Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

Laba diena, pasidalinsiu ir aš paprastų, bet labai skanių salotų receptu 4u.gif

Salotos su lašiša

user posted image

Naudojau:
Lašiša
Fetos sūris
Iceberg salotos
Pomidorai
Mėlynasis svogūnas
Agurkas
Citrina
Skrebučiai (pakepinau orkaitėje batoną su alyvuogių aliejumi ir džiovintais bazilikais)

Gaivios salotos puikiai tiko lengvai vakarienei mirksiukas.gif

Atsakyti
mano firminis receptas:
salotos Santorini

1. salotu mixas (bet kokie salotu lapai) as naudoju rukola, ledo ir romeniskas
2.cherry pomidoriukai
3.agurskas
4.krutonai
5.fetos suris (gali buti fetos tipo)
6.paprika
7.jautiena (virta)
8.svogunas

Viska smulkiai supjaustome i dideli inda. Pabarstome krutonais. Jautiena galima virti, galima kepti priklauso kaip jums patinka. I salotas suberiame pjaustyta plonais siaudeliais jautiena. Gaminame salotu uzpila Vinaigrette (actas, alyvuogiu aliejus,prieskoniai,saukstas garstyciu).

Salotos labai gaivios, maistingos.
Atsakyti
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 03 23, 13:59)
mano firminis receptas:
salotos Santorini

1. salotu mixas (bet kokie salotu lapai) as naudoju rukola, ledo ir romeniskas
2.cherry pomidoriukai
3.agurskas
4.krutonai
5.fetos suris (gali buti fetos tipo)
6.paprika
7.jautiena (virta)
8.svogunas

Viska smulkiai supjaustome i dideli inda. Pabarstome krutonais. Jautiena galima virti, galima kepti priklauso kaip jums patinka. I salotas suberiame pjaustyta plonais siaudeliais jautiena. Gaminame salotu uzpila Vinaigrette (actas, alyvuogiu aliejus,prieskoniai,saukstas garstyciu).

Salotos labai gaivios, maistingos.


Jau taip skaniai skamba.O butinai jautiena?Ar gali but bet kokia mesyte?Noriu siandien, o neturiu jautienos.
Atsakyti
QUOTE(Monika2013 @ 2015 04 13, 18:42)
Jau taip skaniai skamba.O butinai jautiena?Ar gali but bet kokia mesyte?Noriu siandien, o neturiu jautienos.


As naudoju kartais jautiena, kartais vistiena. Karta net kiauliena smile.gif nera skirtumo.Skanu viskas.
Atsakyti
Pjaustytos žalias morkos, pjaustyti žiediniai kopūstai, kepintos saulėgrąžos ir majonezas Helmanz, viskas idealios salotos, kurios labai mėgiamos svečių thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
išbandžiau labai man patikusias karštas makaronų salotas, tai dalinuosi 4u.gif Reikės:
Fusilli makaronų, tokių.
Rūkytos arba keptos vištos šlaunelių porą
Pomidorų 2-3
Petražolių geros saujos
2-3 skiltelės česnako
raudono svogūno
alyvuogių aliejaus
feta arba minšto sūrio panašaus tipo, aš naudoju šitą.
Supjaustom vištą ir pomidorus gabalėliais, susmulkinam petražoles-nepagailėkit jų, nes čia svarbus ingridientas ir jų skonis turi aiškiai jautis. Svogūną supjaustom plonais pusžiedžiais, jei labai aštrus galima pamirkyti šaltame vandenyje. Įspaudžiam česnaką ir visus ingridientus paliekam dubeny kol išvirs makaronai.
Makaronų truputį daugiau kaip pusę pakelio išverdam, tik neperverdam.
Pilam nusunktus karštus makaronus ant paruoštų ingridientų, dedam apie pusę pakelio sūrio. Viską gerai išmaišom, įpilam truputį alyvuogių aliejaus, truputį juodų pipirų (geriausiai grūsti, bet tiks ir malti) ir valgom kol šilta. essen.gif
Atsakyti
Karštos makaronų salotos- jėga thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gidka: 30 lapkričio 2015 - 19:46
Gaivios ir labai skanios krabų lazdelių salotos. Iki pilnos laimės tetrūko džiovinto batono kubelių!
http://sokiaivirtuve...zdeliu-salotos/
Reikės:

~600 g pekino kopūsto;
300 g krabų lazdelių;
200 g konservuotų kukurūzų;
3-4 virtų kiaušinių;
kelių saujelių krapų;
4-5 nedidelės skiltelės česnako;
4-5 v.š. majonezo.

Eiga: Smulkiai suojaustome pekino kopūstą. Kubeliais supjaustome kiaušinius ir krabų lazdeles. Į dubenį sudedame visas daržoves, įspaudžiame česnakus, suberiame krapus, majonezą ir viską išmaišome. Skanaus!

user posted image
Atsakyti

 i 
Forumu naudotis kaip priemone reklamai yra draudžiama.

Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2015 03 20, 22:15)
Laba diena, pasidalinsiu ir aš paprastų, bet labai skanių salotų receptu 4u.gif

Salotos su lašiša

user posted image

Naudojau:
Lašiša
Fetos sūris
Iceberg salotos
Pomidorai
Mėlynasis svogūnas
Agurkas
Citrina
Skrebučiai (pakepinau orkaitėje batoną su alyvuogių aliejumi ir džiovintais bazilikais)

Gaivios salotos puikiai tiko lengvai vakarienei  mirksiukas.gif

Koki padaziuka prie siu salotu darote?
Atsakyti
Mano sukurtos:

Salotos su salto rukymo lasisa ir jogurtiniu padazu

Imam megiamas zalias salotas, tinka visokios (ir baby leaf, burokeliu lapeliai, spinatai), bet man asmeniskai-traskiosios iceberg.

Pomidorai, agurkai, kiausinio skilteles, kapareliai ir salto rukymo lasisos gabaleliai (perku tas, kur po eura vakuume-liuks).

Padazui-graikiskas jogurtas (riebumas pagal rubu dydi reguliuojamas asmeniskai smile.gif), slakelis citrinos sulciu, pipiriuku, druskos ir 1-2 sutrinti cesnakeliai (kas kaip megsta stipriau/svelniau).

Tuno su pupelemis:

mazos konservuotos ar virtos pupeles, marinuotas agurkelis, saldus didysis svogunas, pomidoras, tunas savo sultyse ir majonezas. Prieskoniai-pagal skoni.

Tunas II:

Smulkiai kubeliais pjaustytas pomidoras, agurtas, kiausinis, svogunas (tinka svoguno laiskai), alyvuoges, majonezas. Jei ingredientus supjaustsime labai smulkiai, sios salotos gai buti naudojamos kaip uztepele ant duoniuku pvz.

B abejo, kas megsta, man visur ca labai tinka krapukai, petrazoles, o i paskutines-ir kinza (kalendra).

Mielai dabar kuriu suvalgyciau, bet rubu dydis liepia po 18 ne ne ne biggrin.gif

Atsakyti
Labai paprastos ir skanios salotos, gal jau kas ir rase si recepta

Brokoliu salotos:

1 brokolis
pomidorai
cesnakas
majonezas
feta suris

Brokolius supjaustyti kuo smulkiau, ideti majonezo ir geriausiai is vakaro palikti pastoveti vis pamaisant,kad brokolis suminkstetu, tada supjaustyti pomidorus,feta,ispausti cesnaka ir viskas, tikrai skanu,pati nesitikejau, dejau visko is akies 4u.gif
Atsakyti