir kopūstų sriuba smile.gif Receptas : http://sokiaivirtuve...kopustu-sriuba/
Nurodytas skaičius produktų skirtas dideliam kiekiui valgytojų, todėl siūlau gaminti iš pusės porcijos.
Reikės:

~800 g kopūsto;
~850g moliūgo;
1 morkos;
1 svogūno;
5 skiltelių česnako;
druskos,persilado;
300 ml grietinėlės (naudojau 12% riebumo).
Eiga:

Supjaustome moliūgą bei kopūstą. Morkas , svogūną supjaustome (arba kaip aš sublenderiuojame iki kokoso drožlių dydžio). Į užvirintą vandenį sudedame daržoves, jei svogūną ir morkas smulkinote blenderiu, tuomet jas į puodą sudėkite vėliau,virimo laikui einant į pabaigą. Verdame, kol daržovės suminkštės, man prireikė apie 25 minučių. Išvirus daržovėms nupilame apie trečdalį vandens. Puodą nuimame nuo ugnies, viską sublenderiuojame, kol nebelieka gumuliukų. Įspaudžiame česnakus, suberiame prieskonius,supilame grietinėlę,viską gerai išmaišome ir dar kelias minutes pakaitiname . Ragaujame,žiūrime ar užtenka prieskonių ir galų gale skanaujame, skanaus!user posted image
Atsakyti
QUOTE(sokoladass @ 2015 09 21, 21:10)
Kreminė, tiršta  molūgų ir kopūstų sriuba smile.gif  Receptas : http://sokiaivirtuve...kopustu-sriuba/
Nurodytas skaičius produktų skirtas dideliam kiekiui valgytojų, todėl siūlau gaminti iš pusės porcijos.
Reikės:

~800 g kopūsto;
~850g moliūgo;
1 morkos;
1 svogūno;
5 skiltelių česnako;
druskos,persilado;
300 ml grietinėlės (naudojau 12% riebumo).
Eiga:

Supjaustome moliūgą bei kopūstą. Morkas , svogūną supjaustome (arba kaip aš sublenderiuojame iki kokoso drožlių dydžio). Į užvirintą vandenį sudedame daržoves, jei svogūną ir morkas smulkinote blenderiu, tuomet jas į puodą sudėkite vėliau,virimo laikui einant į pabaigą. Verdame, kol daržovės suminkštės, man prireikė apie 25 minučių. Išvirus daržovėms nupilame apie trečdalį vandens. Puodą nuimame nuo ugnies, viską sublenderiuojame, kol nebelieka gumuliukų. Įspaudžiame česnakus, suberiame prieskonius,supilame grietinėlę,viską gerai išmaišome ir dar kelias minutes pakaitiname . Ragaujame,žiūrime ar užtenka prieskonių ir galų gale skanaujame, skanaus!user posted image

Būtinai išbandysiu, super receptas atrodo 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Miškų avietė,2015 09 21, 20:39]
Būtinai išbandysiu, super receptas atrodo :

Bandyki,bet komentuok be nuotraukų doh.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi, kuria man pasakė vieno iš restoranų Tenerifėje savininkas. Jie, virdami žuvienę, įdeda keletą midijų, kurios suteikia žuvienei labai puikų aromatą. taip apt įdedame ir krevečių, kurias vaikai puikiai valgo. Pabandykit
Atsakyti
QUOTE(sokoladass @ 2015 09 21, 21:10)
Kreminė, tiršta  molūgų ir kopūstų sriuba smile.gif 


Joo, skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti