Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurietiškas vaikščiojimas

Sveikos,gal kas zinot Klaipedoje kas ir kur veda uzsiemimus?
aciu
Papildyta:
As nepasiskaicius ant greicio nusipirkau sias lazdas,ar tikrai jos blogos?
http://beta.lt/panev...amp;show_more=1

siandien jau pajuriu nuzingsniavau 9 km, tik nezinau ar teisingai(tikriausiai ne smile.gif ) Stengiausi laikysena islaikyt,rankas tiesias.Ziurejau video biggrin.gif
Tik mano laikikliai lazdoms prie ranku ne tokie kaip Jus cia aptarinejot, tikriausiai blogai,kad ju visiskai nepaleidziu pries pastatant?
Gal kas turit tokias lazdas,ar iseina taisyklingai vaiksciot su jomis?Aciu
Atsakyti
Gal Vilnietes pasidalintu vaiksciojimo "trasomis": kur graziausi vaizdai, maloniausia eiti, daugiausia issukiu? g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2014 07 14, 21:14)
Gal Vilnietes pasidalintu vaiksciojimo "trasomis": kur graziausi vaizdai, maloniausia eiti, daugiausia issukiu? g.gif  Aciu  4u.gif



Tai priklauso kur gyvenate, man labai gražu ir netoli, kur gyvenu Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje, einu palei Neries upe ir kylu į viršų, mėgstu kalvotas vietas smile.gif. Sapieginės parkas smagus.

Beje, yra išleista pirmojo lietuvių k. knyga apie šiaurietiškąjį ėjimą, labai motyvuojanti ir daug info apie lazdas ir kt.:

https://www.facebook...642906329122089
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pievugele999: 01 rugsėjo 2014 - 08:26
QUOTE(juste10 @ 2014 06 28, 23:22)
Sveikos,gal kas zinot Klaipedoje kas ir kur veda uzsiemimus?
aciu




Klaipedoje yra http://www.kfac.lt/ renka kaip tik grupes... as irgi noriu prisijungti, bet... man i ta miesto krasta prie estrados labai toli vaziuoti. Noreciau susirasti bendraminciu pora kartu per savaite vaikscioti Debreceno g. pusej. Rasykit AZ smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,gal yra Kaune mamyčių norinčių išmokti teisingai vaikščioti?Galėtume susiburti i grupelę,pasidairytume gero instruktoriaus,o kai išmoksime gal smagiai laiką praleistume.Aš seniai noriu išmokti,bet nerandu bendraminčių o toks gražus ruduo ,norisi gamtoje pabūti:)
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Kazkada, labai senai, bandziau ir man patiko, nes ir siaip labai megstu vaikscioti, bet apleidau ir pati apsileidau, noreciau ir vel tuo uzsiimt.
Gal atsiras bendraminciu?
Esu is Klaipedos, gyvenu Kauno rajone, netoli Trynyciu prudo.
Rasykit, lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(BaTika @ 2012 03 04, 18:04)
gal yra vaikščiojančių Šiauliuose, pietiniame rajone..ir norite prisijungti į kompaniją...Vienai nuobodoka..


ir as noreciau si sporta isbandyti, noreciau uzklaust kur tu lazdu kokybisku isigyt?
Atsakyti
Aš tai konkrečiai užsikrėčiau NW. Su mama abi kreipėmės į instruktorę, pravedė mums mokymus, nusipirkom lazdas ir ėmėm vaikščioti (dažniausiai - kiekviena sau smile.gif )
Jei turiu mažiau laiko, d.d. tai einu ~1 val (apie 6 km), o savaitgaliais, kai turiu laiko sau: 10-15 km (2-2.5 val).
Labai patinka thumbup.gif
Pirmos įsigytos lazdos už 50 Eur - Fizan NW Lite (3 dalių, reguliuojamo ilgio, berods aliuminio jos g.gif ), o dabar galvoju apie Fizan NW Trainer 80 proc. carbon. Jos 2 dalių, galima tik 25 cm intervale keisti ilgį. Skaičiau, kad daug vaikštant geriau anglies pluošto lazdos ir fiksuoto ilgio, tai nusižiūrėtos naujosios šias savybes turėtų g.gif Tiesa anglies pluošas su kompozitu, bet 80 proc.jau gera sudėtis. Vienos bus pagrindinės, o tas teleskopines keliaujant patogu imti ax.gif

Iš užsienio forumų daug pagyrimų radau Leki NW Traveller Carbon lazdom (3-ų dalių, reguliuojamos, 100 proc.anglies pluoštas), bet kaina tokia, kad pinigų gailu biggrin.gif
Jei tos naujosios Fizan lazdos 70 Eur, tai Leki beveik dvigubai - 135 Eur doh.gif

Šiaip dar labai norėtųsi techniką geriau atidirbt, bet turbūt tas per praktiką ateina.

