Įkraunama...
Įkraunama...

Ir Londone žiema

O tu ziuri i kosmetikos galiojimo laika?Gal kokiam turguj perkant ir paziureciau,bet is pardes,tai neikad neziuriu...Ir kol naudoju neziuriu..Tusas greit issibaigia,seseliu tikrai visu nesunaudoju..Bet su tais seseliais man ir beda-is rinkinio tik kokios 2-3 spalvos naudojamos buna,o kitos tai ir stovi nenaudotos...Po viena spalva kazkaip neperku,man veidrodelio reikia biggrin.gif Lupdaziu ir mazai naudoju,tai ko gero ju garantija senai pasibaigus buna biggrin.gif
Beje,per rusu(TNT) ziurejau sokius,ten labai daug tu sokeju buvo su toooookiais graziais lupdaziais isdazytos bigsmile.gif Turbut ten pas jas ir buvo tas velvet bigsmile.gif Ryt varysiu i Lakesida,uzsisakiau dar 2 maudimkes,kad i HF atveztu,dar savo grazinima vesiu ir jei nepamirsiu paziuresiu kas ten per velvet lupdaziai mirksiukas.gif

Zalia spalva seseliuose-fui biggrin.gif KAip ir melyna biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu pasikeičia spalva, kvapas tai nenaudoju tušo ir lūpdažių. Visus kitus naudoju, nes ir pakeitimų nematau. g.gif
Dabar gi galima susipirkti paletes tinkamų šešėlių, arba dvigubais, ketvertukais būna. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 01 08, 19:34)
MAC visa kosmetika lyg ir nebloga  g.gif nors as tik akiu piestuka is ju turiu, na geras tas piestukas  biggrin.gif niekad nesu nieko pabaigus is kosmetikos kad taip iki galo, viskas greiciau is galiojimo iseina, ar imanoma pabaigt pvz. seselius? Man atrodo kad ne, ai ne, as neteisi, mano anyta sugeba, ji perka seselius kur po viena spalva, ir kokius 20 metu tik zalia, va tuos pribaigia ir vel perka zalia  biggrin.gif

Perku tik Mac ir Chantacalle kosmetika.Man superines.Nors kosmetikos naudoju nedaug,bet sitos nealergines svelnios,o laiko superiskai.
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2016 01 08, 19:43)
O tu ziuri i kosmetikos galiojimo laika?Gal kokiam turguj perkant ir paziureciau,bet is pardes,tai neikad neziuriu...Ir kol naudoju neziuriu..Tusas greit issibaigia,seseliu tikrai visu nesunaudoju..Bet su tais seseliais man ir beda-is rinkinio tik kokios 2-3 spalvos naudojamos buna,o kitos tai ir stovi nenaudotos...Po viena spalva kazkaip neperku,man veidrodelio reikia biggrin.gif Lupdaziu ir mazai naudoju,tai ko gero ju garantija senai pasibaigus buna biggrin.gif
Beje,per rusu(TNT) ziurejau sokius,ten labai daug tu sokeju buvo su toooookiais graziais lupdaziais isdazytos bigsmile.gif Turbut ten pas jas ir buvo tas velvet bigsmile.gif Ryt varysiu i Lakesida,uzsisakiau dar 2 maudimkes,kad i HF atveztu,dar savo grazinima vesiu ir jei nepamirsiu paziuresiu kas ten per velvet lupdaziai mirksiukas.gif

Zalia spalva seseliuose-fui biggrin.gif KAip ir melyna biggrin.gif

Man irgi uzsilikes atsiminimas su sitom spalvom,kaip rusu laikais visos pjokes dauzydavosi arba melynais arba zaliais seseliais.Ir pjokai eidavo su krempleninem melynom platejanciom kelnem. biggrin.gif
Atsakyti
Chantacalle net nebuvau girdejus tokios, paziurejau, kainas pamaciau ir nebesigilinau, brangokoka.
As nepamenu vyru nesiojanciu kramplenines kelnes g.gif va mama turejo kostiumelius kelis ir paltus biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Aš čia temą numušiu. Giega, rašei į Tailandą norit? Jums man atrodo Dubajus labai patiktų. Peržiūrėjau sesers foto, labai fainai.
Atsakyti
Laba, koks oras nykus. Jei taip ir toliau bloges situacija del terorizmo, tai tuoj nebeliks saliu kur nuvaziuot butu saugu. Na i Amerika nebent, ten tai tikrai yra kur pakeliaut ir ka pamatyt. Pagalvojus Vokietija kiek buvo pasiekusi, tvarka, svara, drausme, kai teko ten pakeliaut oho kaip jautesi, net baugu buvo kazka ne taip padaryt.O dabar tie patys vokieciai bijo sutemus i gatve iseit.
Atsakyti
Idomu ar lietuviu parduotuvej gauciau pirkt zarnu, uzsimanem vedaru, net silpna daros pagalvojus kaip noriu biggrin.gif ir tik nepradekit rasyt feeee lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Heida, pas Vida Dagenhamo yra zarnu mirksiukas.gif MB pirko pries naujus mirksiukas.gif bet jue visada ju turi, kiek nuvaziuojam pirkt - tiek gaunam rolleyes.gif
Atsakyti
Gamyba - fe, valgyti labai net skanu. Ypac bulviniai.
Barkingside Liepoje tikrai maciau.
Atsakyti
Panos, reikia dantisto, kuris gerai protezuoja dantis. Gal ka galetumet parekomenduotumet g.gif
Atsakyti
assa.gif assa.gif gavom Vidoj zarnu, kepa jau.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 09, 11:24)
Labas rytas,

Aš čia temą numušiu. Giega, rašei į Tailandą norit? Jums man atrodo Dubajus labai patiktų. Peržiūrėjau sesers foto, labai fainai.

Dubajus irgi aisku faina,bet manau Tailande daugiau paziuret ka yra..Dubajus man toks posh,daug pinigu reikia biggrin.gif

Apie kraujinius vedarus ne nesneku-veu.Bet bulvinaii tikrai skanu mirksiukas.gif As imu tas plonesnes-greiciau iskepa mirksiukas.gif

PAvargau...Ryte i servisa masina nuvezem,tada i GYMA,tada i baseina,tada apsikirpt,tada i baze,parde,tada vel i servisa masinos pasiimt,tada i Lakesida-maudimkiu pasiimt,pasimatuot,grazint biggrin.gif Vis del to ta atskira maudoma grazinau..Nu mezesnis dydis per mazas,didesnis per didelis doh.gif Pilna pasilikau.Dar Lorealio lupdazi pasiemiau-matte,bet nezinau ar cia tas velvetinis...Visus apziurejau,tik vienoj firmoj radau velvet ir tas kazkoks blizgantis...Lorealio labiau patiko..Dar ant lupu neisbandziau,nes kojas ant stalo susikelus ilsiuosi...

Nova,o kur det nori-cia ar LT?Jei cia,tai MB cia 2 dantis dejos..
https://scontent-lhr...amp;oe=5706B033

LT gydytoja nebloga turiu,jos sunus dabar mokslus pabaiges,butent impantuotojas.Bet bijau dar toki jauna rekomenduot...O ta mano gydytoja pati nelabai stato,tik gydo.
Atsakyti