Įkraunama...
Įkraunama...

Kur skaniausias sušis Kaune

Sveikos ,labai noreciau paragauti susio, blush2.gif dar kazkaip neteko
kokia istaiga galetumete patarti ,kur skaniausi,ivairiausias asortimentas aciu
kur galima uzsisakyt i namus
Atsakyti
SUSHI EKSPRESS thumbup.gif
Atsakyti
o aš kiek išbandžiau, tai man neprilygsta niekas - "Gan Bei City" man jie super, tik kalbu apie suši ir sriubas.... karšti patiekalai man neimponuoja........
Atsakyti
QUOTE(Velma @ 2011 02 04, 22:50)
SUSHI EKSPRESS thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gan Bei Akropolyje. Man labai labai skanu ir kainos palyginus normalios smile.gif
Atsakyti
patys skaniausi ir zymiai pigesni nei kitur susiai yra savanoriuose iki parduotuves patalpose, nediduke kavinuke bet labai skaniai gamina.
Atsakyti
Nors aš ne kaunietė, bet pasisakysiu biggrin.gif Man skainiausias sušis Kaune tai Yakatoje, senamiestyje, Valančiaus gatvėje wub.gif
Atsakyti
laisves al. pradzioje, kitoje gatves puseje negu soboras, o dar aiskiau, tai prie dviraciu parduotuves.

Labai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Net neabejokite - Gan bei. Labai labai labai skanūs ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuuzia @ 2011 02 09, 16:36)
Net neabejokite - Gan bei. Labai labai labai skanūs ten 4u.gif



Gan bei tikrai skanu, bet ne pigu. Man kuo puikiausiai tinka sushi express. Tikrai geras kokybės ir kainos santykis smile.gif
Atsakyti
Kaune sušiai skaniausi (pagal kokybę ir skonį): 1. Yakata (Valančiaus g.), 2. Sushi Express (prie Soboro skanesni nei Senamiestyje), 3-4. Kami suši (Žaliakalnio pasaže), 3-4. Sushi magija (Gruodžio g.), 5-6-7. Gan bei (Akropolis), 5-6-7. Oti Oti (Putvinskio g.), 5-6-7. Dao Sushi (Gedimino 24).

Pirmam kartui siūlau arba Yakatą, arba Sushi Express. Yakata yra brangu, bet ypatinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gijūnė @ 2011 02 09, 18:00)
Gan bei tikrai skanu, bet ne pigu. Man kuo puikiausiai tinka sushi express. Tikrai geras kokybės ir kainos santykis smile.gif

Man sushi express neskanu visai 4u.gif
Atsakyti