Aš vilnietė (Jeruzalė, Satariškės, Baltupiai, Fabijoniškėsir Verkių regioninis parkas), tai jei kažkam l.norėsis kompanijos - galiu palaikyt.
Viena vaikštau 'su tempu', ausinuką užsidedu ir pirmyn biggrin.gif
Atsakyti
As irgi viena, su tempu biggrin.gif
Rasma, gal pasakysit, kaip Verkiu parke nueit nuo baznycios iki dvaro? Pernai per bendra zygi po stoteles ejom, bet pamirsau...
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2015 03 21, 14:18)
As irgi viena, su tempu  biggrin.gif
Rasma, gal pasakysit, kaip Verkiu parke nueit nuo baznycios iki dvaro? Pernai per bendra zygi po stoteles ejom, bet pamirsau...

Jei pro bažnyčią mišku ėjot, tai greičiausia vienu kuriuo Kryžiaus kelio teku. Iki Verkių Dvaro yra keletas takų (būdų) nuvedančių.
Aš pati labiausiai mėgstu praeiti bažnyčią ir ties kryžkele į Kryžiaus kelio atkarpas, sukti dešinėn ir paėjėti link "Pušyno kelio" sanatorijos, leistis žemyn pro Trinapolio vienuolyną, sukti kairėn ir pro Verkių vandens malūną paėjus kairėn yra asfaltuotas mažai važiuojamas kelias, kurio įkalnė nel.stati ir juosia lanku Verkių dvaro parką. Išlendu kaip tik ties teniso kortais, kurie prie įėjimo į dvaro teritoriją. Bet galima ir mišku greičiau (trumpesniu atstumu) pasiekti, pasukus iškart kairėn ir praėjus stoteles. Tik nel.žinant galima susipainioti miško takuose, nes nuorodų į tą pusę mažai.

O jūs vaikštot po žygius? bigsmile.gif Aš tai el.paštu vis gaunu kvietimus savaitgaliais vis kur važiuot, nors l.gundo visąlaik, bet su grupe/nuvykimu/parvykimu planuojamos 4 val ir aš is nesiryžtu jų iš šeimos atimt. Jau man 2.5 val per akis..

O dalyvaujat kokiose varžybose?
Aš optimistė užsirašiau į Juodšilių duatloną balandžio mėn. (NW trasa 8.5 km ir laikas nefiksuojamas - svarbu pasiekti finišą ir atsiimti atminimo medalį biggrin.gif ) ir į Trakų pusmaratonį gegužės mėn. (NW trasos 5 arba 10.5 km ir galimi 1-2 ratai, atstumas tarp 5-21 km kam kiek norisi; dėl.laiko fiksavimo nežinau dar, neįsiskaičiau). Bet bus įdomu išbandyt naujas trasas (Trakuose eisiu 10.5 km ratą).
Juodšiliuos startinis mokestis 4 Eur, Trakuos didesnis...ar tik ne 13 Eur..neatsimenu nepažiūrėjus.
Papildyta:
QUOTE(dovilija23 @ 2015 03 01, 17:58)
ir as noreciau si sporta isbandyti, noreciau uzklaust kur tu lazdu kokybisku isigyti?

Labai rekomenduoju pirmą užsiėmimą nueiti pas instruktorių. Ir įvairias lazdas galima išbandyti, ir pramokstama taisyklingo vaikščiojimo, mankštelės ir lazdas dažniausiai galima įsigyti su rekomendacijom bei pigiau mirksiukas.gif
Nepirkčiau pirma lazdų..gal dar nepatiks pats vaikščiojimas ar be patirties nusipirksit tai, kas nepatiks ax.gif
Atsakyti
Ojei, kol kas nieko neaisku, kur ten kaip sukti, matyt, teks vietoj klaidziot biggrin.gif
Buvau zygyje po sitas stoteles ir pernai zygyje po miesta, ejau 8 km. Tuos savaitgalinius vis paziuriu, bet neturiu transporto ar siaip kas sutrukdo...
Einu googlint Jusu Trakus ir kt.
(Labai nepatogu ne is kompo rasyt, atsiprasau, kad taip trumpai ir be lt raidziu)
Atsakyti
Juodšiliai: http://www.juodsilia...etiskas-ejimas/

Trakai: http://www.trakupusm...iskasis-ejimas/
Atsakyti